Šimon PALDUS
  • 60 59:56
    2

Florbal TJ Kobylisy - SK BIVOJ LITVÍNOV 7:9
branky: 4. Ondřej Filip, 7. Radek Šindelář, 10. Filip Janeba, 16. Jan Hrdlička, 16. Radek Šindelář, 27. Ondřej Kočí, 51. Ondřej Kočí - 8. Jaroslav Rybka, 12. Marek Fryš, 15. Zdeněk Fanta, 17. Jaroslav Rybka, 18. Marek Fryš, 23. Jaroslav Rybka, 30. Marek Fryš, 35. Tomáš Skalitz, 54. Jan Pokorný; rozhodčí: Luděk Franc - Václav Patera; vyloučení: 6 + Radek Šindelář OS:4; využití: 1:1; diváků: 34; zásahy brankářů: Marek Paleček 34 - Jiří Vybíral 9, Oleg Dejnega 19; po třetinách: 5:5, 1:3, 1:1
60:00 Komentář hostů Arazim Tomáš (Trenér): Dnes velmi tvrdé utkání, ale zvládli jsme to a odvážíme si 3 body. Děkuji všem hráčům za předvedené výkony.
60:00 Komentář domácích Kobliha Lukáš (Vedoucí): Celý zápas rozhodla naše přesilovka, ve které jsme si za 50 vteřin nechali dát dva góly. Nebyli jsme trpěliví a soupeř naše chyby bezkompromisně trestal. Děkujeme soupeři a divákům a gratulujeme k výhře.
60:00 Střely ve 3. části: 6:12
59:56 Vyloučen hráč #66 Zdeněk Fanta družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za blokování florbalky
59:41 Vyloučen hráč #8 Šimon Paldus družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání
58:59 hosté míjejí prázdnou bránu.
58:21 Timeout SK BIVOJ LITVÍNOV
57:15 Domácí to zkouší v šesti.
56:53 Timeout Florbal TJ Kobylisy
55:31 Paldus namazal Hrdličkovi před bránu, toho přihrávka lehce zaskočila.
54:01 Hosté jsou z protiútoků velice nebezpeční.
53:21 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 7:9
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #38 Jan Pokorný, asistoval #16 Martin Strejček (7:9)
53:21 Nedáš - dostaneš. Rychlý protiútok hostů končí dalším gólem.
52:57 Dejnega trošku se štěstím vychytal Hrdličku.
50:02 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 7:8
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #3 Ondřej Kočí, asistoval #16 Jan Hrdlička (7:8)
50:02 Kočí dorazil balonek za Dejnegy záda a snižuje na jednobrankový rozdíl.
49:56 Hosté rychle využívají přesilovku.
49:46 Vyloučen hráč #7 Radek Šindelář družstva Florbal TJ Kobylisy - osobní trest
49:46 Vyloučen hráč #7 Radek Šindelář družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za nesportovní chování
49:46 Vyloučen hráč #7 Radek Šindelář družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání
49:40 Havlíčkovu teč na poslední chvíli vykrývá Dejnega.
49:25 Strejček trefuje břevno!
48:51 Tato přesilovka hostů žádné větší šance nepřinesla.
48:26 Hrdlička v oslabení kličkuje mezi hosty.
46:51 Hosté v šesti drželi balonek dlouhou dobu.
44:46 Rozhodčí signalizují odložené vyloučení domácích.
43:08 Domácí opět vyváží balonek.
42:23 Rybka trefuje tyčku!
41:48 Kočí při pokusu vyvézt balonek byl sražen k zemi.
41:35 Vyloučen hráč #43 Antonín Semerád družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za nedovolené vrážení
41:24 Velmi nebezpečná střela Rybky!
40:31 Nouzák vyvezl, Hrdlička trefuje protihráče.
40:01 Buly pro domácí.
40:00 Střely ve 2. části: 15:13
38:47 Fejfar sám před brankou posílá balonek nad.
35:50 Domácí nyní hasí, co můžou.
34:41 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 6:8
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #79 Tomáš Skalitz, asistoval #16 Martin Strejček (6:8)
34:41 Hosté se opět ujímají vedení, evidentně jim hra ve čtyřech svědčí.
32:54 Vyloučen hráč #11 Martin Marek družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za hrubost
32:54 Vyloučen hráč #25 Ondřej Filip družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za hrubost
32:54 Popostrkování u mantinelu končí vyloučením hráčů obou týmů.
31:13 Semerád se Šimáčkem jsou hodně úspěšní v napadání soupeře. Jejich šance však likviduje Dejnega.
30:07 Domácí teď hodně tlačí hostující lajnu.
29:56 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 6:7
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #48 Marek Fryš, asistoval #79 Tomáš Skalitz (6:7)
28:56 Štědrý v akci!
28:27 Rybka koupe domácí obranu.
27:33 Hrdlička z otočky trefuje tyčku,
26:28 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 6:6
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #3 Ondřej Kočí, asistoval #14 Filip Janeba (6:6)
26:28 A to se povedlo!
26:15 Vyloučen hráč #16 Martin Strejček družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za blokování florbalky
26:15 Domácí mají šanci na repas nepovedené přesilovky.
25:51 Hrdlička na Panenku, Dejnega bez problému likviduje.
24:41 Mühlbach z odkryté brány soupeře trefuje pouze boční síť.
23:27 Kočí servíruje před bránu soupeře, Hrdlička trefuje pouze hruď Dejnegy.
22:29 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 5:6
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #22 Jaroslav Rybka, asistoval #66 Zdeněk Fanta (5:6)
22:29 Jako přes kopírák - Rybka opět freestylově zpoza brány posílá balonek za Palečokva záda.
22:01 Semerád oloupil soupeře o balonek, posílá na Šimáčka, ale ten byl o centimetr rychlejší.
20:01 Úvodní buly pro domácí.
20:00 Střídání brankáře. Nový brankář #84 Oleg Dejnega družstva SK BIVOJ LITVÍNOV
20:00 Střely v 1. části: 14:18
18:06 Nouzák prokličkoval až na střed, ale finální střela mu vyklouzla.
17:31 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 5:5
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #48 Marek Fryš, asistoval #43 Radek Fejfar (5:5)
17:31 Hosté v oslabení přidávají druhý gól.
16:40 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 5:4
16:40 Kobylisy právě darovaly gól soupeři. Rybka v oslabení sám před Palečkem vůbec neměl problém zavěsit.
16:34 Vyloučen hráč #19 Pavel Houda družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za bránění ve hře
16:32 Rozhodčí signalizují odložené vyloučení.
15:59 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 5:3
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #7 Radek Šindelář, asistoval #91 Adam Kropík (5:3)
15:59 Vybíralovo vyhození zachytává Kropík, dává na Šindeláře a ten opět nekompromisně zavěšuje.
15:05 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 4:3
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #16 Jan Hrdlička, asistoval #15 Boris Nouzák (4:3)
15:05 Kočí - Nouzák - Hrdlička - a domácí se opět ujímají vedení!
14:45 Kočí na volného Panenku před branou, ten ještě hledal Hrdličku.
14:21 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 3:3
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #66 Zdeněk Fanta, asistoval #79 Tomáš Skalitz (3:3)
14:21 Fanta z úhlu trefuje k přední tyči
11:40 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 3:2
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #48 Marek Fryš, asistoval #96 Jan Štědrý (3:2)
11:40 Fryš zpoza branky freestylově zavěšuje. Velmi pěkný gól.
10:34 Fejfar v šanci!
09:08 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 3:1
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #14 Filip Janeba, asistoval #21 David Mühlbach (3:1)
09:08 Krásná akce po lajně Janeba - Mühlbach - Janeba! Vybíral na poslední chvíli balonek zachytil, ale už za brankovou čarou.
08:40 Rybka sám ze středu, Paleček zasahuje.
08:10 A opět Paleček, tentokrát vychytal Strejčka v samostatném úniku.
07:04 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 2:1
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #22 Jaroslav Rybka, asistoval #48 Marek Fryš (2:1)
07:04 Nedáš - dostaneš. Domácí neproměnili šanci a byl z toho protiútok, který končí za zády Palečka,
06:58 Paleček bravurní zákrok!
06:21 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 2:0
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #7 Radek Šindelář, asistoval #58 Daniel Havlíček (2:0)
06:21 Havlíček v rohu vybojoval balonek, poslal ho na střed na volného Šindeláře, který nekompromisně zavěšuje!
05:35 Fanta po chybě v domácí rozehrávce šel sám na Palečka, ale balonek mu sjel z hokejky.
04:53 Akce po lajně Semerád - Šimáček končí těsně vedle branky.
03:13 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 1:0
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #25 Ondřej Filip bez asistence (1:0)
03:13 Filip obral soupeře o balonek a nemilosrdně zavěšuje!
02:17 Na druhé straně prověřuje hostujícího brankáře Nouzák, Vybíral ve střehu.
01:25 První střela na Palečka, kterého prověřil Fanta.
00:01 Úvodní buly vyhráli domácí.
00:00 Vážení diváci, vítáme vás u 14. kola NFL, kde se domácí v Šatna aréně utkají s týmem SK Bivoj Litvínov.