• 59 58:33
    2
    Daniel ŠKOULA

Florbal TJ Kobylisy - T.B.C. LUCERN Králův Dvůr 7:8
branky: 2. Ondřej Kočí, 10. Jakub Daníček, 13. Jan Hrdlička, 18. Jan Hrdlička, 25. Jan Hrdlička, 31. Ondřej Kočí, 49. Vojtěch Šimáček - 3. Matěj Kodl, 13. Martin Kameš, 20. Daniel Riley, 22. Michal Nový, 27. Karel Horký, 34. Karel Horký, 40. Martin Kameš, 48. Michal Nový; rozhodčí: Václav John - Lukáš Starý; vyloučení: 3 + Ondřej Filip 5:4; využití: 0:3; zásahy brankářů: Marek Paleček 23 - Dominik Kameš 16; po třetinách: 4:3, 2:4, 1:1
60:00 Komentář hostů Kubert Michal (Trenér): Těžké utkání na půdě Kobylis. Nikdy to tady není jednoduchý. Domácí bojovali,ale v závěru jim chybělo štěstí. Dneska asi mohl vyhrát kdokoliv. Měli jsme lepšího gólmana a odvážíme si důležité vydřené tři body. Děkujeme za utkání a přejeme Kobylisům hodně štěstí. Díky všem v hale a pořadatelům.
60:00 Komentář domácích Malina Ctirad (Trenér): Nesmyslná vyloučení a nedůraz před vlastním brankovištěm nás poslali tam, kde jsme celou sezónu. Soupeři gratulujeme a děkujeme za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 7:7
59:59 Toto je velmi smolná prohra. Domácí byli lepším týmem, doplatili ale na spoustu vyloučení a netrefování prázdné brány.
59:30 Domácí v šesti trefují tyčku!
58:33 Vyloučen hráč #57 Daniel Škoula družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za nedovolené vrážení
58:10 Timeout Florbal TJ Kobylisy
56:29 Střelu Janeby na poslední chvíli vyráží Kameš.
55:30 Střelu Palduse se snažil za Kamešova záda dotlačit Kočí.
54:24 Kračmak krásně našel volného Víška, jeho střelu ale blokuje soupeř.
53:17 Hraje se stále v tempu, ani jeden z týmů nevypustí žádný balonek.
50:09 Kočí Hrdličkovi namazal do prázdné, ten však míjí.
48:40 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 7:8
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #10 Vojtěch Šimáček, asistoval #14 Filip Janeba (7:8)
48:40 Krásné sólo Šimáčka!
48:19 Hosté nevyužili přečíslení tři na dva, kdy Kamešovi odskočil balonek.
47:55 GÓL T.B.C. LUCERN Králův Dvůr! 6:8
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #71 Michal Nový, asistoval #59 Karel Eichler (6:8)
47:55 Nový nadvakrát překonává Palečka.
47:01 Další skvělý Palečkův zákrok!
45:11 Naskakující Eichler vykoupal domácí obranu a zakončuje do Palečka.
44:36 Gól domácích neuznán z důvodu postavení Hrdličky v malém brankovišti.
43:47 Semerád mladší z jedničky trefuje na poslední chvíli se přesouvajícího Kameše.
43:01 Vyloučen hráč #59 Karel Eichler družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za nedovolené vrážení
43:01 Semerád starší vyvezl balonek na půlku soupeře a došel si pro faul, domácí si zahrají přesilovku,
40:00 Střely ve 2. části: 6:14
39:11 GÓL T.B.C. LUCERN Králův Dvůr! 6:7
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #98 Martin Kameš, asistoval #57 Daniel Škoula (6:7)
39:11 Hosté se poprvé ujímají vedení.
36:46 Paleček vyráží nebezpečnou střelu Nového. Hosté opět zamkli domácí na jejich polovině.
34:47 Krsek ve velké šanci míjí.
33:55 GÓL T.B.C. LUCERN Králův Dvůr! 6:6
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #50 Karel Horký, asistoval #93 Patrik Svoboda (6:6)
33:55 Sice tuto přesilovku hosté neproměnili, ale velmi rychle dorovnávají skóre.
32:59 Krásnou akci Filipa likviduje Kameš.
31:33 Vyloučen hráč #10 Vojtěch Šimáček družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za hra na zemi
31:33 Jakmile si domácí vytvoří gólový náskok před soupeřem, přijde vyloučení. Promění soupeř i tuto přesilovku?
31:29 Riley krosem na Nového, ten jen těsně míjí branku domácích.
30:05 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 6:5
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #3 Ondřej Kočí, asistoval #15 Boris Nouzák (6:5)
30:05 Standardní sitace po lajně Nouzák - Kočí končí dalším gólem!
29:52 Paleček rozráží skrumáž před brankou a hasí nebezpečnou situaci.
29:05 Kameš teď vysílá projektil hooodně nad Palečkovu svatyni.
27:57 Hrdlička hasí své zaváhání dobrým blokem.
27:25 Střelu Kočího vyráží Kameš.
26:36 GÓL T.B.C. LUCERN Králův Dvůr! 5:5
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #50 Karel Horký, asistoval #15 Marek Sluka (5:5)
26:36 Hosté jsou dnes ve využití přesilovek 100%, Sluka našel volného Horkého na středu a máme vyrovnáno.
25:33 Vyloučen hráč #10 Vojtěch Šimáček družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za nedovolené vrážení
25:33 Hosté si opět zahrají přesilovku po zákroku Šimáčka u mantinelu.
24:59 Paleček reflexivně vyráží nepříjemnou skákavou dorážku Kumeše.
24:20 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 5:4
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #16 Jan Hrdlička, asistoval #3 Ondřej Kočí (5:4)
23:39 Panenka trefuje tyčku!
23:15 Hosté zamkli domácí na jejich půlce a vytváří nemalý tlak.
21:31 GÓL T.B.C. LUCERN Králův Dvůr! 4:4
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #71 Michal Nový, asistoval #11 Tomáš Vlček (4:4)
21:31 Hosté využívají přesilovky a srovnávají.
20:00 Domácí do druhé třetiny vstupují stále v oslabení, pětiminutový trest Filipa bude končit v 1:59.
20:00 Střely v 1. části: 10:10
19:51 GÓL T.B.C. LUCERN Králův Dvůr! 4:3
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #42 Daniel Riley, asistoval #57 Daniel Škoula (4:3)
19:51 Riley z téměř nulového úhlu překonává Palečka.
19:26 Domácí, ač ve třech, drží balonek na soupeřovic půlce.
18:47 Vyloučen hráč #7 Radek Šindelář družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání
18:38 Střela Šindeláře ze vzduchu končí Kamšovi na hrudi.
17:31 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 4:2
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #16 Jan Hrdlička z trestného střílení (4:2)
16:59 Vyloučen hráč #11 Tomáš Vlček družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za hrubost
16:59 Vyloučen hráč #25 Ondřej Filip družstva Florbal TJ Kobylisy na 5 minuty za sekání
15:02 Havlíček právě míjí odkrytou branku soupeře!
12:45 GÓL T.B.C. LUCERN Králův Dvůr! 3:2
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #98 Martin Kameš, asistoval #42 Daniel Riley (3:2)
12:45 Paleček vyráží střelu Rileye, ale na dorážku Kameše už nedosáhl.
12:19 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 3:1
12:19 Další standardní situace domácích z rohu končí gólem!
11:01 Nebezpečnou střelu Nového likviduje Paleček.
09:13 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 2:1
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #80 Jakub Daníček, asistoval #69 Vojtěch Semerád (2:1)
09:13 Krásná akce třetí lajny a domácí se opět ujímají vedení!
08:30 Riley právě přestřelil brázdnou bránu domácích.
05:23 Přesilovka domácích žádné větší šance nepřinesla.
03:23 Vyloučen hráč #42 Daniel Riley družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za nedovolené vrážení
03:23 Kočí obral hosty o balonek a následně si došel pro faul, uvidíme první přesilovku domácích!
02:31 GÓL T.B.C. LUCERN Králův Dvůr! 1:1
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #88 Matěj Kodl, asistoval #59 Karel Eichler (1:1)
02:31 Hosté využili špatné rozehrávky domácích a srovnávají.
01:54 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 1:0
01:54 Kočí po standardní situaci posílá domácí do vedení!
00:01 Úvodní buly vyhráli domácí.
00:00 Vítáme všechny offline diváky u sledování textového přenosu zápasu Národní ligy mezi domácím družstvem Kobylis a hostů z Králového Dvora.