• 58 57:16
    8:3
    (Zlatníková)

FbŠ Bohemians - FATPIPE Tigers Start98 Kunratice 8:3
branky: 1. Klára Minářová, 15. Karolína Mezerová, 16. Markéta Kosová, 18. Veronika Štajnerová, 30. Lucie Veselá, 36. Gabriela Vaníčková, 46. Karolína Mezerová, 49. Lucie Hernandezová - 9. Eliška Jaroslava Mrázová, 55. Kristina Zlatníková, 58. Kristýna Vejvodová; rozhodčí: Martin Petřík - Tomáš Podlesný; vyloučení: 3:1; využití: 0:2; diváků: 63; zásahy brankářů: Martina Franková 26 - Kristýna Janglová 24; po třetinách: 4:1, 2:0, 2:2
60:00 Střely 3. třetina FbŠ Bohemians x FATPIPE Tigers Start98 Kunratice 11 : 13
59:02 Začíná poslední minuta zápasu, uvidíme zda stav zápasu je už konečný nebo se bude ještě měnit, šance jsou na obou stranách
58:16 Tentokrát Kristýna Zlatníková svou sílu použila více než bylo nutné, a proto si jde pro výtku k rozhodčímu
57:16 GÓL FATPIPE Tigers Start98 Kunratice! 8:3
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #28 Kristýna Vejvodová, asistoval #63 Kristina Zlatníková (8:3)
57:16 7 vteřin stačilo a skóre se opět přepisuje
57:09 Vyloučen hráč #3 Simona Pálková družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání
56:11 Brankou hráčky z Kunratic ožily a mají daleko lepší kombinace a více šancí
54:25 GÓL FATPIPE Tigers Start98 Kunratice! 8:2
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #63 Kristina Zlatníková, asistoval #28 Kristýna Vejvodová (8:2)
54:25 Máme tady 1. úspěšnou přesilovku, ve které střílí gól hráčka číslo 63 Kristina Zlatníková. Je vidět, že  time out pomohl
53:44 Timeout FATPIPE Tigers Start98 Kunratice
53:44 Vyloučen hráč #41 Eliška Císařová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání
53:44 Odpočinout na trestnou lavice si jde odpočinout Eliška Císařová a bude další přesilovka pro tým Tigers
53:18 Kateřina Kovaříková jde sama na bránu a zakončuje, bohužel pro tým Tigers pouze nastřeluje tyč
52:39 Tým Bohemians hraje v plném počtu, přesilovka se obešla opět bez gólu
50:39 Vyloučen hráč #5 Dominika Vatahová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání
50:39 Tentokrát si přesilovku zahrají hráčky FATPIPE Tigers Start98 Kunratice a pokusí se změnit něco na výsledku utkání
48:17 GÓL FbŠ Bohemians! 8:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #44 Lucie Hernandezová, asistoval #4 Kateřina Fousová (8:1)
48:06 Několikrát za sebou hráčky Bohemky prověřily brankářku Startu, 1. zákrok byl famózní, pak už jen velmi nepřehledná situace před brankou, z které těží Bohemians a střílí další gól
46:47 2 x za sebou nedovoleně zastavuje hráčka Tigers Markétu Kosovou, míček je vždy přisouzen hráčkám Bohemians
45:41 GÓL FbŠ Bohemians! 7:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #9 Karolína Mezerová, asistoval #18 Klára Minářová (7:1)
45:41 Kája Mezerová má svůj den, proběhla si skoro celé hřiště a nádherně zavěsila do rohu
42:59 Bohemians rozehrává z rohu u branky soupeřek, nepodařilo se rozehrát podle jejich představ a hráčky ze Startu jdou do útoku, který maří Kellovská
41:57 Sabina Šnajberková v dobré pozici na střelu - střílí nad
40:47 Lucie Veselá rozezvučela masku brankářky žlutočerného týmu
40:01 Začíná 3.třetina a tentokrát je úspěšnější tým FATPIPE Tigers Start98 Kunratice
40:00 Střely 2. třetina FbŠ Bohemians x FATPIPE Tigers Start Kunratice 10 x 8
39:46 Monika Škoprová je obránkyně na svém místě, nevzdává žádný souboj, ale tentokrát Lucie Hernandezová vítězí a děrovaná kulička končí na je její čepeli
37:44 Simona Pálková je při útoku zastavena Kateřinou Kovaříkovou, další boj u mantinelu s ní nevzdává Klára Minářová, vše však končí hvizdem a míček má Tigers
35:54 GÓL FbŠ Bohemians! 6:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #48 Gabriela Vaníčková, asistoval #82 Markéta Kosová (6:1)
35:51 Kristina Zlatníková se snaží získat míček, ale ten je jí čistě odebrán a Gabriela Vaníčková úspěšně zakončuje
34:01 Natálie Jirková nedává útočnici Bohemians v rohu šanci a míček jí s přehledem bere
32:49 Markéta Kosová poslouchá pokyny ze své střídačky a střílí, tentokrát jde rána mimo
29:36 GÓL FbŠ Bohemians! 5:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #85 Lucie Veselá, asistoval #3 Simona Pálková (5:1)
29:36 Ani 2.třetina nezůstane bez branek. Lucie Veselá za pomoci Simony Pálkové navyšuje stav utkání na 5:1
29:09 Kateřina Fousová vybojovala míček při úniku hráčky Startu a posouvá ho k Anetě Faltové do útoku
27:06 Hra se přerušuje, na zemi leží Veronika Štajnerová, po ošetření se zvedá a odchází ze hřiště
26:43 Karolína Mezerová je dnes při chuti, již poněkolikáté prověřuje brankářku z Kunratic
25:45 Natálie Jirková ve žlutém dresu pálí na bohemáckou svatyni, tam Martina Franková luxusně chytá
24:55 Veronika Štajnerová dostává do obličeje, musí rychle střídat a s ní i celá lajna
24:35 V další šanci Gabriela Vaníčková, míček se ale za záda brankářky Tigers nedostává
24:13 Nepřesnou přihrávku Sabiny Šnajberkové zachytává Kristýna Kleknerová a jde do útoku
21:55 Hana Chaloupková napadá bohemácké obránkyně, ty se však míčku nenechají zbavit a kombinují těsně před čarou na půlce hřiště
21:05 Kristýna Janglová si střelu Simony Pálkové pohlídala
20:01 Hvizd a míček má na hokejce Lucie Hernandezová, která posílá dlouhou přihrávkou dopředu Karolínu Mezerovou
20:00 Střely 1.třetina FbŠ Bohemians x FATPIPE Tigers Start898 Kunratice  11 : 8
19:58 Monika Škorpová se zavěsila na záda Veronice Štajnerové a snaží se získat míček pro svůj tým, neúspěšně - ozývá se siréna, která ukončuje 1. třetinu
17:14 GÓL FbŠ Bohemians! 4:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #10 Veronika Štajnerová, asistoval #18 Klára Minářová (4:1)
17:14 Chviličku po Gabriele Vaníčkové se už Veronika Štajnerová nemýlí a připisuje další gól pro Bohemačky
16:58 Gabriela Vaníčková těsně míjí levou tyčku
15:04 GÓL FbŠ Bohemians! 3:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #82 Markéta Kosová, asistoval #41 Eliška Císařová (3:1)
15:04 Pouhých 37 vteřin dělí 2 branky týmu FbŠ Bohemians, které padly do sítě FATPIPE Tigers Start98 Kunratice
14:27 GÓL FbŠ Bohemians! 2:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #9 Karolína Mezerová, asistoval #10 Veronika Štajnerová (2:1)
14:27 Svůj 1. extraligový gól střílí Karolína Mezerová - gratulujeme
14:13 Dlouhý lob si brankářka Franková pohlídala a neomylně chytá mezi stehna, bere míček a dlouhým výhozem zákládá útok
13:21 Hana Chaloupková čistě vybojovala míček na polovině Bohemians, její spoluhráčka přihrávku ale nedokázala zachytit včas a Bohemians může jít do útoku
10:53 Tým FATPIPE hraje v plném počtru, tato přesilovka pro Bohemians nebyla úspěšná
10:00 Tereza Havlová střílí v přesilovce z dálky, dobře mířená střela je však obránkyní vytěsněna mimo branku
08:53 Vyloučen hráč #28 Kristýna Vejvodová družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice na 2 minuty za bránění ve hře
08:49 Rozhodčí zvedají ruku nad hlavu, bude tady 1.vyloučení dnešního zápasu
08:15 GÓL FATPIPE Tigers Start98 Kunratice! 1:1
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #41 Eliška Jaroslava Mrázová bez asistence (1:1)
08:15 Únik Elišky Mrázové znamená vyrovnání stavu na 1:1
06:41 Hra je ihned na druhé straně a brankářku žlutočerných prověřuje Natálie Bartošová
06:30 Střela  Vandy Šnajberkové šla vysoko nad a změnu skóre neohrozila
04:23 Karolína Mezerová je vytlačena hráčkou Tigers mimo hřiště, ale ihned naskakuje a vrací se do hry
03:22 Gabriela Vaníčková bojuje v rohu o míček s Markétou Baťkovou, která je úspěšnější a zakládá útok
02:01 1. lajna Bohemians opět nastupuje na hrací plochu a nedává moc prostoru týmu z Kunratic
00:15 GÓL FbŠ Bohemians! 1:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #18 Klára Minářová, asistoval #9 Karolína Mezerová (1:0)
00:15 Netrvalo dlouho a ihned po první akci je míček v brance týmu FATPIPE, síť rozvlnila  Klára Minářová
00:01 Úvodní buly dnešního zápasu vyhrává tým FbŠ Bohemians a hra může začít
00:00 Dobré odpoledne, vítáme Vás u on-line zápisu utkání 3. kola Extraligy žen mezi týmy FbŠ Bohemians a FATPIPE Tigers Start 98 Kunratice