5:6
    Jan VIDEMAN
    (Ulman)

FB Hurrican Karlovy Vary - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 5:6p
branky: 32. Michal Klápa, 35. Michal Strachota, 46. Ondřej Hurt, 50. Michal Klápa, 53. Daniel Nicklas - 1. Václav Černoch, 9. David Novák, 24. Jan Videman, 36. Ondřej Bílek, 39. Adam Bouška, 61. Jan Videman; rozhodčí: Tomáš Kapr - Michal Tichý; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; diváků: 110; zásahy brankářů: Daniel Váradi 21 - Matyáš Krupa 19; po třetinách: 0:2, 2:3, 3:0, 0:1
65:00 Střely v prodloužení: 1:1
60:53 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 5:6
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #33 Jan Videman, asistoval #12 Martin Ulman (5:6)
60:00 Střely ve 3. části: 13:6
58:40 Necelé dvě minuty do konce a vypadá to na prodloužení
55:45 Teď je to vyloženě jako přesilová hra v podání domácích
52:37 Máme vyrovnáno, Klápa našel na středu Nicklase a ten se z podobných pozic málokdy mílí
52:36 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 5:5
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #10 Daniel Nicklas, asistoval #44 Michal Klápa (5:5)
49:17 Domácí jsou v kontaktu, Klápa si našel míček na malém brankovišti a snižuje na rozdíl jediné branky
49:16 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 4:5
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #44 Michal Klápa, asistoval #78 Michal Strachota (4:5)
45:43 Lang vybojoval míček, který naservíroval Hurtovi, který bombou z první snižuje
45:42 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 3:5
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #93 Ondřej Hurt, asistoval #94 Jan Lang (3:5)
43:10 Domácí vstoupili do třetiny aktivně, zatím však pálí pouze do bloků
40:00 Střely ve 2. části: 6:9
38:21 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 2:5
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #11 Adam Bouška, asistoval #23 Václav Černoch (2:5)
38:01 PRobíhají poslední dvě minuty druhé třetiny
36:50 Výborný dvojzákrok Váradiho
35:01 Už to vypadalo, že se domácí dostali na dostřel, Bílek však zůstal nehlídaný na levém křídle a zvyšuje na 4:2
35:00 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 2:4
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #17 Ondřej Bílek, asistoval #70 Lukáš Dvořák (2:4)
34:54 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 2:3
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #78 Michal Strachota, asistoval #10 Daniel Nicklas (2:3)
32:51 Vyloučen hráč #75 Radek Novotný družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za hrubost
31:24 Ježek nastřelil míček před branku, kde ho tečoval Klápa a domácí se konečně prosazují
31:23 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 1:3
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #44 Michal Klápa, asistoval #53 Vojtěch Ježek (1:3)
27:50 Střela Klápy pouze do náruče Krupy
25:00 Domácí jsou všude pozdě
23:13 Zavadil trefil prvního hráče před sebou a z následného protiútoku zvyšuje Ulman už na 3:0
23:12 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 0:3
22:18 Domácí překombinovávají a tím se připravují o šance
20:14 Domácí mohli opět velmi rychle inkasovat. zachránil je však rozhodčí, který odpískal vysokou hůl
20:00 Střely v 1. části: 5:11
19:05 Váradi a Krupa teď vytáhli parádní zákroky
16:30 Hosté jsou zatím hodně nebezpeční a při každé šanci vysí gól ve vzduchu. Váradimu zatím spoluhráči vůbec nepomáhají
15:00 Domácí dostali míček do branky, předcházel tomu však faul a branka tak neplatí
12:44 Klápovi ujel míček a do šance tak šel Černoch, který minul
11:41 Strachota Krupu vymíchal, poté trefil břevno
11:40 Trestné střílení družstva FB Hurrican Karlovy Vary neproměnil #78 Michal Strachota.
10:42 Vyloučen hráč #70 Lukáš Dvořák družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání
09:49 Zapletal se mohl při svém prvním startu v karlovarském dresu velmi rychle zapsat mezi střelce. I on však branku těsně minul
08:35 Domácím se zatím vůbec nedaří a navíc podruhé v zápase kapitulují
08:34 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 0:2
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #71 David Novák, asistoval #21 Jiří Suchomel (0:2)
05:00 Vyloučen hráč #17 Ondřej Bílek družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za hra na zemi
04:18 Domácí hrají v plném počtu
03:38 Nushart zkrotil padající míček, poté netrefil branku
03:13 Hostům zatím v přesilovce chybí přesnost
02:18 Vyloučen hráč #28 Ondřej Vašíček družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání
00:29 Bleskový gól hostí, Černoch zůstal nehlídaný na brankovišti a na dvakrát otevírá skóre
00:28 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 0:1
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #23 Václav Černoch, asistoval #15 Jakub Matula (0:1)
00:01 První buly dnešního zápasu vyhrávají hosté