• 61 60:53
    5:6
    (Soušková)

FATPIPE Tigers Start98 Kunratice - FBS Olomouc 5:6p
branky: 4. Eliška Poláková, 17. Kristýna Vejvodová, 22. Hana Chaloupková, 29. Monika Škorpová, 39. Eliška Jaroslava Mrázová - 19. Tereza Brančíková, 26. Michaela Kacelová, 27. Eliška Pešavová, 45. Pavla Pejzlová, 56. Michaela Kacelová, 61. Eliška Pešavová; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 4:4; využití: 1:0; diváků: 64; zásahy brankářů: Kristýna Karli 23 - Martina Schoupalová 25; po třetinách: 2:1, 3:2, 0:2, 0:1
65:02 Vyjádření trenérů a nejlepších hráček zde
65:01 Střely celkem: Tigers Start 98 - 30; FBS Olomouc - 29
65:00 Střely v prodloužení: Tigers Start 98 - 1; FBS Olomouc - 1
60:53 GÓL FBS Olomouc! 5:6
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #33 Eliška Pešavová, asistoval #12 Barbora Soušková (5:6)
60:10 Začátek vypadá lépe pro Olomouc, drží míček na polovině Tigers.
60:01 A jdeme do prodloužení tohoto vyhroceného a vyrovnaného utkání.
60:00 Střely ve 3. třetině: Tigers Start 98 - 11 ; FBS Olomouc - 8
55:30 GÓL FBS Olomouc! 5:5
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #86 Michaela Kacelová bez asistence (5:5)
55:30 Kacelová ukradla  míček obránkyním Tigers  a  v úniku zakončila.
54:50 Kovaříková se probila obranou soupeře podél mantinelu a Tigers tak drží míček a točí olomoucké na jejich polovině.
52:45 A utkání se nám přiostřuje, souboje nevypadají úplně hezky.
51:30 Startíček je teď více na míčku.
50:30 Škorpová zachytila rozehrávku soupeře a šla skoro sama na branku, střela  šla nad branku.
48:21 Pěnkavová odebrala olomouckým míček a vyvezla ho na polovinu soupeřek.
47:00 Vyloučen hráč #12 Sabina Šnajberková družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice na 2 minuty za sekání
47:00 Šnajberková S. hasila chybu útočnic jen za cenu faulu.
45:57 Poláková vystřelila od mantinelu, olomoucká brankářka byla připravená.
44:47 Vyloučen hráč #29 Tamara Hašová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání
44:47 Další faulík z přehnaného důrazu v podání Hašové a Tigers mají opět šanci v přesilovce.
44:08 GÓL FBS Olomouc! 5:4
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #15 Pavla Pejzlová, asistoval #19 Tereza Brančíková (5:4)
44:08 Hašová se dostala k míčku, ukázkově si ho pokryla, sklepla na Brančíkovou. Brančíková střílenou přihrávkou našla Pejzlovou, která trefila k tyči.
43:22 Olomouc má míček na florbalkávh a snaží se trpělivě dostat do útoku.
42:30 Další závar před brankou Olomouce.
41:15 Vejvodová vyvezla míček a krosovou přihrávkou hledala Škorpovou, ta o milimetr minula míček.
40:00 Střely ve 2.třetině: Tigers Start 98 - 10; FBS Olomouc - 10
38:27 GÓL FATPIPE Tigers Start98 Kunratice! 5:3
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #41 Eliška Jaroslava Mrázová bez asistence (5:3)
38:27 Krásná individuální akce v podání Mrázové, prokličkovala od mantinelu, natlačila se na osu a zakončila nad golmanku.
37:41 Tigers měly celou dobu v přesilovce míček na florbalkách, ale střely tam chyběly.
35:33 Vyloučen hráč #29 Tamara Hašová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za nedovolené vrážení
34:50 Startíček je opět na polovině soupeřek, rozehrává z rohu, Kovaříková přihrává Škorpové, té se střela moc nepovedla.
33:22 Olomouc v této přesilovcce má hodně navrch a ohrožuje branku Karli.
32:27 Trestné střílení družstva FBS Olomouc neproměnil #6 Eva Barvíková.
32:27 Hašová si vykličkovala od mantinelu a už se sama hrnula na branku Karli. V poslední chvíli jí zablokovala Pěnkavová hůl. Výsledkem bylo trestné střílení.
31:51 Vyloučen hráč #28 Kristýna Vejvodová družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice na 2 minuty za nedovolené vrážení
31:39 Hašová svojí šikovností dělá velké problémy obránkyním Tigers. Šnajberková S. jí ale odbránila.
30:34 Olomoucké hráčky účinně a agresivně presují, Tigers se jen těžko dostává ze sevření.
29:10 Olomouc je  u míčku a přesnými nahrávkami tlačí domácí na jejich polovinu, vybojovaly standartku.
28:11 GÓL FATPIPE Tigers Start98 Kunratice! 4:3
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #32 Monika Škorpová, asistoval #42 Kateřina Kovaříková (4:3)
28:11 Pěkná přesilovková kombinace domácích končí brankou.
27:23 Vyloučen hráč #29 Tamara Hašová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za hrubost
27:23 Tentokrát to s důrazem přehnala  Hašová.
26:39 GÓL FBS Olomouc! 3:3
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #33 Eliška Pešavová, asistoval #85 Andrea Palinková (3:3)
26:39 Pešavová běžela úplně sama na branku a mohla si dělat co chce. Velká chyby domácí obrany.
25:53 GÓL FBS Olomouc! 3:2
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #86 Michaela Kacelová, asistoval #14 Karolína Šablaturová (3:2)
25:53 Kacelová trefila ze vzduchu krosovou nahrávku.
24:53 Vyloučen hráč #47 Michaela Zmrzlá družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání
24:53 Zmrzlá trošku zbytečně fauluje a připravila Olmík o přesilovku.
24:25 Vyloučen hráč #13 Eliška Poláková družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice na 2 minuty za bránění ve hře
24:25 Poláková byla u mantinelu trošku důraznější než je zdrávo a končí na trestné.
23:26 Olomouc teď hodně domácím zatápí.
21:43 GÓL FATPIPE Tigers Start98 Kunratice! 3:1
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #35 Hana Chaloupková, asistoval #42 Kateřina Kovaříková (3:1)
21:43 Kovaříková našla přihrávkou zpoza branky úplně volnou Chaloupkovou, ta se z blízkosti v klidu trefila.
20:58 Závar před Karli, velmi nepřehledná situace, Baťková to vyřešila odpálením míčku.
20:10 Startíček vběhl do druhé třetiny hodně z vostra.
20:00 Střely v 1.třetině: Tigers Start 98 - 8; FBS Olomouc - 10
18:03 GÓL FBS Olomouc! 2:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #19 Tereza Brančíková, asistoval #33 Eliška Pešavová (2:1)
18:03 Brančířová sprintem naběhla a nádherně trefila krosovou  přihrávku z rohu. Nutno dodat, že ho trefila ze vzduchu z voleje.
16:35 GÓL FATPIPE Tigers Start98 Kunratice! 2:0
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #28 Kristýna Vejvodová bez asistence (2:0)
16:35 Barvíková zkoušela vystřelit tahem od mantinelu, ale hráčka Tigers míček zblokovala. Odražený míček ukradla Vejvodová a běžela s ním až do velkého brankoviště soupeře, kde krásne zakončila do horního růžku.
15:50 Olomouci se zatím nedaří dostat v přesilovce domácí pod tlak.
14:48 Vyloučen hráč #42 Kateřina Kovaříková družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice na 2 minuty za sekání
14:48 Kovaříková nešťastně při dorážce trefila florbalkou ruce olomoucké golmanky.
13:40 Palinková střílela ze standartky z otočky, blok Starťaček zůstal pevný.
13:08 Baťková střílí jen do bloku.
12:10 Šnajberková V. poslala prudkou střelu na branku Olomouce, brankářka vyrazila, Kovaříková se k dorážce už nedostala.
10:15 Špačková se málem dostala do úniku. Obránkyně Olomouce jí  na poslední chvíli šáhla do kličky.
09:30 Oloucké hráčky chodí do agresivního pressingu.
08:33 Poláková obehrála soupeřku luxusní stahovačkou, její střela od mantinelu letěla vysoko nad branku.
07:30 Hegingerová střílela dělovku od mantinelu, Karli chytila.
06:07 Hašová nabrala rychlost a  kličkama se zbavila dvou bránících hráček, zakončení jí nevyšlo. Míček sklouzl z čepele
04:33 Obdržený gól soupeře vyburcoval k větší aktivitě a Starťačky se nemohou dostat z tlaku.
03:03 GÓL FATPIPE Tigers Start98 Kunratice! 1:0
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #13 Eliška Poláková, asistoval #41 Eliška Jaroslava Mrázová (1:0)
03:03 Poláková střílela téměř z půlky hřiště, tento první pokus o zakončení skkončil na zadním mantinelu. Poláková však neváhala a vběhla do skrumáže před brankou, míček dorazila za záda olomoucké golmanky.
02:10 Standartka pro Olomouc z nebezpěčné vzdálenosti končí zblokovanou střelou.
01:37 Špačková rozehrála standartku od mantinelu, ale spoluhráčky jí nepochopily a míček skončil v rohu.
00:01 Úvodní buly vyhrála Olomouc.
00:00 Vážení diváci, vítejte na utkání 2.kola extraligy žen mezi domácími Fat Pipe Tigers Start 98 Kunratice a hosty Fbš Olomouc