2
  • 60 59:08
    Bohemians

KM automatik FBK Jičín - FbŠ Bohemians 1:5
branky: 20. Kristýna Bachmaierová - 9. Lucie Veselá, 29. Anna-Marie Divišová, 47. Lucie Veselá, 48. Adéla Bočanová, 49. Lucie Veselá; rozhodčí: David Bezucha - Michal Bezucha; vyloučení: 4:0; využití: 0:1; diváků: 60; zásahy brankářů: Alena Vokatá 21 - Martina Franková 31; po třetinách: 1:1, 0:1, 0:3
60:00 Střely ve 3. části: 8:10
59:55 Ještě za Vokatou zazvonila tyč a je tu konec.
59:08 Timeout FbŠ Bohemians
59:08 Vyloučen hráč #85 Kristýna Bachmaierová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání
59:00 Zbývá poslední minuta zápasu.
57:17 Jičín to zkouší v 6 lidech v poli bez golmanky.
57:13 Timeout KM automatik FBK Jičín
56:49 Veselá měla na holi další gól, ale v rychlosti nedokázala míček uměrnit přesně.
56:15 Utkání už se spíše dohrává. Nevypadá to, že by domácí zvládly závěr zdramatizovat.
54:33 Minářová si připisuje minelu zápasu. Krásná přihrávka, úplně volná brána, ale míček končí mimo tyče.
53:42 Přečíslení 2 na 1 vyřešila Vokatá nejlépe, jak mohla.
51:14 Jičín opět  v plném počtu. Momentálně má ale čtyřgólové manko.
50:35 Střela Žůrkové se otřela o tyčku.
49:56 Bachaierová se Žůrkovou narušily rozehru Bohemky a nasbíraly cenné vteřiny na polovině soupeře.
49:12 Vyloučen hráč #20 Nikola Kuchařová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za nesportovní chování
48:03 GÓL FbŠ Bohemians! 1:5
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #85 Lucie Veselá, asistoval #4 Kateřina Fousová (1:5)
47:48 Zajímavý efekt. Hráčky Bohemky by při současném stavu mohly být v klidu, místo toho přitvrzují.
47:25 GÓL FbŠ Bohemians! 1:4
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #94 Adéla Bočanová, asistoval #85 Lucie Veselá (1:4)
46:34 GÓL FbŠ Bohemians! 1:3
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #85 Lucie Veselá, asistoval #71 Tereza Havlová (1:3)
46:34 První oslabení Jičín ustál. Hned však následovalo druhé a to po pár vteřinách využila Veselá.
45:39 Volný úder z hranice brankoviště rozvlnil boční síť jičínské branky.
44:53 Vokatá se stihla přesunout a na střelu Bočanové reaguje včas.
44:12 Vyloučen hráč #46 Zuzana Svobodová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání
44:12 Máme tu první vyloučení zápasu, Bohemka dostane šanci zvýšit vedení.
43:55 Po krátkém ošetření je Franková schopná pokračovat.
43:54 Frankovou zalehla vlastní spoluhráčka, předtím ale stihla zabránit ve skórování Bachmaierové.
42:13 Jičín jde za vyrovnáním, což ale otvírá díry v obraně.
40:39 Bachmaierová měla na holi vyrovnání, střela na poslední chvíli zblokovaná.
40:01 Poslední třetinu zahajují na míčku hráčky Bohemky a budou hájit těsný náskok.
40:00 Střely ve 2. části: 11:8
39:13 Střelu Kuchařové Franková kryje.
37:09 Vokatá mírně otřesená po ráně do hlavy, v zápase ale může pokračovat.
36:25 Velmi pohledná přihrávková kombinace domácích. Střelu Mullerové ale Franková viděla.
35:30 Dnešní utkání sleduje 60 diváků, v hale je ale povětšinou ticho.
34:05 Bachmaierová si soupeřku odstavila rukou, rozhodčí situaci viděl.
32:45 Dva brilantní zákroky Frankové!
32:14 Domácí golmanka potřebuje drobné ošetření, hra je přerušena.
29:30 Trochu ostřejší souboj u mantinelu. Obě hráčky se ale zvedají a hra pokračuje.
28:12 GÓL FbŠ Bohemians! 1:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #77 Anna-Marie Divišová, asistoval #81 Lidija Luklynska (1:2)
28:12 Už to vypadalo, že střela Divišové nesedla. Nebyla to sice žádná nechytatelná rána, ale Vokatá neviděla ideálně a míček se dostal za její záda.
25:20 Pohlední akce na obou stranách hřiště. Skóre se zatím nemění.
23:08 Skrumáž před brankou Jičína utnula svým zákrokem Vokatá.
22:08 Bočanová zblokovala střelu Růžičkové, následné přečíslení Bohemka nevyužila.
20:38 Žůrková hledala nabíhající Preisslerovou, ta nedokázala střílenou přihrávku trefit.
20:01 Druhou třetinu začínají na míčku domácí.
20:00 Střely v 1. části: 13:8
19:29 GÓL KM automatik FBK Jičín! 1:1
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #85 Kristýna Bachmaierová, asistoval #21 Eva Preisslerová (1:1)
19:29 První kombinaci dua Bachmaierová-Preisslerová ještě Franková zneškodnila. Podruhé už nestačila. Těsně před přestávkou domácí srovnávají.
18:52 Pohotový zákrok Frankové proti tečované střele.
17:39 Bachmaierová zastavila probíhající soupeřku na hranici pravidel, rozhodčí ale nechávají hru plynout.
15:40 Bočanová spálila neuvěřitelnou tutovku.
14:40 Preisslerové scházely ke srovnání skóre milimetry!
13:00 Domácím se nedaří trefovat míček ideálně. Nepodařilo se to ale ani Vatahové z Bohemky, která před sebou jinak měla prázdnou bránu.
11:20 Tuhle střelu skoro od poloviny hřiště si Vokatá bez problémů pohlídala.
09:28 Střela Štajnerové jen prosvištěla kolem jičínské branky.
08:35 GÓL FbŠ Bohemians! 0:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #85 Lucie Veselá, asistoval #18 Klára Minářová (0:1)
08:20 Na druhé straně dostala dostatek prostoru ke střele Štajnerová. Míří mimo.
07:42 Frankové se nepovedl výhoz podle představ, ale  následná střela Syslové míří nad.
07:13 Hru zatím poznamenávají oboustranné nepřesnosti.
04:15 A opět v šanci Kacelová. Franková už ví, že si na ní bude muset dávat pozor.
01:49 Franková poprvé zasahuje. V šanci se postupně ocitly domácí Kacelová a Preisslerová.
00:01 Úvodní buly utkání ve prospěch týmu Bohemians.