3:1
    Quang Minh NGUYEN
    ()

PASKOV SAURIANS - Fbc Šternberk 3:1
branky: 3. David Hron, 35. Lukáš Kurečka, 45. Quang Minh Nguyen - 28. Adam Kupka; rozhodčí: Michal Sládek - Radim Heiser; vyloučení: 4:4; využití: 1:0; zásahy brankářů: Ondřej Kuboš ? - Martin Krejčí ?; po třetinách: 1:0, 0:1, 2:0
44:30 Šternberk střílí tyčku.
44:21 GÓL PASKOV SAURIANS! 3:1
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #23 Quang Minh Nguyen bez asistence (3:1)
44:21 Florbalový Mirai definitivně rozhoduje zápas gólem do prázdné branky.
44:00 Novák ve velké šanci, ale  branku míjí.
43:27 Timeout Fbc Šternberk
43:27 Snad šternberská porada přinese ovoce.
41:44 Šternberk v jedné z posledních šancí na vyrovnání.
41:12 Vyloučen hráč #5 Pavel Růžička družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za bránění ve hře
41:12 Růžička diskutuje s rozhodčím a nechce se mu na trestnou. Na trestené se potom pořád rozčiluje.
40:54 Šternberk střílí na bránu soupeře jak u Verdunu, ale nic a nic tam spadnout.
40:40 Paskovský Bonzcek hráč skočil na střídačku jak do bazénu. Chyběla už jenom voda.
37:30 Paskováci se pořád rozčilují, faulují a hrají jak prasata.
36:58 Dufkova tutovka nakonec nebyla tutovka.
34:54 GÓL PASKOV SAURIANS! 2:1
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #88 Lukáš Kurečka, asistoval #14 Viktor Bőhm (2:1)
34:54 Po dlouhé debatě, jestli gól uznat nebo ne, se rozhodčí dohodli, že platit bude.
33:32 Vyloučen hráč #81 Kryštof Berger družstva Fbc Šternberk na 2 minuty za nedovolené vrážení
33:32 Šternberk má před sebou krušnou chvíli - hru 4 na 3.
33:20 Procházka A. má místo jedné florbalky dvě menší.
32:13 Vyloučen hráč #64 Jindřich Novák družstva Fbc Šternberk na 2 minuty za hrubost
32:13 Vyloučen hráč #9 Adam Gejdoš družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za hrubost
32:13 Po roztržce míří na trestnou hráči obou týmů.
30:50 Míček je častěji mimo hřiště, než na něm.
29:59 Šternberští hráči dostávají spoustu užitečných rad přímo z hlediště.
29:26 Je to boj. Boj o první místo tabulky.
28:25 Novák J. jako specialista na samostatné úniky v oslabení.
27:58 Vyloučen hráč #97 Adam Procházka družstva Fbc Šternberk na 2 minuty za sekání
27:34 GÓL Fbc Šternberk! 1:1
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil #82 Adam Kupka z trestného střílení (1:1)
27:34 Áďa VYROVNÁVÁ !!!!!!!!!!!!!!!
27:33 Dufkovo velmi zajímavé zpracování. Bohužel vedlo ke zlomení jeho florbalky.
27:10 Grégrova střela vypadala do poslední chvíle velmi nadějně ...
24:21 Srážka Nováka se soupeřem nevypadal pěkně, oba hráči se ale hned otřepali a pokrasčovali ve hře.
23:13 Fanoušci burcjí Šternberk k lepším výkonům a předevšíím k vyrovnání.
21:20 Rozehrávka Paskova se ani trochu nepovedla.
19:20 Novák J. zopakoval samostatný únik jako při prvním zápase, tentokrát ovšem vázlo zakončení.
18:20 Vyloučen hráč #8 Jiří Šesták družstva Fbc Šternberk na 2 minuty za opakované přestupky
17:30 Jurák v souboji vyskočil jako přes švihadlo.
17:07 Hra je z obou stran rychlá a  tvrdá.
16:04 Večerkovy střely míří až ke stropu.
14:23 Lojza říká, že Paskov je nebezpečnej jak sviňa.
13:19 Vyloučen hráč #9 Adam Gejdoš družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za sekání
13:00 Fantastický zákrok Krejčího teď zabránil gólu.
11:37 Podle Lojzu teď Šternberk před dalším inkasovaným gólem zachránilo štestí jak sviňa.
11:06 Bohužel pro Šternberk zůstala přesilovka nevyužitá.
10:08 První minuta přesilovky by se mohla nazvat jako ,,šternberský zámek.´´
09:06 Vyloučen hráč #76 Lukáš Sváda družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za špatné střídání
09:06 Šternberk se pokusí vyrovnat při přesilovce.
07:59 Šesták vybojoval míček a na pár vteřin zklidnil poněkud vyhrocený zápas.
05:46 Novákova střela zblokována.
04:03 Paskovský výhoz překazil Fiala.
03:17 Horák promarnil šanci na vyrovnání.
02:34 GÓL PASKOV SAURIANS! 1:0
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #77 David Hron, asistoval #88 Lukáš Kurečka (1:0)
01:53 Střelu Šestáka si gólman pohlídal.
00:42 Večerkův backhandový pokus na gól bohužel nevyšel.