4:9
    Matěj VOŠTA
    (Lapuník)

Wizards SO Praha 10 - FbC Plzeň 4:9
branky: 9. David Bouda, 19. Michael Svatoš, 44. Martin Lazárek, 49. Martin Lazárek - 11. Matěj Vošta, 22. Václav Zábran, 34. Vít Malý, 38. Matěj Vošta, 42. Štěpán Plachý, 53. Václav Zábran, 57. Josef Tomášek, 60. Jaromír Täuber, 60. Matěj Vošta; rozhodčí: Jiří Jelínek - Josef Libecajt; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 15; zásahy brankářů: Lukáš Vávra 19 - Martin Bezděk 10; po třetinách: 2:1, 0:3, 2:5
60:00 Komentář hostů Oliverius Tomáš (Vedoucí): Až na 1. třetinu a půlku 3. třetiny to byl z naší strany vcelku dobrý zápas. Díkybohu soupeř nevyužil našich výpadků a my díky tomu vyhráli. Děkuji soupeři, divákům rozhodčím a pořadatelům.
60:00 Komentář domácích Urbanec Roman (Vedoucí): Až do 10. minuty 3. třetiny za stavu 4:5 bylo jasné, že vyhrajetým který to přetlačí na svojí stranu. Měli jsme příliš mnoho šancí, které jsme nedali a někdo by řícto Hejslerovi, že v tom co dělá jsem mu křivdil. Kdybysme proměnili aspoň polovinu jasných gólovek tak jsme to s přehledem vyhráli. Na konci byly zbytečné branky, kdy už bylo rozhodnuto. Děkujeme soupeři, několika divákům a příjemný zbytek neděle.
60:00 Střely ve 3. části: 5:15
59:59 GÓL FbC Plzeň! 4:9
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #62 Matěj Vošta, asistoval #69 Vojtěch Lapuník (4:9)
59:34 GÓL FbC Plzeň! 4:8
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #75 Jaromír Täuber bez asistence (4:8)
59:34 Plzeň z dálky dává gól do prázdné branky.
58:44 Wizards hrají bez brankáře.
58:41 Timeout Wizards SO Praha 10
58:13 Maxa doráží Brhlíkův pokus. Bezděk připraven. Hned na to horní tyč Vávrovy brány. Hra se teď přelévá ze strany na stranu.
57:34 Muller přestřeluje bránu ze středu.
56:45 Hráči Plzně úspěšně blokojí Wizárdské pokusy.
56:08 GÓL FbC Plzeň! 4:7
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #73 Josef Tomášek, asistoval #62 Matěj Vošta (4:7)
55:55 Vávra ukázal sérii zákroků proti střele a dorážkám soupeře.
54:01 Plachý trefuje backhandem levou tyč Vávrovy brány.
52:54 GÓL FbC Plzeň! 4:6
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #39 Václav Zábran, asistoval #75 Jaromír Täuber (4:6)
52:54 Zábran projel 2 hráče a nelítostně zavěsil.
51:46 Hra se vyostřuje. Tvrdé souboje na obou stranách.
51:10 Wizards se radují zbytečně. Gólové oslavy ruší hvizd faulu.
50:30 Krob nevyužil šanci kterou mu přes střed naservíroval Smutný.
49:58 Wizards obstřelují bránu Bezděka co to jen jde.
48:46 GÓL Wizards SO Praha 10! 4:5
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil #22 Martin Lazárek, asistoval #25 Karel Smutný (4:5)
48:46 Smutný našel na zadní tyčce Lazárka, který se nemýlil.
48:33 Wizards vytahují vysoký press.
47:40 Maxa vyzkoušel hokejový powemove z levé strany před brankáře. Bez úspěchu.
46:52 Vošta netrefuje skákavý balón, který směřoval na zadní tyč.
43:59 Maxa se snažil najít skákavou přihrávkou Boudu. Ten však skákavý balón netrefuje.
43:33 GÓL Wizards SO Praha 10! 3:5
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil #22 Martin Lazárek, asistoval #13 Petr Krob (3:5)
43:33 Krob nachází přihrávkou z pravého mantinelu Lazárka, který uklízí backhandem.
41:28 GÓL FbC Plzeň! 2:5
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #22 Štěpán Plachý, asistoval #70 Tomáš Němeček (2:5)
41:00 Začátek 3. třetiny v režii Plzně.
40:00 Střely ve 2. části: 2:10
39:21 Wizárdská přesilovka zatím nenese ovoce. Jen jedna střela na bránu a k tomu má Plzeň balónek na svých holích.
38:13 Vyloučen hráč #75 Jaromír Täuber družstva FbC Plzeň na 2 minuty za zvedání florbalky
37:10 GÓL FbC Plzeň! 2:4
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #62 Matěj Vošta, asistoval #39 Václav Zábran (2:4)
37:10 Plzeň navyšuje své vedení po dorážce před bránou.
36:53 Muller svým backhandem ohrozil Bezděkovu bránu.
35:59 Vyloučen hráč #9 Šimon Jakub Král družstva Wizards SO Praha 10 na 2 minuty za sekání
34:53 Maxa nabídl šanci Mullerovi. Tomu ale sjel balónek z hole.
33:00 GÓL FbC Plzeň! 2:3
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #81 Vít Malý, asistoval #75 Jaromír Täuber (2:3)
33:00 Střela z ostrého úhlu končí za Vávrovými zády.
32:53 Smutný nechtěně nahrál do úniku Vošty. Bouda však jeho snažení zastavil.
31:04 Maxa v samostatném úniku. Branku však přestřelil.
28:30 Tauberovu střelu na poslední chvíli zblokoval Brhlík.
27:20 Lazárkovi znovu odskakuje balón ve slibné pozici před bránou.
25:20 Průběh 2. třetiny zatím bez větší šance.
24:18 Nacvičený signál Wizards bohužel nepřinesl branku. Lazárkovi střela vůbec nesedla.
23:23 Brhlíkova střela ze středu nebyla pro Bezděka problém.
22:48 Muller sroloval hráče Plzně v jejich rohu.
21:42 GÓL FbC Plzeň! 2:2
21:42 Tauber našel crossem Zábrana a ten vymetl pavučinku Vávrovy brány. Je srovnáno.
20:40 Na začátku 2. třetiny převládá tlak Plzně.
20:00 Střely v 1. části: 7:3
19:55 Plzeň dává tyč.
18:42 GÓL Wizards SO Praha 10! 2:1
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil #63 Michael Svatoš, asistoval #10 Jakub Sedliský (2:1)
18:42 Sedliský krásně našel odražený balón a naservíroval ho Svatošovi. Ten se nemýlil.
17:42 Hra se přeléva z jedné strany na druhou.
15:35 Lazárek ve velké šanci před bránou. Bezděk jeho pokus zlikvidoval.
13:48 Maxa prověřil lehkým backhandem Bezděka. Ten byl připraven.
12:58 Vávra vytahuje skvělý zákrok proti Lapuníkovi, který střílel od levého mantinelu.
10:37 GÓL FbC Plzeň! 1:1
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #62 Matěj Vošta, asistoval #22 Štěpán Plachý (1:1)
10:37 Únik 2 na 0 vyřešili hráči Plzně ukázkově. Je srovnáno.
09:50 Maxa se snažil najít přihrávkou Krále. Bez úspěchu.
08:20 GÓL Wizards SO Praha 10! 1:0
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil #28 David Bouda bez asistence (1:0)
08:20 Bouda neuvěřitelnou střelou trefuje levý horní růžek Bezděkovy brány.
07:20 Střela Křivonosky od půlky udělala velký problém Plzni.
07:12 Muller trefuje jen připravený blok.
06:21 Zábran znovu ohrožuje bránu Wizards. Chyběly centimetry.
04:34 Sedliský netrefil balón ideálně na středu. Střela neměla parametry na to ohrozit brankéře Plzně.
03:03 Smutný taktéž nedává velkou šanci. Zatím je to velmi vyrovnaný zápas.
02:32 Hráč Plzně Zábran neproměňuje velkou šanci z levé strany.
01:53 Vošta trefuje jen boční síťku Vávrovy brány.
00:50 První střelu vyslal Lazárek. Brankář připraven.
00:00 Hezký večer Vážení on-line diváci! Dnes nás čeká bitva mezi Wizards SO Praha 10 a FbC Plzeň. Týmy od sebe dělí 3 místa  a 10 bodů v ligové tabulce Národní ligy. Hráči už se rozcvičují a všichni v hale se těší na zápas.