0:9
    Barbora HUSKOVÁ
    (Ferenčíková)

KM automatik FBK Jičín - 1. SC TEMPISH Vítkovice 0:9
branky: 1. Vendula Maroszová, 4. Šárka Staňková, 21. Karolína Janatková, 26. Sára Seevaldová, 29. Sára Seevaldová, 38. Dominika Buczek, 47. Vendula Maroszová, 52. Jana Trošková, 60. Barbora Husková; rozhodčí: David Rousek - Ondřej Sochůrek; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 55; zásahy brankářů: Alena Vokatá 35 - Nikola Příleská 8; po třetinách: 0:2, 0:4, 0:3
60:00 Střely ve 3. části: 5:15
59:40 V poslední minutě Vokatá předvádí další krásný zákrok v přečíslení 2 na 0
59:33 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:9
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #26 Barbora Husková, asistoval #10 Denisa Ferenčíková (0:9)
55:53 Svobodová v obrovské šanci přestřeluje branku Příleské
53:20 Timeout 1. SC TEMPISH Vítkovice
53:20 Vyloučen hráč #46 Zuzana Svobodová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání
51:11 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:8
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #13 Jana Trošková, asistoval #91 Adéla Feiková (0:8)
49:27 Žůrková bohužel za pomoci jičínských trenérů odjíždí do nemocnice (zranění kyčle), držíme palce
48:58 Další vítkovické šance likviduje Vokatá
47:54 Nebezpečná střela Mullerové přes půl hřiště
46:58 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:7
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #7 Vendula Maroszová, asistoval #8 Dominika Buczek (0:7)
46:40 Žůrková stále v ošetřování jičínské fyzioterapeutky Veroniky Říhové, na hřiště se zatím nevrací, bohužel to vypadá na odjezd do nemocnice
44:35 Vyloučen hráč #48 Eliška Planková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hrubost
44:34 Nepříjemný kontakt Žůrkové se soupeřkou, Žůrková zůstává v bolestech na palubovce, snad bude v pořádku
43:40 Smetáková teď výborně překazila cross vítkovického útoku
41:27 Kuchařová teď přestřeluje branku Příleské
40:00 Střely ve 2. části: 1:17
39:35 Ve velké šanci teď Jičín, Preisslerová v úniku, Příleská ale také neomylná
38:33 Krásná akce Vítkovic, v brejkovém zakončení neomylná Vokatá
37:31 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:6
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #8 Dominika Buczek, asistoval #48 Eliška Planková (0:6)
37:23 Další tyčka Vítkovic
36:50 Vítkovice teď stále na balonku a tlačí domácí tým
33:32 Neuvěřitelný zákrok nohama Vokaté
32:58 Vítkovice v první střele přesilovky míří vedle branky
32:39 Vyloučen hráč #5 Lucie Růžičková družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání
28:14 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:5
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #22 Sára Seevaldová, asistoval #7 Vendula Maroszová (0:5)
28:03 Vokatá předvádí další parádní zákroky
26:17 Maroszová předvedla velmi povedenou střelu backhandem, Vokatá vyráží
25:43 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #22 Sára Seevaldová, asistoval #12 Karolína Janatková (0:4)
23:05 Žůrková po nepříjemném střetu na zemi, hned se ale zvedá a pokračuje ve hře
21:09 V první minutě 2. třetiny tři velké šance Vítkovic
20:11 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #12 Karolína Janatková, asistoval #22 Sára Seevaldová (0:3)
20:00 Střely v 1. části: 2:12
16:58 Růžičková teď výborně vybojovala balon v rohu a rozjíždí jičínskou akci směrem k soupeřově brance
15:40 Buczek po přečíslení Vítkovic trefuje tyčku
14:53 Zraněná Hašková, rozhodčí volá zdravotníka, i když už je Monika ošetřována
13:53 Už vidíme i třetí jičínskou formaci, po pěkné kombinaci Růžičková ohrožuje Příleskou
07:00 Balon nyní již delší dobu pod kontrolou Vítkovic
04:57 Domácí Jičín zatím hraje na dvě lajny, velkou oporu Šárku Egrtovou zatím vidíme pouze na střídačce
03:54 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #15 Šárka Staňková, asistoval #8 Dominika Buczek (0:2)
03:50 Velký závar před brankou Jičína končí vstřeleným gólem hostí
02:11 Svobodová v pěkné šanci, k zakončení se ale nedostala, rozhodčí píská nedovolený zákrok
01:40 Obrovská šance Jičína, kterou připravila Preisslerová, obránkyně Vítkovic ale vyráží
01:00 Maroszová při první střele Vítkovic nekompromisní, trefuje přímo pod víko
00:48 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #7 Vendula Maroszová, asistoval #5 Jana Horečková (0:1)
00:18 A hned Jičín ve velké šanci, Žůrková jen těsně přestřeluje
00:05 Úvodní buly ve prospěch hostí
00:00 Právě probíhá ceremoniál pro domácí kapitánku Gabrielu Žůrkovou - jako teprve druhá hráčka v historii českého florbalu vstřelila 300 gólu v základní části Extraligy žen. Bilance před dnešním duelem - 279 zápasů, 307 gólů, 173 asistencí, tzn. 480 kanadských bodů. Gratulujeme!
00:00 Vážení diváci, vítáme vás u 21. kola Extraligy žen. V tomto zápase se utká domácí tým FBK Jičín a hosté z Vítkovic