9:3
    Jan PROCHÁZKA
    (Horák)

Fbc Šternberk - FBC VÁLEC Český Těšín 9:3
branky: 17. Jakub Horák, 18. Jakub Mádr, 22. Roman Fiala, 27. Adam Kupka, 28. Jakub Mádr, 32. Jakub Horák, 36. Jan Večerka, 43. Lukáš Grégr, 45. Jan Procházka - 2. Vojtěch Svoboda, 14. Jan Putniorz, 43. Filip Kenický; rozhodčí: Radek Vybíhal - Jiří Večerek; vyloučení: 6:5 + Pavel Karpeta OS + 5 + TT; využití: 3:2; zásahy brankářů: Ondřej Novák ? - Aleksandar Kovač ?; po třetinách: 0:2, 5:0, 4:1
44:57 GÓL Fbc Šternberk! 9:3
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil #11 Jan Procházka, asistoval #91 Jakub Horák (9:3)
43:31 Vyloučen hráč #33 Patrik Kolonder družstva FBC VÁLEC Český Těšín na 2 minuty za sekání
42:50 GÓL Fbc Šternberk! 8:3
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil #19 Lukáš Grégr, asistoval #84 Jiří Jurák (8:3)
42:19 GÓL FBC VÁLEC Český Těšín! 7:3
Branku družstva FBC VÁLEC Český Těšín vstřelil #9 Filip Kenický, asistoval #42 Jan Putniorz (7:3)
40:46 Vyloučen hráč #5 Roman Fiala družstva Fbc Šternberk na 2 minuty za vysoká florbalka
39:06 Vyloučen hráč #84 Jiří Jurák družstva Fbc Šternberk na 2 minuty za špatné střídání
35:11 GÓL Fbc Šternberk! 7:2
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil #77 Jan Večerka, asistoval #5 Roman Fiala (7:2)
34:39 Vyloučen hráč #42 Jan Putniorz družstva FBC VÁLEC Český Těšín na 2 minuty za hrubost
31:23 GÓL Fbc Šternberk! 6:2
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil #91 Jakub Horák, asistoval #11 Jan Procházka (6:2)
27:20 GÓL Fbc Šternberk! 5:2
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil #16 Jakub Mádr bez asistence (5:2)
26:52 GÓL Fbc Šternberk! 4:2
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil #82 Adam Kupka, asistoval #77 Jan Večerka (4:2)
26:35 Vyloučen hráč #5 Roman Fiala družstva Fbc Šternberk na 2 minuty za hra rukou
24:44 Vyloučen hráč #88 Pavel Karpeta družstva FBC VÁLEC Český Těšín do konce utkání - technický trest
24:44 Vyloučen hráč #88 Pavel Karpeta družstva FBC VÁLEC Český Těšín na 5 minuty za nesportovní chování
24:44 Vyloučen hráč #88 Pavel Karpeta družstva FBC VÁLEC Český Těšín - osobní trest
21:30 GÓL Fbc Šternberk! 3:2
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil #5 Roman Fiala, asistoval #16 Jakub Mádr (3:2)
21:28 Vyloučen hráč #88 Pavel Karpeta družstva FBC VÁLEC Český Těšín na 2 minuty za bránění ve hře
18:12 Trestné střílení družstva FBC VÁLEC Český Těšín neproměnil #63 Roman Hruška.
17:40 GÓL Fbc Šternberk! 2:2
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil #16 Jakub Mádr, asistoval #77 Jan Večerka (2:2)
16:22 GÓL Fbc Šternberk! 1:2
14:06 Vyloučen hráč #22 Martin Návrat družstva Fbc Šternberk na 2 minuty za sekání
13:33 GÓL FBC VÁLEC Český Těšín! 0:2
Branku družstva FBC VÁLEC Český Těšín vstřelil #42 Jan Putniorz, asistoval #63 Roman Hruška (0:2)
11:12 Vyloučen hráč #88 Pavel Karpeta družstva FBC VÁLEC Český Těšín na 2 minuty za blokování florbalky
03:51 Vyloučen hráč #81 Kryštof Berger družstva Fbc Šternberk na 2 minuty za nedovolené vrážení
01:06 GÓL FBC VÁLEC Český Těšín! 0:1
Branku družstva FBC VÁLEC Český Těšín vstřelil #73 Vojtěch Svoboda, asistoval #22 Jan Pavelek (0:1)
00:26 Vyloučen hráč #82 Adam Kupka družstva Fbc Šternberk na 2 minuty za vysoká florbalka