5:2
    Lucie ŽELÍZKOVÁ
    (Kopecká)

PSN Tatran Střešovice - FATPIPE Tigers Start98 Kunratice 5:2
branky: 14. Veronika Kopecká, 18. Kateřina Seemannová, 20. Kateřina Seemannová, 31. Kateřina Seemannová, 60. Lucie Želízková - 28. Barbora Špačková, 45. Kateřina Kovaříková; rozhodčí: Milan Baloun - Tomáš Sommer; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 42; zásahy brankářů: Eliška Drbalová 13 - Kristýna Janglová 18; po třetinách: 3:0, 1:1, 1:1
60:00 Komentář trenérky domácích
60:00 Komentář nejlepší hráčky domácích
60:00 Komentář trenéra hostí
60:00 Komentář nejlepší hráčky hostí
59:59 Střely v závěrečné části - 7:9. Celkově: 23:15.
59:40 GÓL PSN Tatran Střešovice! 5:2
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #29 Lucie Želízková, asistoval #23 Veronika Kopecká (5:2)
58:55 Seemannová z hranice malého brankoviště ze vzduchu míjí branku Startu.
58:22 Timeout FATPIPE Tigers Start98 Kunratice
58:22 Až v závěru početní výhody se do střely dostala Radka Korbelářová. Z nadějné pozice přestřelila.
57:00 Přesilová hra hraje výrazně do plánu Tatranu, který tak může dohrát v klidu závěrečné minuty základní hrací doby.
56:33 Vyloučen hráč #89 Anna Macháčková družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice na 2 minuty za bránění ve hře
55:39 Stůjová vzala akci dvou proti jedné na sebe. Střelu na pravou ruku Janglová čekala a míček proskákal malým brankovištěm pryč.
54:15 Hosté měli k dispozici standardní situaci ze slibné příležitosti. Celá akce ale skončila na Drbalové.
53:30 Šlopková přízemní střelou vyzkoušela pozornost střešovické brankářky.
52:28 Drbalová vyráží nenápadný lob Škorpové.
52:04 Poláková vybojovala míček. Start může porkačovat na půlce.
51:12 Seemannová chtěla oblíbenou přihrávku k mantinelu. Dostala ji, ale o pár metrů vedle, než by sama chtěla.
50:00 Přibývá soubojů a bojuje se o každý centimetr ve středu hřiště.
48:35 Zmatky před brankou musela ukončit až přikrytím míčku Drbalová.
46:50 Radka Korbelářová mohla uklidnit Tatran. Zbývalo ji jediné. poslat v poslední chvíli míček do brány, ale minula jej.
46:05 Stejně tak i Janglová, která zlikvidovala individuální akci Býčkové.
45:00 Přesilová hra by měla být pro Tatran zdviženým prstem a pro Start jasným signálem, něco udělat ze zápasem. Drbalová se teď musela činit.
44:34 GÓL FATPIPE Tigers Start98 Kunratice! 4:2
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #42 Kateřina Kovaříková bez asistence (4:2)
44:34 Vyloučen hráč #89 Kateřina Pisárová družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za hrubost
43:15 Start si uvědomuje záležitost sitauce a talčí se dopředu. Nic jiného mu nezbývá, pokud chce něco udělat ze zápasem.
42:00 Začátek závěrečného dějství nabral rychlý spád.
39:59 Střely na bránu ve druhé třetine: 9:4.
39:47 Baťková se vrací na hřiště.
39:10 Menší roztržka před bránou. Zatím si aktérky vše vyříkaly jen slovně.
38:40 Domácímu týmu ale vázne kombinace v početní výhodě.
37:46 Vyloučen hráč #9 Markéta Baťková družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice na 2 minuty za sekání
36:10 Tempo výrazně opadlo. Už se nehraje tolik otevřeně. Tatran szkouší hrát po mantinelech.
34:10 Stůjová z první míří vedle.
33:04 Hra se nyní trochu uklidnila. Střešovice už tolik nenapadají a Start může v klidu zahájit kombinaci.
30:50 Je tady hattrick! Lucie Želízková krásně nabila na mantinel KATEŘINĚ SEEMANNOVÉ, která suverenné zakončuje a vrací Tatranu třígólový náskok.
30:49 GÓL PSN Tatran Střešovice! 4:1
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #10 Kateřina Seemannová, asistoval #29 Lucie Želízková (4:1)
29:24 Hermannová krásným pasem našla na středu hřiště Býčkovou, která z nadějné pozice poslala míček vysoko nad.
27:44 Start snižuje. Vejvodová zpoza branky našla BARBORU ŠPAČKOVOU, která z bezprostřední blízkosti zamířila k bližší tyči.
27:43 GÓL FATPIPE Tigers Start98 Kunratice! 3:1
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #14 Barbora Špačková, asistoval #28 Kristýna Vejvodová (3:1)
26:18 Přízemní pokus Vachudové míří do protějšího rohu.
25:53 Start si může na chvíli odpočinout. Bude rozehrávat na půlce.
25:25 Seemannová ve slibné příležitostí pálí pouze do připravené Janglové.
24:52 Pokus Stůjové ze středu hřiště skončil na bránících hráčkách před ní.
24:09 A když už se dostane dopředu, tak fauluje a musí odevzdat balónek.
23:31 Domácí nadále drží míček. Start se ho marně snaží získat a tak běhá pouze na vlastní polovině.
22:35 Další pokus domácích končí v zámezí.
20:44 Střešovice zahajují prostřední periodu velkým tlakem.
19:59 Tatran měl v prvních dvaceti minutách významnou herní převahu, což dokresluje i poměr střel. Celkem jich vyslal 7, zatímco Start pouhé 2.
19:49 Tentokrát už si Želízková připisuje asistenci. Na brankovišti volná KATEŘINA SEEMANNOVÁ nekompromisně prostřelila Janglovou.
19:48 GÓL PSN Tatran Střešovice! 3:0
19:01 Poslední minuta úvodní části.
18:00 Želízková nádhernou přihrávkou vyslala Seemannovou, která sice napoprvé nedostala příležitost zakončit, ale z následné akce i s pomocí Beránkové překonaly společně Janglovou. Tatran navyšuje vedení.
17:59 GÓL PSN Tatran Střešovice! 2:0
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #10 Kateřina Seemannová, asistoval #23 Veronika Kopecká (2:0)
16:40 Nádeníková vyslala pokus ze střední vzdálenosti. Janglová zkontrolovala míček pohledem.
16:13 Tatran dál pokračuje v aktivní hře a hraje se znovu na polovině Startu.
14:39 Podruhé v krátké době se ukázala gólmanka Startu. Pisárová mířila do protipohybu mladé gólmanky, ta ale stihla dát ruku do dráhy míčku.
14:15 Nádeníková ze slibné příležitosti míří pouze doprostřed branky. Snadný zákrok pro Janglovou.
13:50 Vejvodová zahrála vysokou holí a musí přenechat míček soupeřkám.
13:19 Trest přišel hodně rychle vzápětí. VERONIKA KOPECKÁ z protiútoku otevírá skóre.
13:18 GÓL PSN Tatran Střešovice! 1:0
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #23 Veronika Kopecká bez asistence (1:0)
12:55 Drbalová teď na brankové čáře zachránila Tatran od inkasované branky.
11:22 Nyní navíc mohla zakončit Poláková, ale na poslední chvíli přišal o míček.
10:34 Kunratická defenziva je pozorná a zatím neumožňuje soupeři najít skulinky ke skórování.
09:24 Opět se více hraje na polovině Startu, ovšem střely Tatranu jsou zatím nepřesné. Jeho bývalá gólmanka Janglová zatím nemusela vytahovat obtížnější zárkok.
07:25 Kvaskové odskočil míček a hrát budou hosté.
07:01 Start uklidňuje hru a drží míček na své polovině.
06:00 Hermannová měla nabito. Míček ji sjel a překvapivě proskotačil až kolem levé tyče Janglové.
04:50 Pokus Beránkové míří hodně mimo.
04:23 Tatran zatlačil Start. Z následného brejku ale těží soupeř rozehru.
03:24 Další pokus Korbelářové končí sražen v zámezí.
03:05 Na opačné straně Vachudová míjí z otočky branku Startu.
02:38 Špačková v nadějné pozici trestuhodně mionula míček.
02:10 Přízemní pokus Seemanová končí zblokován.
02:00 Domácí začínají od znova
01:21 Moc dlouho ale netrvalo. Kvůli sekání budou hrát Střešovice.
01:16 Poprvé se dopředu dostal i Start, bude pokračovat rozehrou v rohu.
01:02 Nahazovaný míček dopadl až k Janglové.