1:8
    Eliška CHUDÁ
    (Suchá)

FATPIPE Tigers Start98 Kunratice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 1:8
branky: 42. Eliška Jaroslava Mrázová - 7. Marie Havlíčková, 8. Eliška Trojánková, 18. Kristýna Lechnerová, 20. Markéta Prontekerová, 31. Karolína Suchá, 49. Markéta Prontekerová, 51. Eliška Trojánková, 54. Eliška Chudá; rozhodčí: Jan Drška - Jiří Meisner; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; diváků: 112; zásahy brankářů: Kristýna Karli 21 - Jana Christianová 15; po třetinách: 0:4, 0:1, 1:3
60:01 Komentáře trenérů a nejlepších hráček
60:00 Střely po třetí třetině:  Start 6, Chodov 10. Střely v celém utkání: Start 16 Chodov 29
59:44 Chodov se v poslední minutě ještě snaží přidat gól.
57:00 Právě probíhají poslední tři minuty základní hrací doby.
55:09 Tým Chodova hraje v plném počtu.
53:44 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:8
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #9 Eliška Chudá, asistoval #3 Karolína Suchá (1:8)
53:44 Eliška Chudá opět využívá šance a střílí gól v oslabení.
53:13 Eliška Chudá se dostává do šance, přestože je její tým v oslabení.
53:09 Vyloučen hráč #11 Marie Havlíčková družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za bránění ve hře
52:59 Chodovskou rozehrávku překazuje obrana Startu.
50:05 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:7
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #23 Eliška Trojánková, asistoval #9 Eliška Chudá (1:7)
50:05 Kristýna Karli dneska na přesnou chodovskou mušku nebyla připravená. Sedmý gól utkání střílí Eliška Troojánková.
48:56 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:6
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #8 Markéta Prontekerová, asistoval #92 Vanessa Rebecca Keprtová (1:6)
48:43 Anna Kutnarová střílí vysoko nad bránu.
47:50 Vendula Štolbová zkouší nahodit z půlky hřiště, ale před bránou chybí drážka.
45:26 Timeout FAT PIPE FLORBAL CHODOV
45:26 Tým Chodova chce ještě zdokonalit hrací taktiku a vybírá si oddechový čas.
43:26 Nadějnou střelu Kovaříkové blokuje Frantíková.
41:59 GÓL FATPIPE Tigers Start98 Kunratice! 1:5
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #41 Eliška Jaroslava Mrázová, asistoval #13 Eliška Poláková (1:5)
41:59 První gól domácích střílí Eliška Mrázová.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhrává tým hostů.
40:00 Střely v druhé třetině: Start 5, Chodov 5.
39:00 Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny.
36:09 Šanci Mervartové opět překazuje Christianová.
35:12 Poláková střílí backhandem, ale chodovská brankářka je na její střelu připravena.
35:00 Dnešní utkání sleduje 112 diváků. Děkujeme!
33:03 Střelu Kutnarové chytá Christianová.
30:56 Barbora Špačková leží zraněná na hřišti, ale hřiště opouští za pomoci po svých.
30:12 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:5
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #3 Karolína Suchá bez asistence (0:5)
30:12 I přes zraněnou Kristýnu Lechnerovou se hra nepozastavuje. Karolína Suchá využívá situace a dává gól.
29:18 Vyloučen hráč #11 Marie Havlíčková družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za blokování florbalky
28:28 Poláková blokuje nahrávku Lechnerové.
25:51 Střela ze zášvihu Keprtová, střela ale končí za brankou.
23:09 Poláková Eliška padá na zem, ale zvedá se. Snad bude v pořádku.
22:35 Ani začátek druhé třetiny nepřináší žádné gólové situace.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrává tým hostů.
20:00 Střely v první třetine: Start 5, Chodov 14.
19:10 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:4
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #8 Markéta Prontekerová, asistoval #11 Marie Havlíčková (0:4)
19:10 Poslední minutu první třetiny ještě využívá Markéta Prontekerová a střílí gól.
19:00 Právě probíhá poslední minuta první třetiny.
17:03 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #33 Kristýna Lechnerová, asistoval #3 Karolína Suchá (0:3)
17:03 Další šanci Lenchnerová nepromarňuje a zvyšuje skóre na 0:3.
15:05 Vyloučen hráč #89 Anna Macháčková družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice na 2 minuty za blokování florbalky
15:05 První střelu chodovské přesilovky využívá Kristýna Lechnerová avšak trefuje pouze nohy Kristýny Karli
11:22 Brankářka Startu chytá střelu Prontekerové.
09:43 Dobře rozehranou akci Chodova blokuje Mervartová.
07:05 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #23 Eliška Trojánková, asistoval #3 Karolína Suchá (0:2)
07:05 Po nahrávce do brejku dává Eliška Trojánková gól.
06:06 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #11 Marie Havlíčková, asistoval #8 Markéta Prontekerová (0:1)
06:06 První gól zápasu střílí Maria Havlíčková.
05:19 Utkání je zatím bez větší šance.
03:44 Frantíková střílí z půlky, ale netrefuje.
02:40 Chodov je zatím na míčku.
00:37 První střelu na branku provedla Vanessa Keprtová, brankářka Startu ale chytá.
00:01 Úvodní buly vyhrává tým domácích.
00:00 Vítáme vás na dnešním zápase Startu proti Chodovu.