• 45 44:58
    2
    René MIKEL

1. SFK Flashing Stars Havířov - FBC Hranice B 4:3
branky: 19. Jaroslav Zíka, 27. Václav Šimčík, 32. Michal Beneš, 34. Marek Piskorz - 7. René Mikel, 26. Mirko Troup, 33. David Rek; rozhodčí: Václav Killar - Lukáš Minarčík; vyloučení: 2 + Daniel Witosz 5 + TT:4; využití: 0:0; zásahy brankářů: Marek Nejedlý ? - Jakub Maňas ?; po třetinách: 0:1, 2:1, 2:1
44:58 Vyloučen hráč #8 René Mikel družstva FBC Hranice B na 2 minuty za sekání
43:55 Timeout FBC Hranice B
39:53 Mikel je beast
38:36 Vyloučen hráč #13 David Rek družstva FBC Hranice B na 2 minuty za hra rukou
36:26 Vyloučen hráč #21 Jiří Vyležík družstva 1. SFK Flashing Stars Havířov na 2 minuty za hrubost
33:18 GÓL 1. SFK Flashing Stars Havířov! 4:3
Branku družstva 1. SFK Flashing Stars Havířov vstřelil #25 Marek Piskorz, asistoval #20 Jaroslav Zíka (4:3)
32:06 GÓL FBC Hranice B! 3:3
Branku družstva FBC Hranice B vstřelil #13 David Rek, asistoval #96 Denis Drozd (3:3)
31:53 GÓL 1. SFK Flashing Stars Havířov! 3:2
Branku družstva 1. SFK Flashing Stars Havířov vstřelil #27 Michal Beneš, asistoval #21 Jiří Vyležík (3:2)
26:31 GÓL 1. SFK Flashing Stars Havířov! 2:2
Branku družstva 1. SFK Flashing Stars Havířov vstřelil #9 Václav Šimčík, asistoval #58 Daniel Witosz (2:2)
26:31 Vyloučen hráč #58 Daniel Witosz družstva 1. SFK Flashing Stars Havířov do konce utkání - technický trest
26:31 Vyloučen hráč #58 Daniel Witosz družstva 1. SFK Flashing Stars Havířov na 5 minuty za neuvedení v sestavě
25:25 GÓL FBC Hranice B! 1:2
Branku družstva FBC Hranice B vstřelil #17 Mirko Troup, asistoval #8 René Mikel (1:2)
22:20 Vyloučen hráč #98 Roman Mik družstva FBC Hranice B na 2 minuty za sekání
20:31 Vyloučen hráč #47 Lukáš Nevrlka družstva 1. SFK Flashing Stars Havířov na 2 minuty za sekání
18:53 GÓL 1. SFK Flashing Stars Havířov! 1:1
Branku družstva 1. SFK Flashing Stars Havířov vstřelil #20 Jaroslav Zíka, asistoval #21 Jiří Vyležík (1:1)
06:11 GÓL FBC Hranice B! 0:1
Branku družstva FBC Hranice B vstřelil #8 René Mikel, asistoval #29 Jaromír Chodil (0:1)
00:24 Vyloučen hráč #35 Tomáš Kubica družstva FBC Hranice B na 2 minuty za sekání