1

2

3.

SOKOLI Pardubice - FBC 4CLEAN Česká Lípa 6:7pn
branky: 4. Lukáš Kučera, 10. Lukáš Prix, 18. Přemek Pakosta, 24. Jan Savický, 47. Lukáš Kučera, 50. Přemek Pakosta - 9. Ondřej Kopič, 19. Daniel Štěrba, 33. Marek Dzierža, 49. Jakub Jirsa, 51. Štěpán Slaný, 55. Milan Tichý, N Jakub Jirsa; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 3:5; využití: 2:1; diváků: 112; zásahy brankářů: Martin Haleš 24 - Jan Dvořák 11; po třetinách: 3:2, 1:1, 2:3, 0:0
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa hráč #55 Jakub Jirsa a vstřelil rozhodující gól (6:7).
3 Nájezd na branku provedl z družstva SOKOLI Pardubice hráč #21 Ivo Teichman , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa hráč #4 Milan Tichý a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva SOKOLI Pardubice hráč #47 Adam Šmíd a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa hráč #77 Radek Krajcigr , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva SOKOLI Pardubice hráč #58 Jan Savický , ale gól nevstřelil.
65:00 Zahájena trestná střílení
65:00 Střely v prodloužení: 0:1
64:57 Vyloučen hráč #7 Tomáš Novák družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za nesportovní chování
63:40 Hra je velmi nezáživná, protože oba týmy pouze vyčkávají
61:50 Adam Šmíd dlouho držel balónek, nakonec se hra přelila z jedné strany na druhou a nyní Pardubice zase drží balńek na svých hokejkách
57:21 Prix promanil svoji šanci, Dvořák vytáhnul jeho střelu
54:58 A máme tu gól v přesilovce i na straně České Lípy, Milan Tichý propálil Haleše
54:57 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 6:6
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #4 Milan Tichý, asistoval #1 Jan Dvořák (6:6)
54:30 Česká Lípa je v přesilovkách velmi nebezpečná, ale gól to nepřináší
53:53 Vyloučen hráč #42 Vojtěch Klein družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za sekání
52:39 Odložené vyloučení na straně Paredubic
51:56 Prixovi se nepovedla přihrávka a z protiútoku musel Haleš vytasit další zákrok
50:46 Závar před Halešovou brankou vypramenil v gól České Lípy
50:45 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 6:5
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #50 Štěpán Slaný, asistoval #55 Jakub Jirsa (6:5)
49:07 Šmíd našel crossem Pakostu, který po střele z jedničky dává další branku zápasu
49:06 Timeout FBC 4CLEAN Česká Lípa
49:06 GÓL SOKOLI Pardubice! 6:4
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #11 Přemek Pakosta, asistoval #47 Adam Šmíd (6:4)
48:18 Česká Lípa chce vyrovnat a to zančí i gól v oslabení
48:17 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 5:4
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #55 Jakub Jirsa, asistoval #66 Daniel Štěrba (5:4)
47:52 Kučara netrefil skákající míček
47:31 Vyloučen hráč #50 Štěpán Slaný družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za sekání
47:31 Další vyloučení České Lípy
47:17 Savický promarnil obrovskou šanci
46:20 Kučera propálil Dvořáka
46:19 GÓL SOKOLI Pardubice! 5:3
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #18 Lukáš Kučera, asistoval #58 Jan Savický (5:3)
45:43 Vyloučen hráč #7 Tomáš Novák družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za hrubost
39:05 Právě probíhá poslední minuta 2. třetiny
38:34 Vyloučen hráč #23 Tomáš Kadlec družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za sekání
38:34 Hostům se toto vyloučení nelíbí, ale přesto Kadlec musí odejít na trestnou lavici
38:10 Šmíd měl obrovksou šanci, zvoní tyč
37:30 Hra se přelévá ze strany na stranu
33:17 Savický situaci 2na1 řešil sám, Dvořák Savického vychytal
32:45 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 4:3
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #9 Marek Dzierža, asistoval #23 Tomáš Kadlec (4:3)
32:11 Černý promarnil svůji šanci
30:30 Kopič prověřil Haleše, ten kryje jeho pokus
29:23 Pardubice v plném počtu
28:44 Česká Lípa je v přesilovkách velmi nebezpečná, ale zatím to gól nepřineslo
27:48 Šmíd aktuálně prověřil Dvořáka
27:23 Vyloučen hráč #67 Jakub Burian družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za bránění ve hře
26:21 Štěrbova střela mimo
25:57 Velmi dobrá standartní situace pro Českou Lípu, Haleš kryje střelu
24:30 Tichému se nepovedla přihrávka a velmi hlasitě to dává najevo
23:57 Pardubice využívají přesilovku - Savického střela propadla za Dvořákovi záda
23:56 GÓL SOKOLI Pardubice! 4:2
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #58 Jan Savický, asistoval #48 Lukáš Prix (4:2)
23:00 Vyloučen hráč #4 Milan Tichý družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za hra na zemi
22:46 Žáčkovi se nepovedlo trefit míček pře bránou
21:00 Dobrá zpáva pro všehcny pardubické fanoušky, Adam Šmíd zpátky v zápase
20:01 Úvodní buly pro hosty
20:00 Střely v 1. části: 9:9
19:58 Česká Lípa měl poslední možnost v podání standartky od manitelu, ale už se nic nestalo
19:01 Probíhá poslední minuta 1. třetiny
18:55 Dobře rozebraná standartka v podání České Lípy
18:54 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 3:2
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #66 Daniel Štěrba, asistoval #29 Ondřej Kopič (3:2)
17:49 Přemek Pakosta po přihrávce od Petra navyšuje náskok Pardubic
17:48 GÓL SOKOLI Pardubice! 3:1
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #11 Přemek Pakosta, asistoval #10 Patrik Petr (3:1)
17:11 Teichman po přihrávce od Smoli minul
16:10 Krajcigr šel sám na Halše, ale ten gól nedopustil
14:35 Šmíd se hodně špatně zvedá po tvrdém souboji, snad bude koleno v pořádku
13:33 Krajcigr měl teďka před sebou prázdnou bránu, minul
12:55 Kadlec prověřil Haleše
10:00 Haleš svým výhozem našel volného Teichmana před českolipskou bránou, ale Dvořák kryje jeho pokus
09:25 Prix posílá Pardubice znovu do vedení
09:24 GÓL SOKOLI Pardubice! 2:1
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #48 Lukáš Prix, asistoval #11 Přemek Pakosta (2:1)
09:07 Šmíd v souboji 1na1 neuspěl a z protiútoku gól nepadl
08:10 Tlak za brankou Pardubic, Krajcigr našel před brankou v náběhu volného Kopiče, který prostřelil Haleše
08:08 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 1:1
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #29 Ondřej Kopič, asistoval #77 Radek Krajcigr (1:1)
06:50 Teichman po tlaku za českolipskou brankou vybojoval standartku z rohu
06:28 Eklovu střelu kryje Haleš
05:30 Česká Lípa v přesilovce hodně tlačí Pardubice, Tichý znovu vyslal nebezpečný projektyl, minul
05:04 Tichý právě orazítkoval tyč
04:29 Vyloučen hráč #21 Ivo Teichman družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za zvedání florbalky
04:20 Slabý pouze nahodil na českolipskou branku, mimo
03:47 Pardubice vytvořili tlak za brankou a hned z toho vytěžili uvodní branku zápasu
03:46 GÓL SOKOLI Pardubice! 1:0
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #18 Lukáš Kučera, asistoval #11 Přemek Pakosta (1:0)
01:28 Krásná kombinace na straně Pardubic, kdy zakončoval Savický, Dvořák kryje
00:20 První střelu zápasu vyslal Tichý, gól nepadl
00:01 Úvodní buly pro hosty
00:00 Vítám všechny florbalové fanoušky u dnešního 25. kola Livesport Superligy mezi domácím týmem SOKOLI Pardubice a hostujícím týmem FBC 4CLEAN Česká Lípa