• 57 56:58
    2
    Michaela KUBEČKOVÁ

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - 1. SC TEMPISH Vítkovice 2:9
branky: 44. Malwina Zagórska, 57. Malwina Zagórska - 2. Vendula Maroszová, 4. Alžbeta Ďuríková, 8. Sára Seevaldová, 15. Sára Seevaldová, 18. Barbora Husková, 30. Alžbeta Ďuríková, 38. Barbora Husková, 48. Tereza Hanzlíková, 54. Tereza Hanzlíková; rozhodčí: Martin Petřík - Tomáš Podlesný; vyloučení: 4:4; využití: 0:3; diváků: 91; zásahy brankářů: Veronika Tomšová 17 - Viktorie Karasová 12; po třetinách: 0:5, 0:2, 2:2
60:00 Komentáře nejlepších hráček a trenérů obou týmu zde
59:59 Střely v třetí třetině : Domácí - 6 ; Hosté - 8.
58:41 Vítkovice precizně brání Ostravský útok.
58:00 Ostrava si zahraje nejspíš poslední přesilovou hru dneška.
56:58 Vyloučen hráč #4 Michaela Kubečková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hra rukou
56:39 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:9
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #7 Malwina Zagórska, asistoval #11 Vendula Schindlerová (2:9)
54:22 Feiková přichází o míček na středu hriště.
53:54 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:9
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #79 Tereza Hanzlíková, asistoval #4 Michaela Kubečková (1:9)
53:09 Tomšová se natáhla po míčku a prsty mění jeho trajektorii mimo branku.
52:00 Blažková vytlačila Pruskovou, která pod tlakem zahodila míček za mantilnel.
50:04 Vítkovice se drží na polovině Ostravy.
48:30 Ostravě se nedaří najít rozehrávku, která by je posunula na útočnou polovinu.
47:42 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:8
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #79 Tereza Hanzlíková, asistoval #8 Dominika Buczek (1:8)
46:20 Vítkovice za brankou Ostravy.
44:44 Rybičková teď měla na starosti dvě hráčky Vítkovic , které dokázala ubránit.
43:07 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:7
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #7 Malwina Zagórska, asistoval #66 Michaela Mlejnková (1:7)
43:06 Zagórska nenechá Vítkovice odejd domů s čistým štítem.
42:21 Cholinská dostala nahrávku před branku Ostravy ale nepodařilo se jí zakončit.
42:00 Vítkovice v pěti.
40:01 Úvodní rozehru třetí třetiny berou opět Vítkovice.
39:59 Střely v druhé třetině : Domácí - 5 ; Hosté - 7.
39:27 Vítkovice půjdou do třetí třetiny ve čtyřech, avšak se sedmi brankovým rozdílem.
39:11 Vyloučen hráč #79 Tereza Hanzlíková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
37:19 Ostrava po nepovedené rozehrávce na středu hned dostává branku.
37:18 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:7
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #26 Barbora Husková, asistoval #10 Denisa Ferenčíková (0:7)
37:11 Ostrava rozehrává z půlky.
35:10 Vypadá to, že Ostrava se už uťukala a začíná hrát s Vitkovicemi vyrovnanou partii.
33:03 Vítkovice i opět s čistým štítem.
32:01 Ostrava střílí ale zatím ani jedna střela nepřišla do kontaktu s brankou.
31:30 Mlejnková stojí připravená na střelu.
30:57 Vyloučen hráč #9 Lenka Novotná družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
30:36 Bude se vylučovat na straně Vítkovic a Ostrava zkouší do šesti.
29:40 Vítkovice jsou zatím nekompromisní co se přesilovek týče.
29:05 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:6
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #2 Alžbeta Ďuríková, asistoval #10 Denisa Ferenčíková (0:6)
27:47 Vyloučen hráč #9 Veronika Rybičková družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za bránění ve hře
27:17 Pudišová zkouší z výjezdu ale trefuje hráčku Vítkovic.
26:44 Ostrava má možnost si také vyzkoušet hru 5 na 4.
25:30 Niemczyková nepouští Vítkovice vůbec ke střele.
24:20 Rybičková kličkuje na středu mezi útokem Vítkovic.
23:17 Domáci si už pečlivě hlídají střed ze kterého zatím spadlo nejvíce branek.
21:59 Maroszová střílí přímo do Tomšové.
20:37 Chalupová šla sama na branku Vítkovic ale střela letěla mimo.
20:01 Úvodní rozehra druhé třetin jde pro Vítkovice.
19:59 Střely v první třetině : Domácí - 3 ; Hosté - 11.
19:30 Mlejnková se teď nebojácně pustila do dvou hráček Vítkovic.
17:56 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:5
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #26 Barbora Husková, asistoval #22 Sára Seevaldová (0:5)
16:26 Domácí vybojovali míček za brankou Vítkovic ale trefené byla jen tyč.
14:07 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #22 Sára Seevaldová, asistoval #2 Alžbeta Ďuríková (0:4)
13:31 Třetí přesilová hra pro Vítkovice.
13:07 Vyloučen hráč #42 Linda Pudišová družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání
12:58 Bude se vylučovat na straně domácích.
11:33 Rybičková si krásně kontroluje hru na své polovině.
10:52 Ostrava nechává volně střílet Vítkovice skoro z každé pozice.
08:09 Hosté jsou oproti domácím více aktivnější na míčku.
07:35 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #22 Sára Seevaldová, asistoval #48 Eliška Planková (0:3)
06:39 Domácí hrají v plném počtu.
05:45 Ostrava se zatím drží a Vítkovicím běží posledních 40 sekund přesilovky.
05:04 Vítkovice se dostávají už do druhé přesilové hry.
04:38 Vyloučen hráč #12 Natalie Hurníková družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání
03:24 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #2 Alžbeta Ďuríková, asistoval #26 Barbora Husková (0:2)
03:11 Vyloučen hráč #11 Vendula Schindlerová družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání
02:22 Branka domácích zažíva už od začátku zápasu velký tlak.
01:15 Maroszová otevírá zápas dorážkou před Tomšovou.
01:14 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #7 Vendula Maroszová, asistoval #8 Dominika Buczek (0:1)
00:25 Hudáková zkoušla střelu ale ta trefila obranu Vítkovic.
00:01 Úvodní rozehru berou Vítkovice.