• 60 59:49
    2
    Barbora SOUŠKOVÁ

FBS Olomouc - FATPIPE Tigers Start98 Kunratice 6:4
branky: 13. Alexandra Hegingerová, 31. Kateřina Peterková, 42. Eliška Pešavová, 49. Šárka Zhébalová, 56. Tereza Reimerová, 60. Zuzana Hubáčková - 13. Zuzana Mervartová, 46. Eliška Poláková, 47. Kristina Zlatníková, 52. Eliška Poláková; rozhodčí: Martin Petřík - Tomáš Podlesný; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; diváků: 32; zásahy brankářů: Nikola Dlouhá 23 - Kristýna Karli 26; po třetinách: 1:1, 1:0, 4:3
60:00 Pozápasové rozhovory najdete zde.
60:00 Střely ve 3. části: 8:16
59:49 Vyloučen hráč #12 Barbora Soušková družstva FBS Olomouc na 2 minuty za nedovolené vrážení
59:42 GÓL FBS Olomouc! 6:4
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #8 Zuzana Hubáčková, asistoval #13 Alexandra Hegingerová (6:4)
59:25 Hašová zablokovala střelu z půlky a vyhodila míček na polovinu soupeře.
59:04 Timeout FBS Olomouc
59:03 Domácí se srdnatě brání.
58:25 Hubáčková minula prázdnou branku.
57:55 Hosté hrají bez Karli.
57:53 Timeout FATPIPE Tigers Start98 Kunratice
57:45 Hra se přelévá ze strany na stranu.
55:30 GÓL FBS Olomouc! 5:4
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #24 Tereza Reimerová, asistoval #29 Tamara Hašová (5:4)
55:30 Kapitánka domácích posílá svůj tým opět do vedení.
54:28 Hubáčková se uvolnila do střely přes dvě hráčky, ale střela nebyla přesná a minula branku.
53:58 Dlouhá maskou vyrazila nepříjemnou střelu ze středu.
52:37 Karli prsty vytáhla střelu Hegingerové.
52:11 Kutnarová zablokovala střelu Hašové.
51:29 GÓL FATPIPE Tigers Start98 Kunratice! 4:4
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #13 Eliška Poláková, asistoval #5 Zuzana Mervartová (4:4)
51:14 Domácí v plném počtu.
50:49 Zlatníková netrefila branku.
49:55 Dlouhá vyrazila nepříjemnou střelu.
49:45 Škorpová trefila břevno.
49:33 Domácím se povedlo vyhodit míček za půlku.
49:14 Vyloučen hráč #17 Kateřina Peterková družstva FBS Olomouc na 2 minuty za bránění ve hře
48:40 GÓL FBS Olomouc! 4:3
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #84 Šárka Zhébalová bez asistence (4:3)
48:40 Zhébalová se dostala do protiútoku a přesnou ranou nad nohu poslala domácí opět do vedení.
47:52 Hegingerová před brankou hostů pálila nejprve do kalhot Karli, poté přestřelila branku.
46:49 GÓL FATPIPE Tigers Start98 Kunratice! 3:3
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #63 Kristina Zlatníková bez asistence (3:3)
46:49 Zlatníková se dostala k míčku a vyběhla si od mantinelu do střely, Dlouhá byla na její přesnou střelu k tyči krátká.
46:33 Zmrzlá nepustila Vejvodovou podél mantinelu, domácí u míčku.
45:07 GÓL FATPIPE Tigers Start98 Kunratice! 3:2
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #13 Eliška Poláková, asistoval #84 Veronika Balejová (3:2)
45:07 Poláková snižuje náskok domácích, když se jí povedlo prostřelit Dlouhou.
44:45 Šablaturová vyzkoušela pozornost Karli, ale ta na střelu viděla a v klidu ji chytila.
44:35 Dlouhá pohotově sklapla míček nohama a nepustila soupeřky k dorážce.
44:00 Vejvodová s Pěnkavovou se dostaly až před Dlouhou, jenže nezvládly zakončit přesn mezi tři tyče.
43:12 Mervartová střílela ze středu vedle.
43:01 Hašová střílela ze standardky pouze do zdi, ale hosté nezvládli zakončit z protiútoku.
41:47 GÓL FBS Olomouc! 3:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #33 Eliška Pešavová, asistoval #17 Kateřina Peterková (3:1)
41:47 Hezkou kombinaci domácích až do prázdné branky zakončila Pešavová.
41:33 Souboj pětek u mantinelu vyhrála domácí Řeháková.
40:51 Poláková se ocitla sama před Dlouhou, položila si ji, ale nezvládla zakončit a míček jí ujel z čepele.
40:34 Chaloupková přestřelila domácí branku.
40:00 Střely ve 2. části: 9:5
39:36 Brančíková střílela z první ze středu, ale přes soupeřky se střela nedostala ke Karli.
38:48 Střela Souškové ze středu těsně minula branku hostů.
38:06 Karli vyrazila střelu ze středu.
37:20 Střela Hašové skončila v boční síťce branky.
37:07 Brančíková znemožnila soupeřce zakončení z protiútoku.
36:05 Řeháková zkusila vystřelit od mantinelu, ale střela jí nesedla a Karli neměla problémy ji chytit.
35:13 Dlouhá vychytala Mrázovou, která střílela z výběhu od mantinelu.
34:58 Barvíková včas dostoupila Balejovou, která čekala na přihrávku.
33:53 Brančíková se dostala ke střele z úhlu, ale Karli byla připravená a střelu vyrazila.
33:12 Šnajberková nepustila přihrávku před vlastní branku.
32:11 Řeháková se dostala od mantinelu ke střele z výběhu, jenže do střely se jí vložila Kutnarová a střelu zablokovala.
31:40 Barvíková prošla přes dvě hráčky podél mantinelu, namířila si to před branku, ale nezvládla přesně zakončit.
30:04 GÓL FBS Olomouc! 2:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #17 Kateřina Peterková, asistoval #5 Eva Řeháková (2:1)
30:04 Peterková posílá domácí opět do vedení.
29:27 Chaloupková střílela z otočky mimo branku.
29:19 Sražená střela hostů skončila za domácí brankou.
27:57 Pterková dobře vystila rozehrávku hostů, jenže se jí míček dostal daleko od hole a sebrala jí ho Karli.
27:26 Dlouhá dobře vyjela na hranici velkého brankoviště a sebrala míček soupeřce z hokejky.
26:58 Zmrzlá čistě zasatvila protiútok Balejové.
25:51 Hegingerová pálila těsně vedle.
24:45 Hosté v plném počtu.
24:35 Karli vyrazila střelu hrudníkem.
24:18 Kros na Hašovou nevyšel.
23:05 Domácí kombinují na polovině soupeře a snaží se dostat do ideální šance na proměnění přesilovky.
22:45 Vyloučen hráč #21 Vanda Šnajberková družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice na 2 minuty za bránění ve hře
22:24 Kovaříková si doběhla pro dlouhou přihrávku do útočného rohu a vybojovala míček.
21:34 Hašová střílela pouze do první postavené protihráčky.
20:50 Hosté kombinují na vlastní polovině.
20:00 Střely v 1. části: 14:6
19:40 Šlopkové na půlce nevyšla střela.
19:15 Dvoji protihráček na středu nepustila Řehákovou do střely.
18:35 Hašová dostala dobrou přihrávku na střed, pálila z první, ale netrefila.
17:16 Reimerová dostala namazáno před brankou hostů, v poslední chvíli jí obránkyně strčila hokejku do střely a přes masku Karli se míček dostal nad branku.
16:01 Šablaturová pálila od mantinelu, ale minula branku.
15:25 Oba týmy střídají za hry, hosté u míčku.
14:42 Dlouhou přihrávku Souškové na Peterkovou sebrala v brankovišti Karli.
14:11 Prudká střela Zmrzlé proletěla kolem branky hostů.
12:58 GÓL FATPIPE Tigers Start98 Kunratice! 1:1
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #5 Zuzana Mervartová bez asistence (1:1)
12:58 Hosté našli rychlou odpověď, když se Mervartová dostala k dorážce a srovana stav utkání.
12:27 GÓL FBS Olomouc! 1:0
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #13 Alexandra Hegingerová, asistoval #19 Tereza Brančíková (1:0)
12:27 Hegingerová otevřela skóre zápasu přízemní střelou k tyči.
12:23 Dlouhá nohou vyrazila přízemní střelu od mantinelu.
12:08 Peterková střílela pouze do boční síťky.
11:36 Hašová dobře prošla přes dvě protihráčky, vystřelila, ale Karli střelu vyrazila rukou.
10:48 Domácí v plném počtu.
10:26 Zblokovaná střela Hubáčkové skončila vysoko nad brankou hostů.
09:55 Hosté zamkli domácí, jenže se jim nedaří dostat do střely.
09:08 Hosté jsou již u míčku a kkombinují na polovině soupeře.
08:48 Vyloučen hráč #41 Karolína Šablaturová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání
08:23 Chaloupková střílela z první nad branku.
08:07 Domácí kombinují na vlastní polovině.
07:25 Karli si nakonec poradila se skákajícím míčkem v brankovišti.
06:35 Hubáčková střílela z otočky, Karli byla připravená.
05:47 Mrázová střílela z výběhu, jenže netrefila branku.
05:10 Peterková to zkusila z úhlu na Karli, ale netrefila branku.
04:31 Oba týmy střídají za hry, domácí u míčku.
04:12 Kovaříkové se nepovedlo vystřelit přes Pejzlovou.
03:09 Reimerová se položila do střely, Zhébalová sebrala míček a sprintovala do protiútoku, ale Karli byla pozorná a její střelu vyrazila.
02:30 Hegingerová dostala přihrávku na střed, zkusila vystřelit z otočky, ale střela jí nevyšla.
02:10 Souškové utekl míček z hokejky, Vejvodová ji obrala míček, ale nezvládla vystřelit.
01:49 Dlouhá chytila tečovanou střelu od půlky.
01:05 Dlouhá nepustila míček před vlastní branku.
00:43 Karli si připisuje první zákrok v zápase.