• 60 59:46
    2
    Jakub NOHA

SK Florbal Benešov - FAT PIPE Traverza Mukařov 6:8
branky: 10. Petr Tůma, 30. Petr Tůma, 44. Michal Vojtíšek, 46. Michal Vojtíšek, 49. Adam Bouček, 53. Michal Vojtíšek - 9. Ondřej Kalát, 19. Jan Pudich, 22. Ivan Pergler, 25. Jan Pudich, 31. Jakub Noha, 40. Tomáš Fait, 45. Tomáš Fait, 60. Jan Pudich; rozhodčí: Jan Beránek - Jaroslav Přibyl; vyloučení: 1:4; využití: 2:1; diváků: 28; zásahy brankářů: Šimon Zídek 29 - Josef Bína 27; po třetinách: 1:2, 1:4, 4:2
60:00 Komentář domácích Kieler Roman (Trenér): Komentář trenéra domácích, nechali jsme si soupeře utéct ve 4. třetině o rozdíl 4 golů, i přes dobrý závěr jsme nedokázali vyrovnat. Bohužel jsme udělali dost chyb v obranném pásmu a netrefovali jsme vyložené šance. Nedá se nic dělat, šlapeme dál.
60:00 Komentář hostů Čechák Jan (Vedoucí): Komentář trenéra hostí, dneska ubojované 3 body, výpadek ve 3. třetině nás naštěstí nepřipravil o výtěztví, bojovné, vyrovnané utkáni z obou stran, které rozhodl náš golman skvělým výkonem. Děkuji soupeři ,divákům, pořadatelům.
60:00 Střely ve 3. části: 14:17
59:46 Vyloučen hráč #59 Jakub Noha družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za sekání
59:06 Benešov stáhl brankáře a hraje v 6 hráčích.
59:05 GÓL FAT PIPE Traverza Mukařov! 6:8
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil #55 Jan Pudich, asistoval #14 Ivan Pergler (6:8)
58:31 Timeout SK Florbal Benešov
53:07 Vyloučen hráč #87 Ondřej Kalát družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za nesportovní chování
52:58 GÓL SK Florbal Benešov! 6:7
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #22 Michal Vojtíšek, asistoval #63 Petr Tůma (6:7)
52:40 Benešov se během přesilové hry drží na polovině hostí.
51:49 Vyloučen hráč #7 Petr Heřmanský družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za hrubost
49:16 Lukáš střílí od poloviny, ale neúspěšně.
48:36 GÓL SK Florbal Benešov! 5:7
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #86 Adam Bouček, asistoval #22 Michal Vojtíšek (5:7)
48:10 Vyloučen hráč #27 Radim Fořt družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za vražení zády
47:22 Tůma vyhazuje z rohu zpět do obrany.
45:29 GÓL SK Florbal Benešov! 4:7
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #22 Michal Vojtíšek z trestného střílení (4:7)
44:05 GÓL FAT PIPE Traverza Mukařov! 3:7
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil #17 Tomáš Fait, asistoval #93 Matěj Tabášek (3:7)
44:05 Hosté rychle oplatili gol domácího týmu.
43:37 GÓL SK Florbal Benešov! 3:6
43:13 Přerušení hry kvůli ležícímu hráči na hřišti.
42:14 Vorel pronikl s míčkem před bránu hostí, bránu ale netrefuje.
40:59 Vorel zabránil střele na domácí bránu.
40:01 Zahajovací bule vyhráli opět domácí.
40:00 Střely ve 2. části: 10:12
39:59 GÓL FAT PIPE Traverza Mukařov! 2:6
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil #17 Tomáš Fait, asistoval #87 Ondřej Kalát (2:6)
36:04 Noha střílí od mantinelu na bránu, Zídek ale vychytává jeho střelu.
32:38 Pudich střílí z otočky, ale míček letí nalevo od brány
31:39 Zídek vychytává střelu hostí.
31:29 Trestné střílení družstva FAT PIPE Traverza Mukařov neproměnil #14 Ivan Pergler.
30:32 GÓL FAT PIPE Traverza Mukařov! 2:5
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil #59 Jakub Noha, asistoval #34 Walter Schubert (2:5)
29:52 GÓL SK Florbal Benešov! 2:4
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #63 Petr Tůma, asistoval #71 Vojtěch Pavlíček (2:4)
29:15 Vorel střílí golfem, ale míček letí nad bránu.
28:07 Kryštof Garreis stříli na bránu, ale brankář hostů jeho střelu vychytává.
26:40 Sklenář vytáhl míček podél mantinelu až za bránu hostí.
25:03 Marek Garreis neproměnil střelu.
24:01 GÓL FAT PIPE Traverza Mukařov! 1:4
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil #55 Jan Pudich, asistoval #4 Tomáš Vávra (1:4)
23:17 Vyloučen hráč #43 Miloš Vojtíšek družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za sekání
21:05 GÓL FAT PIPE Traverza Mukařov! 1:3
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil #14 Ivan Pergler, asistoval #55 Jan Pudich (1:3)
20:01 Zahajující bule 2. třetiny vyhráli domácí.
20:00 Střely v 1. části: 9:7
18:54 GÓL FAT PIPE Traverza Mukařov! 1:2
17:03 Zídek vychytává střelu od poloviny.
15:58 Jan Pavlíček se pokusil dorážet, bohužel bezúspěšně.
14:36 Pergler vystřelil na bránu hostí, ale netrefuje.
10:58 Lukáš střílí od poloviny, ale brankář hostí vychytává jeho střelu.
09:45 GÓL SK Florbal Benešov! 1:1
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #63 Petr Tůma, asistoval #22 Michal Vojtíšek (1:1)
08:49 GÓL FAT PIPE Traverza Mukařov! 0:1
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil #87 Ondřej Kalát, asistoval #7 Petr Heřmanský (0:1)
08:31 Níček se převážně drží na straně benešova.
07:10 Pudich střílí od pravého mantinelu.
05:55 Tým hostí měl před domácí brankou převahu.
04:01 Petr Tůma Trefuje tyčku
00:01 Úvodní rozehru vyhráli domácí.