(Linc)
  • 56 55:52
    2

DDQ Florbal Chomutov - Kanonýři Kladno 9:6
branky: 17. Jiří Šafařovský, 24. Tadeáš Melíšek, 26. Tomáš Novotný, 35. Tadeáš Melíšek, 37. Tadeáš Melíšek, 44. Petr Linc, 45. Tadeáš Melíšek, 53. Rudolf Klement, 56. Ondřej Halej - 4. Marek Veselý, 7. Matěj Stůj, 20. Matyáš Bachmaier, 54. Matyáš Bachmaier, 54. Marek Pixa, 55. Miroslav Šnajdr; rozhodčí: Jiří Jelínek - Josef Libecajt; vyloučení: 3:3; využití: 1:0; diváků: 212; zásahy brankářů: Jan Štěpánek 19 - Petr Weissgärber 12; po třetinách: 1:3, 4:0, 4:3
60:00 Střely ve 3. části: 6:11
56:57 Chomutov zatím poctivě brání.
55:59 Kladno má šanci na snížení
55:52 Vyloučen hráč #13 Tomáš Novotný družstva DDQ Florbal Chomutov na 2 minuty za hra rukou
55:31 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 9:6
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #86 Ondřej Halej, asistoval #28 Petr Linc (9:6)
55:31 Halej po přihrávce Lince neměl problém zakončit do prázdné branky.
54:19 Timeout DDQ Florbal Chomutov
54:19 GÓL Kanonýři Kladno! 8:6
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #63 Miroslav Šnajdr, asistoval #19 Ondřej Riebauer (8:6)
54:19 Chomutov polevil v důrazu před brankou a Kladno už se pomalu dotahuje.
53:54 GÓL Kanonýři Kladno! 8:5
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #41 Marek Pixa, asistoval #99 Ľuboš Šefčík (8:5)
53:19 GÓL Kanonýři Kladno! 8:4
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #10 Matyáš Bachmaier, asistoval #11 Matěj Stůj (8:4)
53:19 Bachmaier se vytočil do středu a odkryla se mu celá brána domácích.
52:52 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 8:3
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #26 Rudolf Klement, asistoval #18 Jiří Šafařovský (8:3)
52:52 Klement běží sám od své brány a nemá žádný problém s připsáním své první branky.
51:38 Dvě střely ze strany Kladna, ale pokaždé přímo do Štěpánka.
50:19 Chomutov stále brání jakékoli střele na Štěpánka.
47:37 Kladno trochu polevilo a netlačí tolik Chomutov jako v předchozích třetinách.
45:15 Chomutov nepouští Kladno k větším šancím.
44:29 Timeout Kanonýři Kladno
44:29 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 7:3
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #63 Tadeáš Melíšek, asistoval #18 Jiří Šafařovský (7:3)
43:02 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 6:3
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #28 Petr Linc, asistoval #84 Ondřej Šarša (6:3)
43:02 Po střele Šarši byl Linc na správném místě a svým důrazem opět navyšuje náskok.
42:24 Kladno má těď mnohem více šancí, aby vyrovnalo skore.
40:13 Třetí třetina začíná ještě přesilovkou pro domácí.
40:01 Buly pro domácí.
40:00 Střely ve 2. části: 7:3
39:12 Šafařovský s Kellermanem D. hezky získali balon a jdou opět rozehrát akci.
38:34 Vyloučen hráč #11 Matěj Stůj družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za hrubost
38:34 Stůj ošklivě sundal Šaršu, který zůstává ležet na zemi.
37:07 Střely Kladna jsou jedovaté, ale Štěpánek s tím zatím nemá problém.
36:04 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 5:3
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #63 Tadeáš Melíšek, asistoval #13 Tomáš Novotný (5:3)
36:04 Melíšek svou střelou posílá Chomutov do dvoubrankového náskoku.
34:45 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 4:3
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #63 Tadeáš Melíšek bez asistence (4:3)
34:45 Golman hostí nejdříve Melíškovu střelu chytil, ale poté mu vypadla a Chomutov se tak dostává do vedení.
33:03 Klement střílí do pravého růžku, ale goman hostí s velkým štěstím chytá.
32:15 Druhá lajna Chomutova zahrála dobrou akci.
30:21 Štěrbova střela pouze do golmana.
28:45 Kladno už se dostává zase více do hry.
26:37 Chomutov teď více tlačí Kladno a nenechá jim žádné místo na rozehrání.
25:49 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 3:3
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #13 Tomáš Novotný, asistoval #84 Ondřej Šarša (3:3)
25:49 Novotný po střele z první srovnává skore.
25:22 Vyloučen hráč #19 Ondřej Riebauer družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za vysoká florbalka
23:03 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 2:3
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #63 Tadeáš Melíšek, asistoval #10 Erich Kellermann (2:3)
23:03 Melíšek z důrazu před brankou snižuje náskok Kladna.
22:24 Kladno ve veliké šanci, ale střela míří pouze do tyčky.
20:15 Na balonku opět Kladno.
20:00 Střely v 1. části: 8:11
19:01 GÓL Kanonýři Kladno! 1:3
18:30 Na Štěpánka tak 5 střel za strašně krátkou dobu, ale pořád drží svůj tým.
17:05 Další Šaršovo střela z půlky.
16:03 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 1:2
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #18 Jiří Šafařovský, asistoval #13 Tomáš Novotný (1:2)
16:03 Novotný střílí na bránu a Šafařovský s důrazem před brankou snižuje náskok hostí.
15:17 Vyloučen hráč #63 Miroslav Šnajdr družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za hrubost
15:17 Vyloučen hráč #16 Martin Schneider družstva DDQ Florbal Chomutov na 2 minuty za hrubost
13:17 Linc ze středu míří pouze nad bránu.
12:49 Další dobrý zákrok Štěpánka.
12:09 Švehlovo samostatný únik končí pouze za mantinelem.
10:29 Šaršova střela, která letí nad bránu.
09:38 Chomutov už trochu více na balonu, než na začátku utkání.
06:21 GÓL Kanonýři Kladno! 0:2
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #11 Matěj Stůj, asistoval #63 Miroslav Šnajdr (0:2)
06:21 Šnajdr z rohu na volného Stůje a ten ze středu nemá problém se zakončením.
06:01 Veselý pouze do masky Štěpánka.
04:53 Klement na Lince přímo před golmana, ale nahrávka mu moc nesedla.
03:58 Vyloučen hráč #16 Martin Schneider družstva DDQ Florbal Chomutov na 2 minuty za blokování florbalky
03:42 GÓL Kanonýři Kladno! 0:1
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #95 Marek Veselý, asistoval #29 Jakub Bohuslávek (0:1)
03:42 Kladno z rozehrázky otevírá skore.
03:35 Klement zachraňuje gol do prázdné
02:00 Novák dostal dlouhou přihrávku skoro až před Štěpánka, ale nedokázal ji zpracovat.
01:15 Mělíšek přečetl rozehrávku hostí a má šanci vstřelit první gol, ale goman hostí chytá.
00:20 Na balonu už tým hostí.
00:01 Úvodní buly vyhřává tým domácích.