58
  • 58 57:55
    2

SOKOLI Pardubice - BLACK ANGELS 6:8
branky: 4. Lukáš Kučera, 14. Lukáš Prix, 37. Jakub Burian, 40. Ivo Teichman, 53. Michael Smola, 54. Martin Zozuĺák - 3. Jakub Renčín, 11. Radek Hanák, 12. Filip Neklan, 20. Matouš Burian, 25. Adam Bouček, 29. Matěj Boček, 36. Jakub Hromada, 47. Jakub Renčín; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 3 + Adam Šmíd + 5:4; využití: 0:2; diváků: 104; zásahy brankářů: Martin Haleš 18 - Daniel Körber 14; po třetinách: 2:4, 2:3, 2:1
60:00 Střely ve 3. části: 9:7
59:35 Střela Teichmana zblokovaná
59:26 Buly u domácích
59:20 Hosté s míčem za bránou domácích
58:55 Zozulák trefuje tyč
58:00 Sokoli v  šesti s prázdnou bránou
57:55 Vyloučen hráč #55 Jakub Hromada družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
57:50 Odložené vyloučení pro Pardubice
57:30 Pardubický Burian je po střetu s golmanem na zemi a zle došlapuje
56:36 Branka domácích je na zemi a hra je přerušená
53:40 Domácí cítí šanci a závěr zápasu bude napínavý
53:35 Ani freestylově to nepůjde
53:31 Timeout BLACK ANGELS
53:31 Trestné střílení družstva SOKOLI Pardubice neproměnil #10 Patrik Petr.
53:20 Zozulák našel recept na Korbera, bekendem nahoru
53:07 GÓL SOKOLI Pardubice! 6:8
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #15 Martin Zozuĺák, asistoval #21 Ivo Teichman (6:8)
52:45 Domácí v plném počtu
52:02 GÓL SOKOLI Pardubice! 5:8
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #82 Michael Smola, asistoval #35 Lukáš Slabý (5:8)
52:00 Branka hostí neuznána pro hru vysokou holí
50:50 Žáček našel Pakostu , ten nastřelil tyč
50:29 Vyloučen hráč #6 Vojtěch Kaluža družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za sekání
50:00 Odložené vyloučení pro hosty
48:10 Z Korbera budou mít domácí noční můry. Opěr vyčapal Teichmana a v zápětí Černého
46:50 Na další střelu už nikdo nedosáhl
46:38 GÓL BLACK ANGELS! 4:8
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #99 Jakub Renčín, asistoval #97 Tomáš Hanák (4:8)
46:25 Petr vyblokoval střelu Blacků
45:20 Teichman šel sám na golmana ale byl neúspěšný
44:50 Vyloučen hráč #11 Přemek Pakosta družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za bránění ve hře
43:20 Teď se Pardubicím povadlo zatlačit, Kučera byl v dobré pozici ale nastřelil golmana
42:00 Blaci opět kontrolují hru Pardubice se těžko dostávají k míčku
40:00 Střely ve 2. části: 6:8
39:47 Velká oslava od Teichmana. Korber se nestačil přesunout a horní část branky byla úplně volná
39:29 GÓL SOKOLI Pardubice! 4:7
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #21 Ivo Teichman, asistoval #11 Přemek Pakosta (4:7)
38:44 Vyloučen hráč #16 Vojtěch Novotný družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání
38:10 Odložené vyloučení pro domácí
36:40 Akce jako za starých časů. Teichman našel rozeběhnutého Buriana, který střílel po zemi
36:28 GÓL SOKOLI Pardubice! 3:7
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #67 Jakub Burian, asistoval #21 Ivo Teichman (3:7)
35:40 GÓL BLACK ANGELS! 2:7
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #55 Jakub Hromada, asistoval #71 Jakub Boček (2:7)
33:20 Blaci zastavili další brejk Pardubic a na nich se už projevuje frustrace
32:00 Blaci kontrolují hru a zaměstnávají domácí obranu. Pokud se Pardubice dostanou k míču zkouší rychlý protiútok
29:00 Já na bráchu, brácha do brány
28:49 GÓL BLACK ANGELS! 2:6
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #7 Matěj Boček, asistoval #71 Jakub Boček (2:6)
27:00 Po rozehrávce domácích byl Prix v dobré pozici, střela letěla hodně na d bránu
24:40 Střela do šibenice, na kterou Denemark nedosáhl
24:37 GÓL BLACK ANGELS! 2:5
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #86 Adam Bouček, asistoval #99 Jakub Renčín (2:5)
23:50 Dosté v plném počtu
22:35 Domácí v plném počtu a pokusí se o reparát přesilovky
22:10 Zozulák nastřelil tyč
22:06 Trestné střílení družstva SOKOLI Pardubice neproměnil #15 Martin Zozuĺák.
21:43 Vyloučen hráč #71 Jakub Boček družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za blokování florbalky
21:00 Denemark dvakrát zasahoval a poté ho zachránila tyč
20:10 Uvidíme, co si v kabině Blaci připravili
20:00 Střely v 1. části: 5:11
19:45 Teichman šel po výhozu sám na brankaře ale balonek nezkrotil
19:09 GÓL BLACK ANGELS! 2:4
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #17 Matouš Burian, asistoval #97 Tomáš Hanák (2:4)
18:25 Šmíd oplácel sekání a zápas pro něj končí
17:33 Vyloučen hráč #47 Adam Šmíd družstva SOKOLI Pardubice na 5 minuty za sekání
17:33 Vyloučen hráč #47 Adam Šmíd družstva SOKOLI Pardubice do konce utkání
16:20 4 na 4 ale Blaci to podrží a půjdou do přesilovky
16:08 Vyloučen hráč #48 Lukáš Prix družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za bránění ve hře
15:40 Domácím přesilovka nesedí, balonek mají více hosté
14:38 Vyloučen hráč #14 Martin Obuškevič družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za vysoká florbalka
13:50 Kučera byl s balonkem v těžké pozici, vyřešil to nahrávkou a Prix o tyčku skóruje
13:24 GÓL SOKOLI Pardubice! 2:3
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #48 Lukáš Prix, asistoval #18 Lukáš Kučera (2:3)
11:50 Neklan dostal přihrávku na modrou a pálil tahem nad nohu Denemarka
11:38 GÓL BLACK ANGELS! 1:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #69 Filip Neklan, asistoval #7 Matěj Boček (1:3)
10:35 Hanák přetlačil všechny, kdo mu stáli v cestě a zakončil do šibenice
10:30 GÓL BLACK ANGELS! 1:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #93 Radek Hanák, asistoval #97 Tomáš Hanák (1:2)
09:00 U balonku hosté a postupně rozehrávají
07:00 Zápas začíná nabírat na obrátkách. Oba týmy se teď hrnuly do útoku a nebyly daleko od vstřelení branky
05:20 Hosté rozehrávali za bránou Pardubic. Zakončili střelou nad
04:00 Sokoli rychle odpovídají. Kučera se Šmídem utekli obraně Blacků a vyťukali si bezmocného Korbera
03:53 GÓL SOKOLI Pardubice! 1:1
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #18 Lukáš Kučera, asistoval #47 Adam Šmíd (1:1)
02:20 Hosté získali míček za bránou domácích a zakončovali do prázdné brány
02:13 GÓL BLACK ANGELS! 0:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #99 Jakub Renčín, asistoval #93 Radek Hanák (0:1)
02:00 Zasahuje také golman hostí
01:40 Domácí chybně rozehráli a Denemark musel zasahovat
00:30 Domácí jsou u balonku a trpělivě rozehrávají