1

2

3.

FbŠ Bohemians - FBS Olomouc 5:6pn
branky: 7. Gabriela Vaníčková, 28. Anna-Marie Divišová, 49. Lucie Hernandezová, 52. Simona Pálková, 56. Lucie Veselá - 7. Eliška Pešavová, 27. Eva Barvíková, 36. Eliška Pešavová, 38. Tamara Hašová, 42. Karolína Šablaturová, N Tereza Reimerová; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 3:4; využití: 0:0; diváků: 65; zásahy brankářů: Martina Franková 22 - Nikola Dlouhá 30; po třetinách: 1:1, 1:3, 3:1, 0:0
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBS Olomouc hráč #24 Tereza Reimerová a vstřelil rozhodující gól (5:6).
3 Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians hráč #4 Kateřina Fousová , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBS Olomouc hráč #6 Eva Barvíková a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians hráč #10 Veronika Štajnerová a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBS Olomouc hráč #86 Michaela Kacelová , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians hráč #77 Anna-Marie Divišová , ale gól nevstřelil.
65:00 Zahájena trestná střílení
65:00 Střely v zápase: Bohemians 35, Olomouc 27
65:00 Střely v prodloužení: Bohemians 2, Olomouc 3
63:55 Timeout FbŠ Bohemians
63:00 Tvrdá hra na obou stranách, oba týmy chtějí vyhrát.
60:52 Veselá v šanci.
60:08 Střela Fousové málem skončila gólem.
60:00 Střely ve třetí třetině: Bohemians 14. Olomouc 9
59:59 Hernandezová nejdříve zastavila nebezpečný brejk, následně mohla Bohemka dvakrát rozhodnout. Velmi napínavé poslední vteřiny.
59:21 Timeout FBS Olomouc
59:12 I když byla tato přesilová hra v podání Bohemky nejpovedenější, skore se nemění.
57:12 Vyloučen hráč #14 Karolína Šablaturová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání
57:12 Možnost pro Bohemku zápas otočit.
55:12 GÓL FbŠ Bohemians! 5:5
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #85 Lucie Veselá, asistoval #77 Anna-Marie Divišová (5:5)
55:12 Veselá propálila vše co jí stálo v cestě a zápas vyrovnává.
54:07 Veselá zabrala dozadu a překazila protiútok. Bohemka následně hrozí.
53:00 Po dlouhé době oba týmy v pěti.
51:18 GÓL FbŠ Bohemians! 4:5
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #3 Simona Pálková, asistoval #71 Tereza Havlová (4:5)
51:18 Pálková využívá krásný kros od Havlové.
50:55 Vyloučen hráč #6 Eva Barvíková družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání
50:55 Počet hráček se vyrovnává a uvidíme hru 4 na 4.
50:32 Vyloučen hráč #21 Aneta Faltová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za špatné střídání
50:32 Bohemka ubránila oslabení, následuje však další.
48:50 Hernandezová dominuje i před vlastní brankou a řeší závar.
48:21 Vyloučen hráč #21 Aneta Faltová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za bránění ve hře
48:06 GÓL FbŠ Bohemians! 3:5
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #44 Lucie Hernandezová bez asistence (3:5)
48:06 Hernandezová zúročila hru své formace a snižuje.
46:04 Domácí nevyužívají ani tuto přesilovou hru.
44:04 Vyloučen hráč #23 Tereza Dvořáková družstva FBS Olomouc na 2 minuty za špatné střídání
43:52 Hra nadále kouskována. Nejběžnější scénář: ztráta, faul. standartka, blok. Vidíme stále častěji.
42:18 Strnadová osekána jako stoletý dub, i zajímavou standartku ale golmanka Olomouce kryje.
41:38 GÓL FBS Olomouc! 2:5
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #14 Karolína Šablaturová, asistoval #24 Tereza Reimerová (2:5)
41:38 Balonek kuriozně proskákal až za brankovou čáru a Olomouc tak navyšuje vedení.
40:37 Strnadová vymyslela zajímavou nahrávku, gól však nepřinesla.
40:25 I třetí buly dnes získává Olomouc a dostává se ke střele.
40:00 Střely ve druhé třetině: Bohemians 9,Olomouc 12.
40:00 Olomouc je dnes výrazně produktivnější než domácí tým a tak po dvou třetinách drží dvoubrankové vedení. Domácí Bohemka však bude chtít jistě skóre otočit. To slibuje napínavou podívanou a máme se ve třetí třetině na co těšit.
38:59 Mandíková s Vaníčkovou nyní zahrozily. Ani to gól nepřineslo.
38:16 Bohemians nadále tlačí, obrana Olomouce je však zatím neprostupná.
37:01 GÓL FBS Olomouc! 2:4
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #92 Tamara Hašová, asistoval #21 Sára Jakubkovičová (2:4)
37:01 Hašová nechytatelnou střelou k tyči zvyšuje vedení na rozdíl dvou branek.
35:36 GÓL FBS Olomouc! 2:3
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #33 Eliška Pešavová, asistoval #14 Karolína Šablaturová (2:3)
35:36 To však není pravda na druhé straně a Olomouc si opět bere vedení.
35:16 Veselá po dobré kombinaci před golmankou, skore se ale nemění.
33:45 Přesilová hra Bohemians žádnou velkou šanci nepřinesla. Naopak hned z trestné se dostala do úniku Hašová a golmanka musela skvěle zasáhnout.
31:39 Vyloučen hráč #92 Tamara Hašová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za hra na zemi
30:20 Golmanka Olomouce nyní svůj tým podržela a likviduje dvě velké šance.
28:27 Faltová si vytvořila zajímavou šanci, z otočky však těsně míjí.
27:28 GÓL FbŠ Bohemians! 2:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #77 Anna-Marie Divišová, asistoval #41 Eliška Císařová (2:2)
27:28 Kapitánka to vzala na sebe a zápas vyrovnává.
27:09 Olomouc branka nabudila. Zachraňovat musí Franková efektivním skokem k tyči.
26:04 GÓL FBS Olomouc! 1:2
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #6 Eva Barvíková, asistoval #24 Tereza Reimerová (1:2)
26:04 Prosazuje se však tým Olomouce.
25:39 Pokud je na hřišti první formace Bohemians, hraje se zpravidla jen na jednu bránu.
24:06 Císařová v rychlém sledu likviduje tři akce Olomouce.
22:40 Štajnerová rozezvonila tyč.
22:18 Následné akce Olomouce taktéž bez úspěchu.
21:05 Domácí florbalistky se ze svého rohu prokombinovaly až před branku soupeře, žádná ze střel ovšem svůj cíl nenalezla.
20:16 Buly získala Olomouc, jako první ale hrozí Bohemka.
20:00 Střely v první třetině: Bohemians 10, Olomouc 10.
20:00 Bohemka měla postupem času více ze hry. Skore však zatím zůstává vyrovnané, uvidíme co přinese druhá třetina.
18:48 Pálková blízko gólu, střela letěla těsně nad.
18:36 Domácí golmanka zatím s jistotou likviduje každý náznak šance Olomouce.
17:03 Hernandezová vybídla Mezerovou, ta se však z obležení neprobojovala.
15:52 Bohemka se snaží nalézt skulinu v obraně Olomouce, zatím se to ale nedaří.
13:31 Po střele Divišové se předvedla i golmanka hostů.
13:00 Domácí golmanka obětavým zákrokem zachraňuje situaci.
12:14 Štajnerová důrazným soubojem ukončuje protiútok hostí.
11:30 Bohemians zvyšují tlak.
10:07 První přesilová hra zápasu zůstala bez využití.
08:07 Vyloučen hráč #82 Markéta Kosová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za bránění ve hře
07:30 Oba týmy hrozí zejména z brejků, či standartních situací.
06:25 GÓL FbŠ Bohemians! 1:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #48 Gabriela Vaníčková, asistoval #82 Markéta Kosová (1:1)
06:25 Dvě branky v rychlém sledu a oba týmy se poprvé prosazují.
06:17 GÓL FBS Olomouc! 0:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #33 Eliška Pešavová bez asistence (0:1)
05:39 Míček se u hráček Olomouce dlouho neohřeje. Bohemians aktivně odebírají, ale hra je hodně kouskovaná fauly.
04:22 Domácí tlačí, zatím však bez výraznějších šancí.
03:14 Bohemka vybojuje hodně míčků. Nyní získala výhodu standartní situace, která dokonce skončila gólem, ten však nebyl uznán.
01:39 Vidíme aktivní presink Bohemky, který přináší úspěch.
01:00 Míček zatím na holích Olomouce, první střela však mimo branku.