1:5
    Marek BRÄUER
    (Sidunov)

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - 1. SC TEMPISH Vítkovice  1:5
branky: 52. Daniel Chatrný - 35. Jakub Hubálek, 37. Adam Delong, 45. Marek Matejčík, 51. Martin Gattnar, 59. Marek Bräuer; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 258; zásahy brankářů: Jan Klinka 16 - Denis Jasiok 13; po třetinách: 0:0, 0:2, 1:3
60:00 Komentáře trenérů a nejlepších hráčů obou družstev najdete zde
60:00 Střely ve 3. části: 8:7
59:00 Probíhá poslední minuta 3. třetiny.
58:38 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 1:5
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #53 Marek Bräuer, asistoval #18 Ondřej Sidunov (1:5)
57:40 Chatrný vyslal pořádnou bombu, Jasiok nakonec sevřel míček v dlaních.
56:40 Timeout FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
55:52 Kuczera už dvakrát parádně zaskočil Klinku a vychytal dvě střely Vítkovic jako profesionální gólman.
55:08 Domácí opět v šesti.
54:24 Soukup utekl protihráčům, vystřelil, míček však směřoval přímo do nohou Jasioka.
53:38 Gól domácí celkem nakopl a nyní kombinují na útočné polovině.
51:15 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:4
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #45 Daniel Chatrný, asistoval #43 Michal Sládek (1:4)
51:15 Ostrava to zkusila v šesti a vyšlo jim to.
50:30 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 0:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #12 Martin Gattnar, asistoval #25 Matyáš Šindler (0:4)
49:43 Ostrava drží míček na své polovině, Vítky aktivně napadají a ztěžují jim rozehrávku.
48:02 Šindler si šikovně vyjel, poslal skákavý míček na Gattnara, ten ho sice trefil, ale mimo bránu.
46:44 Klimscha udělal chybu a poslal Matejčíka do samostatného úniku, Klinka svůj tým podržel.
44:53 Zubek to zkusil z nulového úhlu z rohu od mantinelu, nakonec z toho byla nebezpečná střela, kterou však Klinka vyráží.
44:06 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 0:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #86 Marek Matejčík, asistoval #77 Ondřej Vítovec (0:3)
43:42 Dnešní utkání sleduje 258 diváků, děkujeme!
42:48 Chatrný se dostal ke střele, míček míjí bránu.
41:04 FBC se dostalo k míčku a kombinuje na polovině hostů.
40:01 Buly pro Vítkovice.
40:00 Střely ve 2. části: 2:7
39:00 Probíhá poslední minuta 2. třetiny.
37:44 Vítkovice na míčku točí domácí druhou lajnu.
36:36 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 0:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #72 Adam Delong, asistoval #86 Marek Matejčík (0:2)
36:20 Gattnar R. rozeznívá tyč.
35:37 Brauer to zkusil od mantinelu, Klinka připraven.
34:38 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 0:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #55 Jakub Hubálek, asistoval #25 Matyáš Šindler (0:1)
34:36 Domácí v plném počtu.
33:15 Klimscha hrdinsky blokuje střelu Gattnara.
32:36 Vyloučen hráč #46 Šimon Kuczera družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za opakované přestupky
31:54 Gál se dostal do výjezdu, Matejčík mu však po souboji míček vzal.
29:31 Choma parádně získal míček, nahrál Stiborovi, ten nnetrefuje bránu.
28:25 FBC se dokáže dostat na polovinu Vítkovic, ale ne a ne ke střele, Vítkovice jim nedají na své polovině ani metr místa.
27:10 Hra se přelévá ze strany na stranu.
25:30 Domácí se dostali pod velký tlak a mají celkem zmatek před Klinkovou bránou.
24:11 Gattnar vyslal pořádnou jedovku, která však míří mimo bránu.
23:12 Hosté drží míček na své polovině.
22:19 Oba týmy v plném počtu.
21:54 Pešat vybojoval míček a nyní FBC obléhá útočnou polovinu.
21:25 Na míčku zatím jen Vítkovice.
20:19 Vyloučen hráč #55 Jakub Hubálek družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hrubost
20:19 Vyloučen hráč #35 Filip Šubert družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za hrubost
20:01 Buly pro domácí.
20:00 Střely v 1. části: 4:6
19:00 Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
16:59 Domácí jsou sice na míčku, ale nedokáží se dostat k bráně.
15:32 Šubert uklidňuje hru na své polovině.
13:57 Klimscha se šikovně dostal až před Jasioka, kde mu nakonec zkřížil cestu jeden z obránců Vítkovic, a jeho střela tak nebyla efektivní.
12:52 Hraje se nahoru dolů.
11:39 Klinka výborný proti jedovce Besty.
10:32 Zmatek před domácí bránou končí pokusem Hubálka, který míjí bránu.
09:27 Zajímavá střela Chomy nakonec po teči končí vysoko nad Jasiokovou bránou.
08:06 Domácí hráči dělají zbytečné chyby v přihrávkách a přichází tak o míček.
06:56 Hosté pálí jednu za druhou, vše zblokováno nebo mimo bránu.
05:43 Vítkovice jsou dlouho na míčku, domácí zatím dobře brání.
04:12 Chatrný prozkoušel pozornost Jasioka, ten jeho střelu eliminuje.
03:43 FBC drží míček ve svém obranném pásmu.
02:32 Šebesta to zkusil z první, střela míří vysoko nad.
02:03 Vítkovice zatím většinu času kombinují na poloovině domácích, ke střele se zatím nedostaly.
00:54 Kuczera vybojoval míček a poslal rychlý pass na Chatrného, ten trácí míček v souboji s Vítovcem.
00:01 Úvodní buly pro hosty.