• 44 43:43
    3:5
    (Pišek)

1. SFK Flashing Stars Havířov - FBK Jeseník 3:5
branky: 12. Jiří Vyležík, 20. Jiří Vyležík, 33. Lukáš Nevrlka - 11. Marek Viterna, 15. Marek Viterna, 27. Michael Dougi, 30. Marek Viterna, 44. Martin Příhoda; rozhodčí: Václav Killar - Zdeněk Cholek; vyloučení: 1 + Filip Michejda TT + 5:1; využití: 0:1; diváků: 72; zásahy brankářů: Marek Nejedlý ? - David Šerý ?; po třetinách: 1:2, 1:2, 1:1
43:43 GÓL FBK Jeseník! 3:5
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil #22 Martin Příhoda, asistoval #13 David Pišek (3:5)
42:58 Timeout 1. SFK Flashing Stars Havířov
41:31 Vyloučen hráč #6 Filip Michejda družstva 1. SFK Flashing Stars Havířov na 5 minuty za hrubost
41:31 Vyloučen hráč #6 Filip Michejda družstva 1. SFK Flashing Stars Havířov do konce utkání - technický trest
40:31 Vyloučen hráč #21 Jiří Vyležík družstva 1. SFK Flashing Stars Havířov na 2 minuty za nesportovní chování
32:22 GÓL 1. SFK Flashing Stars Havířov! 3:4
Branku družstva 1. SFK Flashing Stars Havířov vstřelil #47 Lukáš Nevrlka, asistoval #9 Václav Šimčík (3:4)
29:43 GÓL FBK Jeseník! 2:4
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil #9 Marek Viterna, asistoval #56 Zbyněk Slováček (2:4)
27:40 Trestné střílení družstva FBK Jeseník neproměnil #22 Martin Příhoda.
26:11 GÓL FBK Jeseník! 2:3
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil #69 Michael Dougi, asistoval #9 Marek Viterna (2:3)
25:58 Vyloučen hráč #19 Libor Procházka družstva FBK Jeseník na 2 minuty za hrubost
19:59 GÓL 1. SFK Flashing Stars Havířov! 2:2
Branku družstva 1. SFK Flashing Stars Havířov vstřelil #21 Jiří Vyležík, asistoval #9 Václav Šimčík (2:2)
14:11 GÓL FBK Jeseník! 1:2
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil #9 Marek Viterna, asistoval #67 Ondřej Stavianis (1:2)
11:15 GÓL 1. SFK Flashing Stars Havířov! 1:1
Branku družstva 1. SFK Flashing Stars Havířov vstřelil #21 Jiří Vyležík, asistoval #20 Jaroslav Zíka (1:1)
10:52 GÓL FBK Jeseník! 0:1