• 60 59:32
    3:7
    ()

TJ Sokol Královské Vinohrady - Navláčil PANTHERS OTROKOVICE 3:7
branky: 20. Jan Fiala, 42. Ivan Pergler, 54. Viktor Kopecký - 11. Martin Ležatka, 31. Vít Máček, 44. Martin Ležatka, 54. Vlastimil Červenka, 55. Ronald Gašparík, 57. Jakub Grich, 60. Ronald Gašparík; rozhodčí: Filip Drápal - Jakub Pospíšil; vyloučení: 3:1; využití: 1:1; diváků: 40; zásahy brankářů: Karel Šantora 19 - Adam Kohút 10; po třetinách: 1:1, 0:1, 2:5
60:00 Komentář hostů Ševčík Karel (Trenér): Hráli jsme trpělivě naši hru. Propisují se nám konečně věci z tréninku do zápasu. Ladíme formu k termínu za tři týdny. Soupeři děkujeme za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 7:13
59:33 Další gol do prázdné brány Otrokovicím zajišťuje vítězství v tomto zápase.
59:32 GÓL Navláčil PANTHERS OTROKOVICE! 3:7
Branku družstva Navláčil PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #9 Ronald Gašparík bez asistence (3:7)
58:50 Vinohrady to pořád zkoušjí v šesti.
56:50 Grich u mantinelu vybojoval blonek a střílí do prázdné brány.
56:49 GÓL Navláčil PANTHERS OTROKOVICE! 3:6
Branku družstva Navláčil PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #97 Jakub Grich bez asistence (3:6)
56:20 Vinohrady to zkouší v šesti.
54:50 Otrokovice v tlaku.
54:49 Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
54:49 GÓL Navláčil PANTHERS OTROKOVICE! 3:5
Branku družstva Navláčil PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #9 Ronald Gašparík, asistoval #7 Tomáš Sovják (3:5)
53:23 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 3:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #17 Viktor Kopecký, asistoval #28 Jan Fiala (3:4)
53:11 Nehilova střela zazvonila o tyčku a odrazila se přesně před Červenku a ten stříli do prázdné.
53:10 GÓL Navláčil PANTHERS OTROKOVICE! 2:4
Branku družstva Navláčil PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #6 Vlastimil Červenka, asistoval #24 Peter Nehila (2:4)
51:02 Další pěkná sřela Kopeckého, kterou pohotově chytá Golman hostí.
48:55 Hezký výběh Kopeckého, který je bohužel zblokován.
46:40 Další přesilová hra Otrokovic končí nevyužita a stav zůstává 2:3.
44:29 Vyloučen hráč #47 Štěpán Čuda družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání
43:37 Opět tu máme další odskočení Otrokovic.
43:36 GÓL Navláčil PANTHERS OTROKOVICE! 2:3
Branku družstva Navláčil PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #15 Martin Ležatka, asistoval #9 Ronald Gašparík (2:3)
41:48 Po hezké teči se prosazuje domácí útočník Ivan Pergler a vyrovnává stav na 2:2.
41:47 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #84 Ivan Pergler, asistoval #24 Petr Hartman (2:2)
40:01 Je před námi poslední třetina a víteztví toho zápasu je důležité pro oba týmy.
40:00 Střely ve 2. části: 4:6
39:50 Dnešní utkání sleduje 40 diváků děkujeme.
39:10 Pergler v šanci, golman hostí chytá.
38:50 V této třetině si vytvářejí více šnací Otrokovice.
33:30 Hartman zachytává dlouhý pas a Vinohrady na rozehravce.
30:20 Otrokovice se opět ujímájí vedení toho zápasu.
30:19 GÓL Navláčil PANTHERS OTROKOVICE! 1:2
Branku družstva Navláčil PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #76 Vít Máček, asistoval #77 Josef Štourač (1:2)
29:40 Grinch ve velice výhodné pozici na středu hřiště, ale přestřeluje hodně vysoko nad.
28:02 Nahrávky Otrokovic v útočném pásmu jsou velice nepřesné, končí na mantinelu.
27:00 Oba týmy jsou opatrné a čekají na chybu soupeře.
25:44 Nejvíce soubojů se odehrává ve středním pásmů a za bránou.
23:05 Dobrý blok od Pinkase.
20:00 Střely v 1. části: 2:5
19:57 Týmy do šatny míří za vyrovnaného stavu.
19:45 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #28 Jan Fiala, asistoval #17 Viktor Kopecký (1:1)
19:44 Domácí rychle využívají přesilovku,a vyrovnavají stav na 1:1.
19:32 Vyloučen hráč #15 Martin Ležatka družstva Navláčil PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za opakované přestupky
17:50 Stouračova střela pouze do tyčky.
10:37 Otrovice přece jenom využívají početní výhodu a 40 vteřin před koncem trestu přidávají první branku.
10:36 GÓL Navláčil PANTHERS OTROKOVICE! 0:1
Branku družstva Navláčil PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #15 Martin Ležatka, asistoval #91 Lukáš Petřík (0:1)
09:50 První dvě minuty domácí ubránili bez problémů.
07:23 Vyloučen hráč #64 Zbyněk Stuchlík družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání
07:23 Vyloučen hráč #64 Zbyněk Stuchlík družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za hrubost
07:23 Stuchlík si bude odpykávat dvojitý trest, hostí si zahrají přesilovku 4 minuty.
03:40 Kopecký sám na bránu, ale míjí.
02:55 Únik útočníka Otrrokovic a první střelu na bránu zlikvidoval golman Šantora.
00:50 První střela Otrokovic míří mimo bránu.
00:01 Úvoní vhahozování pro domácí.