(Pejzlová)
  • 60 59:05
    Židenice

FBS Olomouc - K1 Florbal Židenice 9:5
branky: 8. Michaela Kacelová, 17. Zuzana Hubáčková, 26. Michaela Kacelová, 27. Tereza Brančíková, 29. Michaela Kacelová, 35. Alexandra Hegingerová, 37. Tamara Hašová, 57. Eliška Pešavová, 60. Karolína Šablaturová - 8. Petra Bílá, 26. Zuzana Žampachová, 27. Monika Jahodová, 32. Klára Jahodová, 36. Monika Jahodová; rozhodčí: Dominik Prosický - Matěj Vrablík; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; diváků: 60; zásahy brankářů: Martina Schoupalová 22 - Alena Večeřová 26; po třetinách: 2:1, 5:4, 2:0
65:00 Pozápasové rozhovory najdete zde.
60:00 Končí zápas 4. kola Extraligy žen mezi kluby FBS Olomouc a K1 Florbal Židenice. Tento zápas vyšel lépe pro domácí tým, který vyhrál poměrem 9:5.
60:00 Nejlepší hráčka týmu FBS Olomouc: Tereza Reimerová Nejlepší hráčka týmu K1 Florbal Židenice: Monika Jahodová
60:00 střely na branku ve třetí třetině: 12:13 střely na bránu celkem: 34:27
59:53 Zápas se již dohrává v poklidném tempu.
59:17 GÓL FBS Olomouc! 9:5
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #14 Karolína Šablaturová, asistoval #15 Pavla Pejzlová (9:5)
59:05 Timeout K1 Florbal Židenice
59:05 Vyloučen hráč #29 Tamara Hašová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za bránění ve hře
57:48 Nádherná akce domácích zakončená Jakubkovičovou neskončila za zády Večeřové.
56:26 GÓL FBS Olomouc! 8:5
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #33 Eliška Pešavová, asistoval #15 Pavla Pejzlová (8:5)
56:26 Pešavové teď přálo štěstí a golmance Večeřové smolně propadl míček nad nohou.
54:43 Reimerová teď skvěle podržela míček a ukrojila cenné vteřinky z oslabení Olomouce.
53:50 Domácí hráčky si vybojovaly v útočném rohu faul a od fanoušků sklízí velký potlesk.
53:03 Vyloučen hráč #84 Šárka Zhébalová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za bránění ve hře
52:43 Židenice mají v poslední minutě velký tlak, jenže brankářka domácích předvádí skvělé zákroky.
51:22 Schoupalová skvělými zákroky drží svůj tým!
50:26 Po faulu Pešavové hrály Židenice, jenže těm se rozehrávka nepovedla a na míček se dostávají domácí.
49:39 Hosté v plném počtu. Domácím se přesilovka vůbec nepovedla.
48:19 Židenické hráčky se již radovaly, ale dle arbitrů míček nepřekročil brankovou čáru.
47:39 Vyloučen hráč #23 Michaela Sabolová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání
47:09 Hra se přelévá ze strany na stranu a k vidění toho moc není.
46:01 Hašová to zkusila backhandem, ale neúspěšně.
44:36 Zhebalová skvěle rozehrála míček a díky tomu můžou domácí kombinovat v pásmu Židenic.
43:01 Brančíková to zkusila náhozem na kapitánku Reimerovou,jenže ta nedokázala trefit míček.
41:51 Večeřová podržela svůj tým po střele Hubáčkové.
40:57 Olomoucké začaly třetí třetinu hodně aktivně a od počátku se drží na balónu.
40:00 Ve druhé třetině jsme viděli hned devět branek. Stav utkání je tedy 7:5. střely na branku po druhé třetině: 12:11
39:46 Po "uničovském" náhozu se k míčku dostala Bílá, která zakončila backhandem do brankářky domácích.
39:33 Střela Palinkové tečovaná mimo bránu.
39:16 Domácí kombinují v útočném pásmu.
38:25 Pejzlová P. se ocitla osamocená před brankou hostů, ale nedokázala přehodit Večeřovou.
37:55 Hubáčková nádherně vybídla Jakubkovičovou ke střele, ale té ujel balónek z čepele.
36:24 GÓL FBS Olomouc! 7:5
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #29 Tamara Hašová, asistoval #24 Tereza Reimerová (7:5)
36:24 Kombinace Hašové s Reimerovou tentokrát vyšla a první jmenovaná vrací svému týmu dvoubrankové vedení.
35:08 GÓL K1 Florbal Židenice! 6:5
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #46 Monika Jahodová, asistoval #28 Veronika Muselíková (6:5)
35:08 Jahodová si připisuje třetí kanadský bod v tomto zápase a hosté snižují na 6:5.
35:04 Toto utkání sleduje 60 diváků.
34:18 GÓL FBS Olomouc! 6:4
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #13 Alexandra Hegingerová, asistoval #74 Zuzana Hubáčková (6:4)
34:18 Hegingerová posílá přesnou střelou svůj tým do dvoubrankového trháku.
32:32 Fuchsová schytala nepříjemný zásah do obličeje a nyní se o ni stará zdravotník. Snad bude hostující hráčka v pořádku.
31:54 GÓL K1 Florbal Židenice! 5:4
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #64 Klára Jahodová, asistoval #46 Monika Jahodová (5:4)
31:54 Po spolupráci sester Jahodových Židenice snižují stav utkání na rozdíl jedné branky.
31:48 Pešavová střílela z hranice velkého brankoviště, ale nepřesně.
31:01 Schoupalová si připisuje poněkud těžký zákrok proti střele Bílé.
28:59 GÓL FBS Olomouc! 5:3
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #86 Michaela Kacelová, asistoval #12 Barbora Soušková (5:3)
28:59 Čepice na led! Kacelová dává hattrick a je to již 5:3.
27:27 Hubáčková dávala nahrávku před bránu, ale přihrávka byla naslepo, což vedlo jen a pouze ke ztrátě míčku.
26:51 GÓL K1 Florbal Židenice! 4:3
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #46 Monika Jahodová, asistoval #64 Klára Jahodová (4:3)
26:51 S brankami se roztrhl pytel a je to 4:3.
26:16 GÓL FBS Olomouc! 4:2
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #19 Tereza Brančíková, asistoval #29 Tamara Hašová (4:2)
25:27 Stejně jako v první třetině jsme svědky dvou gólů v rychlém sledu.
25:26 GÓL K1 Florbal Židenice! 3:2
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #93 Zuzana Žampachová, asistoval #10 Michaela Hřebíčková (3:2)
25:06 GÓL FBS Olomouc! 3:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #86 Michaela Kacelová, asistoval #84 Šárka Zhébalová (3:1)
23:58 Nádherná kombinace Hašové s Reimerovou skončila zakončením první jmenované mimo bránu.
22:40 Marková dobře vybojovala míček pro svůj tým.
22:24 Soušková vystřelila pouze do první bránící hráčky.
21:43 Palinková rozehrává útok domácích.
20:54 Jakubkovičová to zkusila z poloviny, ale minula branku.
20:24 Brněnské hráčky kombinují v útočném pásmu.
20:00 střely na branku po první třetině: 10:3
19:55 Běží poslední vteřinky první třetiny a Židenice mají k dispozici "standartku".
18:34 Fuchsová to zkusila na bližší tyč, ale Schoupalová předvedla dobrý zákrok.
17:19 Vyloučen hráč #86 Michaela Kacelová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za bránění ve hře
17:19 Kacelová nedovoleně srazila protihráčku a Židenice mají k dispozici přesilovou hru.
16:06 GÓL FBS Olomouc! 2:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #74 Zuzana Hubáčková, asistoval #13 Alexandra Hegingerová (2:1)
16:06 Hubáčková s velkým štěstím procedila míček za záda golmanky Večeřové.
15:23 Schoupalová si připisuje jednoduchý zákrok po náhozu od mantinelu.
14:31 Po útočném faulu domácích se na míček dostávají Židenice.
12:54 Hřebíčková faulovaná domácí Hubáčkovou, Židenice budou zahrávat standartní situaci.
12:11 Kacelová získala balón a uklidnila hru domácích.
11:11 Večeřová měla mírné problémy po střele Reimerové z otočky, ale nakonec dokázala míček vytěsnit mimo tři tyče.
09:36 Domácí hráčky se nemohou dostat do zakončení. Golmanka Večeřová je zatím bez práce.
08:40 Vyloučen hráč #37 Eva Nečasová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání
08:40 Nečasová díky sekání nabízí domácímu přesilovou hru.
07:39 Během sedmi sekund padly hned dvě branky a stav utkání je vyrovnaný 1:1!
07:37 GÓL FBS Olomouc! 1:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #86 Michaela Kacelová, asistoval #33 Eliška Pešavová (1:1)
07:33 GÓL K1 Florbal Židenice! 0:1
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #6 Petra Bílá bez asistence (0:1)
07:15 Dobrý pokus Reimerové od mantinelu skončil v náruči hostující golmanky.
06:22 Večeřová teď maskou vykrala pokus Hegingerové.
05:34 Pešavová výborně získala míček na útočné polovině, ale po pár vteřinách jej ztratila.
04:50 Palinková vyvezla míček a následně vystřelila, ale její střela mířila mimo.
03:41 Šablaturová mohla otevřít skóre zápasu, ale z osy přestřelila hostující svatyni.
03:13 Pešavová zkoušela nahrávku před bránu, ale žádnou ze svých spoluhráček nenašla.
02:39 Hašová faulovaná a domácí získávají míček.
01:33 Palinková společně s Jakubkovičovou rozehrávají útočnou akci.
00:43 Po teči Souškové vypadl balón ze hřiště a hrát budou hosté.
00:01 Úvodní buly vyhrává domácí tým.
00:00 Dámy a pánové, vítáme vás u online přenosu 4. kola Extraligy žen mezi týmy FBS Olomouc a K1 Florbal Židenice.