7

6

8.

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - TJ Sokol Jaroměř 5:4pn
branky: 9. Michal Konrád, 17. Jiří Suchomel, 23. Tomáš Foret, 57. Jiří Suchomel, N Jiří Suchomel - 39. Matyáš Velc, 43. Matyáš Velc, 49. Petr Hofman, 52. Dominik Emlar; rozhodčí: Michal Prouza - Petr Rogowski; vyloučení: 2:5; využití: 1:1; diváků: 70; zásahy brankářů: Matyáš Krupa 23 - Dušan Völgyi 30; po třetinách: 2:0, 1:1, 1:3, 0:0
Komentář hostů Balcar Roman (Asistent trenéra): Pozápasové komentáře trenérů a nejlepích hráčů najdete zde.
Komentář domácích Carda Vítězslav (Trenér): Pozápasové komentáře trenérů a nejlepích hráčů najdete zde.
8 Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers hráč #21 Jiří Suchomel a vstřelil rozhodující gól (5:4).
8 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Jaroměř hráč #15 Matyáš Velc , ale gól nevstřelil.
7 Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers hráč #21 Jiří Suchomel a vstřelil gól.
7 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Jaroměř hráč #15 Matyáš Velc a vstřelil gól.
6 Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers hráč #23 Václav Černoch a vstřelil gól.
5 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Jaroměř hráč #22 Patrik Rozkovec a vstřelil gól.
3 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Jaroměř hráč #37 Dominik Emlar a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers hráč #12 Martin Ulman , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Jaroměř hráč #27 Milan Koubek , ale gól nevstřelil.
65:00 Zahájena trestná střílení
65:00 Nekonečné nájezdy rozhoduje až v 8. sérii Jiří Suchomel!!!
65:00 Střely v prodloužení: 1:3
63:59 Krupa hasí 100% požár.
62:50 Ulman to zkusil freestylem...skoro.
62:40 Emoce na maximumu, jedni chtějí to, druzí zas ono.
60:00 Střely ve 3. části: 14:11
59:57 Konec již žádné vyložené šanci nenabídl, lidé, co se těšili domů na večeři, mají smůlu, my tak uvidíme prodloužení,
56:16 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 4:4
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #21 Jiří Suchomel, asistoval #47 Štěpán Kouřil (4:4)
56:16 Sochomel posílá skákavý balón po stražené střele Kouřila do brány a srovnává.
52:45 Obrovská šance Videmana končí na statusu "Neproměněno"
51:57 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 3:4
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #37 Dominik Emlar, asistoval #27 Milan Koubek (3:4)
51:57 Zmar Gulls ve třetí třetině dokonává Emlar.
51:28 Smrdí to smrdí...
50:01 Vyloučen hráč #23 Václav Černoch družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání
48:01 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 3:3
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #21 Petr Hofman, asistoval #15 Matyáš Velc (3:3)
48:01 Domácí zmar z posledních minut po zásluze končí vyrovnáním.
47:48 Černoch s Kornádem šli 2 na 1. Druhý jmenovaný vedle.
47:20 Nechvátal slušně tvrdí muziku, což se střídačce hostí notně nelíbí.
44:26 Videman se z ničeho nic zjevil před Volgyiem, ale trefuje pouze jeho masku.
43:42 Emlar v tisíciprocentní šanci nedává. Gulls teď, jako by nebyli.
42:28 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 3:2
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #15 Matyáš Velc, asistoval #95 Filip Krigovský (3:2)
42:28 Velc využil propadnutí domácí obrany a krásně nad nohu Krupy snižuje.
41:50 Ulman krásně sklepával na Videmana. Tomu chyběly dva kroky.
40:20 Černoch rýsoval krásný pas na Zbořila, který však ani napodruhé neskóruje.
40:00 Střely ve 2. části: 8:6
39:29 Vyloučen hráč #22 Patrik Rozkovec družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nedovolené vrážení
38:48 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 3:1
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #15 Matyáš Velc, asistoval #27 Milan Koubek (3:1)
38:48 Nemusíte být raketový inženýr, aby vám došlo, že to co vymýšlel Novotný, prostě nemohlo dopadnout moc dobře.
34:12 Přesilovka domácích nepřinesla vůbec nic.
32:12 Vyloučen hráč #2 Jakub Kubina družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání
32:12 Kubina svojí závorou láme Černochovi hokejku a putuje na náš Alcatraz.
31:00 Hosté už poněkolikáté laškují se skórováním do vlastní sítě.
28:33 Černoch nachystal Zbořilovi míček až do kuchyně, ten však šancí, před zraky své přítelkyně, pohrdá.
27:35 Vyloučen hráč #61 Tomáš Hejzlar družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za blokování florbalky
25:56 Kromě jedné solidní rány Suchomela nepřinesla hra 4 na 4 zhoal nic.
23:56 Vyloučen hráč #62 Tomáš Vejmělka družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za držení
23:56 Vyloučen hráč #2 Jakub Kubina družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hrubost
23:56 Emoce planou, trestná se plní.
23:51 Volgyi ležící spící čapá.
22:39 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 3:0
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #89 Tomáš Foret, asistoval #12 Martin Ulman (3:0)
22:39 Foret se konečně dočkal a zvyšuje již na 3:0!
20:00 Střely v 1. části: 11:7
19:32 Hosté zatím v koncovce předvádí trápení z říše kolosálních a i díky tomu je to 2:0.
16:25 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 2:0
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #21 Jiří Suchomel, asistoval #23 Václav Černoch (2:0)
16:25 Suchomel napodobil Cira Immobileho, vstal když se mu to hodilo a zvyšuje.
14:57 Vyloučen hráč #15 Matyáš Velc družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nedovolené vrážení
14:15 Foret ani napotřetí do sítě nezamířil, byť jeho vyčkání se střelou bylo vcelku pohledné.
13:53 Hostují Nožička, jež si u nás nabíjí mobil, v tutovce nad.
13:30 Vejmělka zvedá hlavu k nebi. Nad.
13:17 Trestné střílení družstva TJ Sokol Jaroměř neproměnil #15 Matyáš Velc.
13:17 Novotný se mohl hádat jak chtěl, ale tohle neměl šanci uhádat. Následně Krupovi stačilo zůstat stát a nenechat se povalit.
13:01 Foret opět z předbrankového prostoru, Volgyi sráží vedle.
12:32 Prasklý míček je asi to nejzajímavější, co se za poslední minuty stalo.
11:24 Tutovka pro hosty končí na pohřebišti dějin.
08:41 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 1:0
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #97 Michal Konrád, asistoval #23 Václav Černoch (1:0)
08:41 Konrád vykroutil od mantinelu střílí svůj první gól za áčko Gulls!
05:00 Foret z ostrého úhlu těsně vedle.
02:56 Zbořilův pas krásně našel Ulmana, který místo aby trefil prázdnou bránu, netrefil balón.
02:10 Do akce se dnes dostává i domácí Tomáš Vejmělka, kterému zjevně střídavé starty v Třebíči svědčí a podle mě docela zhubnul.
00:00 Gulliveři dnes ve svém předposledním domácím vystoupení na domácí palubovce vyzvou předposlední Jaroměř. Gulliverům dnes bude scházet první formace, ze které zbylou pouhé torzo v podobě Václava Černocha a Radka Novotného.
00:00 Krásný večer všem z větrné hůrky jménem VUT. Ve zprávách říkali, ať kvůli větru zůstanem doma, ale my se obětovali a jsme tady!