59
  • 59 58:06
    Otrokovice

Navláčil PANTHERS OTROKOVICE - Tatran Střešovice 5:9
branky: 3. Tomáš Sovják, 5. František Vykopal, 21. Jakub Grich, 29. Dalimil Krčma, 40. Vlastimil Červenka - 5. Ondřej Sádlo, 12. Filip Eliáš, 26. Adam Tlapák, 28. Martin Čermák, 35. Ondřej Sádlo, 40. Martin Šindelář, 43. Matěj Havlas, 55. Martin Čermák, 55. Jakub Kolísko; rozhodčí: Libor Gavlas - Lukáš Mikula; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 211; zásahy brankářů: Adam Kohút ? - Tomáš Jurco ?; po třetinách: 2:2, 3:4, 0:3
60:00 Střely ve 3. části: 4:8
59:40 Akce domácích bohužel v bráně nekončí. Je jasno.
59:00 Začíná poslední minuta třetí třetiny.
58:06 Timeout Navláčil PANTHERS OTROKOVICE
58:06 Kdyby rozhodčí neupozornil domácí, hráli v 6ti. Teď můžou být rádi.
58:06 Domácí si berou Time, je čas na poradu k závěru třetí třetiny.
57:40 Havlas pouze do tyčky.
56:54 Kopecký po standartce pouze nad.
56:05 Druhá půlka třetí třetiny vypadá jako úplně jiné utkání. Tatran si věří na tři body.
54:48 GÓL Tatran Střešovice! 5:9
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #28 Jakub Kolísko, asistoval #26 Ondřej Sádlo (5:9)
54:48 Necelých dvacet vteřin dělí další gól hostů. Stav 5:9.
54:26 GÓL Tatran Střešovice! 5:8
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #32 Martin Čermák, asistoval #25 Pavel Sládeček (5:8)
54:26 Nahození Čermáka končí v síti. Opět odskočení hostů.
53:40 Němeček pouze do bloku. Kontr domácích má Jurczo.
52:36 Domácí vyhazují jeden míček za druhým a chodí střídat, aby zvládli vysoké tempo.
52:06 Hosté stále více kontrolují míček.
50:31 Tatran střílí do nohou Kohúta, tohle pro něj nebylo nebezpečné.
48:55 Oba týmy kontrolují hlavně obrany, nikdo nechce udělat chybu.
42:44 GÓL Tatran Střešovice! 5:7
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #37 Matěj Havlas, asistoval #71 Ondřej Němeček (5:7)
42:44 Němeček po mantinelu posílá míček na Havlase, dvojnásobný juniorský mistr světa se nemýlí..
40:01 Máme zde posledních dvacet minut na to, aby domácí vyrovnali stav, nebo dokonce otočili zápas. Buly pro domácí.
40:00 Střely ve 2. části: 6:9
39:57 GÓL Navláčil PANTHERS OTROKOVICE! 5:6
Branku družstva Navláčil PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #6 Vlastimil Červenka, asistoval #97 Jakub Grich (5:6)
39:57 Je tu gól do šatny. Stav 5:6.
39:05 GÓL Tatran Střešovice! 4:6
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #88 Martin Šindelář, asistoval #37 Matěj Havlas (4:6)
39:05 V přesilovce nachází Havlas Šindeláře a ten zavěsil.
38:27 Konec druhé třetiny se dohrává na půlce domácích, hosté si postupně vypracovávají prostor k bráně.
37:42 Vyloučen hráč #74 Lukáš Kvapil družstva Navláčil PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání
36:14 Kohút chytá další akci, tentokrát musel kontrolovat nohu na čáře velkého brankviště. Takový úder z takové vzdálenosti by byl smrtící pro domácí.
34:59 GÓL Tatran Střešovice! 4:5
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #26 Ondřej Sádlo, asistoval #28 Jakub Kolísko (4:5)
34:59 Ani nestihnu napsat, že hosté si žádají opět odskočit na skóre a trefuje se Sádlo. 4:5.
33:45 Protiútok Panterů končí vedle, jde se střídat na obou stranách.
33:20 Meliš rozehrává a Tatran opět útočí na gólmana domácích.
32:10 Dva fauly na Němečka si žádaly vyloučení, rozhodčí jsou zatím spokojeni s volným úderem.
29:00 Hosté zvyšují, necelou minutu poté domácí srovnávají na 4:4. Hra jde opravdu velmi rychle nahoru a dolů.
28:09 GÓL Navláčil PANTHERS OTROKOVICE! 4:4
Branku družstva Navláčil PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #90 Dalimil Krčma, asistoval #91 Lukáš Petřík (4:4)
27:49 GÓL Tatran Střešovice! 3:4
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #32 Martin Čermák, asistoval #8 Jonáš Kreysa (3:4)
27:00 Grich po sólo akci nezakončil, obrana hostů stíhá všechno..
25:55 GÓL Tatran Střešovice! 3:3
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #5 Adam Tlapák, asistoval #79 Martin Pánek (3:3)
25:55 Tlak hostů sílí, bohužel pro domácí opět srovnáni. Stav 3:3.
23:55 Mega akce Tatranu po střele Beneše neskutečně zachránil Kohút, mega save.
20:23 GÓL Navláčil PANTHERS OTROKOVICE! 3:2
Branku družstva Navláčil PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #97 Jakub Grich, asistoval #88 František Vykopal (3:2)
20:00 Střely v 1. části: 9:6
19:59 Konec první třetiny. Stav nerozhodný 2:2
18:00 Ani jeden tým přesilovou hru nevyužil a máme poslední dvě minuty první třetiny.
16:50 Začíná krátká přesilovka pro domácí.
15:50 Vyloučen hráč #88 Martin Šindelář družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za blokování florbalky
14:49 Vyloučen hráč #97 Jakub Grich družstva Navláčil PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za blokování florbalky
14:21 Sekera na Němečka, hosté mají odložené vyloučení.
11:33 GÓL Tatran Střešovice! 2:2
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #4 Filip Eliáš, asistoval #35 Marek Beneš (2:2)
11:33 Hra je opět srovnána. 2:2.
10:51 Útok hostů končí hvizdem rozhodčího Mikuly, hosté hráli vysokou. Domácí se dožadují dvojky.
08:43 Zdržování hry a úder z velkého brankoviště pro domácí. Střela končí nad. Velká škoda pro Pantery.
08:00 Meliš, Čermák, střelu chytá golman. Jde se střídat.
06:39 Havlas padá, úder pro hosty, který končí na půlce hřiště, oddech pro domácí.
05:00 Hra připomíná zápas Play-off, akce střídá akci.
04:50 GÓL Navláčil PANTHERS OTROKOVICE! 2:1
Branku družstva Navláčil PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #88 František Vykopal bez asistence (2:1)
04:04 GÓL Tatran Střešovice! 1:1
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #26 Ondřej Sádlo bez asistence (1:1)
04:04 Hosté okamžitě odpovídají, 1:1.
02:36 GÓL Navláčil PANTHERS OTROKOVICE! 1:0
Branku družstva Navláčil PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #7 Tomáš Sovják, asistoval #97 Jakub Grich (1:0)
02:36 Na kombinace Tatranu se lahodí dívat, ale skóre po kontru domácích otevíra Sovják, skóre 1:0.
01:25 Tlak hostů narůstá a Kohút přidává první a druhý save.
00:45 Oba celky střídají první lajny.
00:41 První střela od Havlase vedle..
00:00 Oba týmy nastupují k buly, za malou chvíli nám začíná druhá část utkání.
00:00 Buly vyhrálo hosté.
00:00 Představíme si Line-Up u obou týmů.
00:00 Zdravím Všechny diváky u utkání 24. kola Livesport Superliy. Střetnou se týmy Navláčil PANTHERS OTROKOVICE vs. Tatran Střešovice.