5:8
    Michal PEŠÁK
    (Konečný)

FB Hurrican Karlovy Vary - Bulldogs Brno 5:8
branky: 5. Marek Zapletal, 26. Daniel Nicklas, 27. Michal Strachota, 37. Daniel Nicklas, 51. Daniel Nicklas - 22. Matyáš Němec, 24. Adam Konečný, 25. Josef Žižka, 28. Jakub Marek, 29. Lukáš Mráz, 53. Jakub Marek, 56. Filip Sedmera, 60. Michal Pešák; rozhodčí: Josef Monzer - Lukáš Procházka; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 91; zásahy brankářů: Daniel Váradi 7, Václav Zavadil 12 - Jakub Haltmar 19; po třetinách: 1:0, 3:5, 1:3
60:00 Střely ve 3. části: 9:8
59:46 GÓL Bulldogs Brno! 5:8
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #21 Michal Pešák, asistoval #66 Adam Konečný (5:8)
59:01 Probíhá poslední minuta třetí třetiny
57:00 Domácí v šesti
56:53 Timeout FB Hurrican Karlovy Vary
55:59 GÓL Bulldogs Brno! 5:7
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #29 Filip Sedmera, asistoval #21 Michal Pešák (5:7)
54:35 Domácí se snaží vyrovnat, zatím neúspěšně
52:19 GÓL Bulldogs Brno! 5:6
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #41 Jakub Marek z trestného střílení (5:6)
51:28 Domácí vyrovnání nakoplo a nyní jsou oni lepším týmem
50:27 Nicklas se na malém brankovišti dostal k odraženému míčku a máme tak vyrovnáno
50:26 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 5:5
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #10 Daniel Nicklas, asistoval #4 Tomáš Nushart (5:5)
47:50 Vašíček tvrdě zajel do Mráze, vše však bylo v rámci pravidel
45:44 Domácí kombinovali, Nushartovi však míček uskočil za mantinel
43:18 Zavadil teď podržel svůj tým
40:00 Střely ve 2. části: 8:11
39:15 Strachota backhendem branku přehodil
38:34 Nushart z pozice posledního hráče trestuhodně namazal soupeři, své zaváhání ve spolupráci se Zavadilem naštěstí pro domácí napravil
36:16 Už to vypadalo, že Nicklasovi míček ujede, nakonec si ho však dokázal zkrotit a zakončit úspěšně
36:15 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 4:5
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #10 Daniel Nicklas, asistoval #44 Michal Klápa (4:5)
34:00 Domácím teď chybí přesnost
31:20 Nicklas pálí, Haltmar vyráží
29:39 Zmatky v karlovarské obraně málem vyústily v další gól
28:03 GÓL Bulldogs Brno! 3:5
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #6 Lukáš Mráz, asistoval #13 Matyáš Němec (3:5)
28:03 Střídání brankáře. Nový brankář #88 Václav Zavadil družstva FB Hurrican Karlovy Vary
27:11 Marek si vyčekal Váradiho a opět posílá hosty opět do vedení
27:10 GÓL Bulldogs Brno! 3:4
26:08 Klápa zatím v roli hlavního nahrávače, tentokrát připravil vyrovnávací gól pro Strachotu
26:07 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 3:3
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #78 Michal Strachota, asistoval #44 Michal Klápa (3:3)
25:52 Konečného dělovka prolétla těsně nad břevnem
25:11 Nicklas zůstal zcelaosamocen na středu a střelou k tyči snižuje, v úvodu druhé třetiny se nám rotrhl s brankami pytel
25:10 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 2:3
24:14 GÓL Bulldogs Brno! 1:3
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #91 Josef Žižka, asistoval #6 Lukáš Mráz (1:3)
23:11 Na dělovku Konečného si sice Váradi sáhl, zkrotit jí bohužel pro domácí nedokázal
23:10 GÓL Bulldogs Brno! 1:2
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #66 Adam Konečný, asistoval #91 Josef Žižka (1:2)
22:14 Hosté jsou od úvodu aktivnější a drží se na půlce Varů
21:39 Bleskové vyrovnání hostí, Němec střílel na bližší tyč, kde Váradi tentokrát nechal trochu místa
21:37 GÓL Bulldogs Brno! 1:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #13 Matyáš Němec, asistoval #91 Josef Žižka (1:1)
20:01 První buly pro hosty
20:00 Střely v 1. části: 7:7
19:58 Dvě vteřiny před koncem měli hosté ještě nebezpečnou standartku, domácí ubránili a po první třetině tak vedou 1:0
09:02 Domácí zatím dobře blokují, díky čemuž hosté Váradiho zatím neohrozili
07:14 Zapletal je zatím jasně nejaktivnějším střelcem, teď vyslal na brněnskou branku další dva pokusy
04:04 Krásná akce domácích, Klápa přes celou šířku hřiště našel volného Zapletala, který bez problémů trefuje odkrytou klec a otevírá skóre zápasu
04:03 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 1:0
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #33 Marek Zapletal, asistoval #44 Michal Klápa (1:0)
02:13 Domácí teď dlouho drželi míček, branku však neohrozili
00:15 Nicklas takovým zahřívacím pokusem pozdravil Haltmara