• 60 59:09
    3:6
    (Trčka)

Florbal Ústí - FB Hurrican Karlovy Vary 3:6
branky: 3. Václav Vavruška, 35. Ondřej Kawulok, 60. Ondřej Kawulok - 4. Miloš Tyl, 14. Michal Klápa, 29. Jan Běloch, 30. Michal Klápa, 44. Michal Strachota, 51. Michal Strachota; rozhodčí: Jiří Šedivý - Radek Štengl; vyloučení: 3:2; využití: 1:2; diváků: 265; zásahy brankářů: Marek Netopilík 6, Tadeáš Dittrich 4 - Daniel Váradi 23; po třetinách: 1:2, 1:2, 1:2
60:00 Střely ve 3. části: 12:9
59:09 GÓL Florbal Ústí! 3:6
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #11 Ondřej Kawulok, asistoval #17 Vladimír Trčka (3:6)
58:16 Hostí měli šanci na gól do úplně prázdné brány ale nakonec z toho nic nebylo.
56:03 Timeout Florbal Ústí
52:55 Domácí mají neskutečně moc šancí ale netrefují bránu.
50:41 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 2:6
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #78 Michal Strachota, asistoval #44 Michal Klápa (2:6)
50:24 Dittrich neskutečě vyčapal.
49:49 Vlček hrál asi moc tvrdě, zlomila se mu hokejka.
49:37 Vavruška skvěle přečetl hru a vypinknul míček hostím.
47:32 Vyloučen hráč #97 Radim Kühnel družstva Florbal Ústí na 2 minuty za blokování florbalky
46:23 Totální mela uprostřed hřiště, ale podle rozhodčí to bylo čisté.
44:25 Tauber zasazuje střelu do Váradiho z půlky hřiště
43:26 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 2:5
41:49 Sehrávka Vavruška na Pšeničku se mohla povést, ale bohužel střela šla nad bránu.
41:05 Na Kawuloka si dovolovali dva hráči z Varů.
40:00 Střely ve 2. části: 6:2
39:15 Strachota podrazil Tauberovi nohy, ale rozhodčí to nechává klidné i přesto že se to divákům nelíbí.
37:13 Dittrich si připisuje na své konto první zákrok zápasu.
36:26 Tauber si střihl několik střel za sebou, bohužel letěly těsně vedle.
34:08 GÓL Florbal Ústí! 2:4
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #11 Ondřej Kawulok, asistoval #27 Dan Semerád (2:4)
33:43 Váradi skvěle čape a drží svůj tým.
33:20 Na scéna přichází Dittrich.
32:22 Vyloučen hráč #10 Daniel Nicklas družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za opakované přestupky
32:00 Střídání brankáře. Nový brankář #24 Tadeáš Dittrich družstva Florbal Ústí
29:54 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 1:4
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #44 Michal Klápa, asistoval #78 Michal Strachota (1:4)
28:59 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 1:3
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #11 Jan Běloch, asistoval #78 Michal Strachota (1:3)
28:59 Sehraná dvojka bratrů Semerádových se potkala na trestné lavici.
28:31 Vyloučen hráč #27 Dan Semerád družstva Florbal Ústí na 2 minuty za nedovolené vrážení
27:02 Vyloučen hráč #25 Vojtěch Semerád družstva Florbal Ústí na 2 minuty za blokování florbalky
25:58 Semerád zabránil střele hráče hostí v protiútoku.
24:25 K. Vary si dobře brání svojí svatyni.
24:05 Duo Pavelka a Vavruška se seběhli na hráče hostí.
22:55 Tento zápas e víc a víc přiostřuje. Hráči jsou poněkud agresivní.
22:33 Vyloučen hráč #97 Ondřej Šimeček družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za bránění ve hře
20:57 Netopilík neskutečnej
20:00 Střely v 1. části: 8:5
19:28 Pavelka na malou chvíli ztratil kontrolu nad míčkem ale rychle se zase našel.
17:17 Vítek vybojoval míček v rohu hřiště a posíla ho svym bekům a uklidňuje tím hru a hráči se můžou líp střídat.
14:29 Netopilík si připisuje další zákrok
13:25 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 1:2
13:25 Přestože naši hráči udělali dobrou zeď před bránou Netopilíka povedlo se Varům dát gól
12:01 Souboj u mantinelů Pšeničky proti Zavadilovi byl nakonec přerušen.
10:01 Kawulok střílí na bránu ale trefuje se těsně vedle.
08:36 Peška dostal tvrdou ránu do obličeje hokejkou, naštěstí se zvedá a doufejme že je vše v pořádku.
06:57 Hra se přelévá z jedné strany na druhou.
06:30 Zápas je plný tvrdých hitů, uvidíme jestli to tak bude i nadále.
06:00 Každou minutu nějaký hráč sedí na zemi.
04:32 Vavruška se zdá být nevrlý.
03:45 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 1:1
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #7 Miloš Tyl, asistoval #18 Tomáš Smolka (1:1)
02:45 GÓL Florbal Ústí! 1:0
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #96 Václav Vavruška, asistoval #33 Vít Pavelka (1:0)
02:45 Ikonické duo zasahuje jako vždy!
01:22 Fuchsig M. zasadil první tvrdou střelu do golmana hostí.
00:00 Vavruška vyhrál úvodní buly pro tým domácích a rovnou vybojoval standartní situaci.