41
  • 41 40:42
    Králův Dvůr

Florbal Team Sokol Nebušice - T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B 6:5
branky: 5. Lukáš Kášek, 5. Michal Smutný, 9. Ondřej Krejčíř, 28. Ondřej Krejčíř, 36. Lukáš Kášek, 40. Michal Marek - 9. David Konečný, 14. Martin Eliáš, 17. Adam Lešuk, 32. Jaroslav Pokorný, 38. Adam Lešuk; rozhodčí: Patrik Trejbal - Martin Preclík; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Jan Fišer ? - Norbert Hirschbrich ?; po třetinách: 3:2, 1:1, 2:2
40:42 Timeout T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B
39:39 GÓL Florbal Team Sokol Nebušice! 6:5
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil #21 Michal Marek, asistoval #97 Michal Smutný (6:5)
38:27 Vyloučen hráč #19 David Konečný družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B na 2 minuty za bránění ve hře
37:20 GÓL T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B! 5:5
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B vstřelil #66 Adam Lešuk, asistoval #17 Jaroslav Pokorný (5:5)
35:25 GÓL Florbal Team Sokol Nebušice! 5:4
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil #99 Lukáš Kášek, asistoval #97 Michal Smutný (5:4)
33:40 Někteří hráči si pletou florbal se skokem přez mantinel
32:40 Číslo 98 luxusní šance, ale ještě luxusnější zákrok golmana Lucernu.
31:06 GÓL T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B! 4:4
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B vstřelil #17 Jaroslav Pokorný, asistoval #91 Patrik Vavruška (4:4)
27:32 GÓL Florbal Team Sokol Nebušice! 4:3
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil #17 Ondřej Krejčíř, asistoval #24 Dávid Hriadel (4:3)
24:36 Zápas je velice vyrovnaný
24:11 Golman Nebušic právě málem přišel o prsty
19:18 Trestné střílení družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B neproměnil #17 Jaroslav Pokorný.
16:19 GÓL T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B! 3:3
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B vstřelil #66 Adam Lešuk, asistoval #81 Karel Němec (3:3)
16:19 Velmi povedená souhra od T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B.
13:01 Eliáš pálí ze středu a míček padá do branky
13:00 GÓL T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B! 3:2
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B vstřelil #29 Martin Eliáš, asistoval #66 Adam Lešuk (3:2)
08:59 Tak toto byl ukázkový gol ze středu, dáváme 10/10
08:58 GÓL T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B! 3:1
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B vstřelil #19 David Konečný, asistoval #91 Patrik Vavruška (3:1)
08:01 GÓL Florbal Team Sokol Nebušice! 3:0
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil #17 Ondřej Krejčíř, asistoval #98 Jiří Pavliš (3:0)
05:00 Nebušice chytají druhý dech po prvním neuspěšném zápase.
04:14 GÓL Florbal Team Sokol Nebušice! 2:0
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil #97 Michal Smutný, asistoval #96 Juraj Lupač (2:0)
04:06 GÓL Florbal Team Sokol Nebušice! 1:0
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil #99 Lukáš Kášek, asistoval #12 Milan Černil (1:0)
02:00 Neproměněná šance Nebušic, to naštve
01:17 Krásné nedělní skoro poledne, zápas je už v plném proudu. A u zápisu vás vítá Natálie lesba Hrišková, zdravotník Buendro a u časmíry Humpice.