• 60 59:35
    10:8
    ()

DDQ Florbal Chomutov - FAT PIPE Start98 Kunratice 10:8
branky: 15. Martin Schneider, 16. Tomáš Novotný, 22. Tadeáš Melíšek, 28. Tadeáš Melíšek, 41. Ondřej Šarša, 49. Tadeáš Melíšek, 49. Petr Linc, 50. Petr Linc, 51. Ondřej Šarša, 60. Martin Schneider - 13. Vojtěch Plaček, 26. Jiří Lebeda, 30. Vojtěch Plaček, 37. Albert Kulík, 39. Adam Kulík, 40. Adam Kulík, 47. Jiří Lebeda, 48. Jan Novotný; rozhodčí: Jiří Jelínek - Josef Libecajt; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; diváků: 206; zásahy brankářů: Martin Frühbauer 20, Jan Štěpánek 3 - Ondřej Lupoměch 30; po třetinách: 2:1, 2:5, 6:2
60:00 Střely ve 3. části: 16:8
59:35 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 10:8
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #16 Martin Schneider bez asistence (10:8)
58:47 Neuvěřitelná hra, hosté bez brankaře a je to velmi napínavé.
58:13 Timeout FAT PIPE Start98 Kunratice
55:53 Štěpánek zatím skvělé zákroky.
54:59 Domácí však nedokázali využít své přesilové hry, ale stále se drží ve vedení a bojují ze všech sil.
53:34 Domácí tým dnes hraje již několikátou přesilovou hru, ve které se jim zatím daří střílet samé střely.
52:57 Vyloučen hráč #81 Albert Kulík družstva FAT PIPE Start98 Kunratice na 2 minuty za bránění ve hře
52:45 Domácí mají rozehrávku a zakládají okamžitý útok.
50:58 Úžasná tyčka od Šarši, který málem vstřelil hned další branku.
50:09 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 9:8
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #84 Ondřej Šarša, asistoval #19 Jakub Štěrba (9:8)
50:06 Opět krásná střela, tentokrát od Klementa, který málem navýšil.
49:27 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 8:8
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #28 Petr Linc, asistoval #19 Jakub Štěrba (8:8)
49:05 Nezapomenutelné snižování u domácího týmu, kde se domácí snaží opravdu vyrovnat.
48:58 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 7:8
48:44 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 6:8
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #63 Tadeáš Melíšek, asistoval #13 Tomáš Novotný (6:8)
48:42 Právě proběhlo střídání brankářů na straně domácího týmu, kde je Štěpánek připravený dnes předvést svůj výkon.
48:40 Střídání brankáře. Nový brankář #30 Jan Štěpánek družstva DDQ Florbal Chomutov
47:05 GÓL FAT PIPE Start98 Kunratice! 5:8
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #43 Jan Novotný z trestného střílení (5:8)
46:43 Hosté navyšují na stavu hry, ale domácí se stále nevzdávají.
46:11 GÓL FAT PIPE Start98 Kunratice! 5:7
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #88 Jiří Lebeda, asistoval #24 David Jirásek (5:7)
45:42 Tým hostů šel skvělý útok, ale domácí se včas ukázali a útoku bylo zabráněno.
44:38 Melíšek dostává opět přihrávku od Novotného, ale branka z toho bohužel nevpadla.
43:13 Linc se ukázal když pro svůj tým vybojoval šanci na gól, ale bohužel to nevyšlo.
42:25 Novotný skvěla přihrávka na Melíška, ale ta byla zblokovaná.
41:19 I do třetí třetiny nesmí chybět skvělý vstup a to, že domácí tým snižuje a bojuje o snahu vyrovnat.
40:34 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 5:6
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #84 Ondřej Šarša, asistoval #92 Daniel Kellermann (5:6)
40:01 Úvodní buly vyhrál tým domácích.
40:00 Střely ve 2. části: 14:11
39:41 GÓL FAT PIPE Start98 Kunratice! 4:6
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #18 Adam Kulík, asistoval #43 Jan Novotný (4:6)
39:31 Hrají se poslední vteřiny druhé třetiny a hosté jsou stále v přesilové hře.
38:58 Vyloučen hráč #81 Martin Meyer družstva DDQ Florbal Chomutov na 2 minuty za blokování florbalky
38:12 GÓL FAT PIPE Start98 Kunratice! 4:5
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #18 Adam Kulík, asistoval #6 Vojtěch Plaček (4:5)
37:35 Hosté jsou opět v útoku, ale domácí je hned posílají zpět na jejich stranu.
36:37 Tvrdá střela od Alberta Kulíka vyrovnává stav hry.
36:34 GÓL FAT PIPE Start98 Kunratice! 4:4
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #81 Albert Kulík bez asistence (4:4)
35:32 Štěrba neuvěřitelná střela na branku, ale tyč.
33:09 Klement další skvělý zásah a pro svůj tým získává míček.
32:53 Hosté se dokázali udržet ve svém oslabení, ale domácí stále bojují.
30:54 Domácí hrají svojí druhou přesilovou hru v tomto utkání.
30:50 Vyloučen hráč #24 David Jirásek družstva FAT PIPE Start98 Kunratice na 2 minuty za sekání
29:49 Hra byla zastavena a míček dostává domácí tým.
29:11 GÓL FAT PIPE Start98 Kunratice! 4:3
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #6 Vojtěch Plaček, asistoval #18 Adam Kulík (4:3)
28:32 Petr Linc vyčkával a pak skvěle zasáhnul a vybojoval míček pro svůj tým.
27:21 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 4:2
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #63 Tadeáš Melíšek, asistoval #16 Martin Schneider (4:2)
27:18 Klement neuvěřitelně skvěle zblokoval útok hostů.
26:34 Pestrá bitva o míček na straně hostů, která vychází dobře pro domácí tým.
25:16 Bohužel smůla pro domácí tým, který dostává gól, ale hned po buly zakládá rychlý útok.
25:13 GÓL FAT PIPE Start98 Kunratice! 3:2
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #88 Jiří Lebeda, asistoval #20 Marek Šmíd (3:2)
24:05 Hosté rozehrávají od domácího týmu, který hned napadá.
22:08 Skvělá střela ze strany hostů na Frühbauera, který byl na správném místě.
21:15 Domácí tým přináší parádní vstup do druhé třetiny, díky skvělé brance, o kterou se postaral Melíšek.
21:11 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 3:1
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #63 Tadeáš Melíšek, asistoval #22 Filip Samuel Dušek (3:1)
20:01 Úvodní buly vyhrál tým domácích.
20:00 Střely v 1. části: 9:12
18:31 Hosté si dokázali ohlídat hru v oslabení a nyní zakládají rychlý útok.
17:33 Blížící se poslední dvě minuty a domácí tým stále hraje skvělou přesilovou hru.
16:26 Domácí tým si zahraje svou první přesilovou hru v tomto zápase.
16:22 Vyloučen hráč #64 Otakar Prášek družstva FAT PIPE Start98 Kunratice na 2 minuty za nedovolené vrážení
15:58 Hned po další brance domácího týmu jsou domácí opět v útoku.
15:41 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 2:1
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #13 Tomáš Novotný, asistoval #19 Jakub Štěrba (2:1)
14:48 Úžasná hra, Klement na Melíška a ten na Schneidera, který vstřelil branku.
14:41 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 1:1
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #16 Martin Schneider, asistoval #63 Tadeáš Melíšek (1:1)
14:08 Domácí tým se prostřídal a na míčku už Klement.
13:05 První gól vstřelil tým hostů, ale domácí už jsou v útoku a snaží se vyrovnat.
12:59 GÓL FAT PIPE Start98 Kunratice! 0:1
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #6 Vojtěch Plaček, asistoval #27 Vojtěch Doleček (0:1)
12:37 Těžký souboj o míček na straně domácího týmu, vyhrávají hosté.
11:24 Útok domácího týmu ztrácí míček, ale obrana téhož týmu ho včas získává nazpět.
10:42 Štěrba úžasně zblookoval střelu hostů.
09:58 Skvělý zákrok Frühbauera šokuje publikum.
08:52 Šarša na Lince a ten na Novotného, skvělá souhra, ale branka z toho nebyla.
07:33 Schneider vytahuje na Duška a ten ztrácí míček.
06:29 Domácí střílí míček mimo hřiště.
05:21 Klement opět zabojoval a z boje si odnesl míček.
04:25 Novotný dostává přihrávku do útoku a střílí na bránu, ale střela šla mimo branku.
03:08 Klement vyhrál skvělý souboj o míček.
02:24 Melíšek rozehrávka do útoku, ale ke střele se nikdo nedostal.
01:03 Melíšek úžasná střela na bránu, ale Lupoměh zakročil.
00:01 Úvodní buly vyhrál tým domácích.