• 60 59:25
    6:18
    (Matejčík)

TJ Sokol Královské Vinohrady - 1. SC TEMPISH Vítkovice  6:18
branky: 12. Viktor Kopecký, 19. Viktor Kopecký, 33. Viktor Kopecký, 40. Vojtěch Klápa, 51. Zbyněk Stuchlík, 57. Jan Procházka - 2. Ondřej Vítovec, 2. Marek Bräuer, 5. Marek Bräuer, 6. Martin Gattnar, 9. Rostislav Gattnar, 11. Rostislav Gattnar, 14. Adam Delong, 15. Marek Bräuer, 18. Ondřej Sidunov, 35. Adam Delong, 38. Matyáš Šindler, 38. Štěpán Kaleta, 42. Adam Delong, 44. Rostislav Gattnar, 47. Jakub Hubálek, 50. Jakub Hubálek, 57. Marek Matejčík, 60. Rostislav Gattnar; rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora; vyloučení: 3:3; využití: 2:3; diváků: 65; zásahy brankářů: Matyáš Lorenc 6, Petr Musil 7 - Michal Bartoň 16; po třetinách: 2:9, 2:3, 2:6
60:00 Střely ve 3. části: 11:13
59:46 Probíhá poslední minuta zápasu a je jasné, že Vítkovice si zapíšou nejen 3 body do tabulky, ale také mnoho kanadských bodů.
59:25 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 6:18
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #13 Rostislav Gattnar, asistoval #86 Marek Matejčík (6:18)
58:48 Golman Musil opět vytahuje skvělý zákrok.
58:05 Dneska to byl trochu koloč, který řídili hráči Vítkovic.
56:47 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 6:17
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #86 Marek Matejčík, asistoval #25 Matyáš Šindler (6:17)
56:29 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 6:16
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #99 Jan Procházka bez asistence (6:16)
55:51 Vítkovice tlačí.
55:30 Střela z půlky od Stuchlíka, kterou golman hostí viděl a pohlídal si.
52:01 Dlouhý výhoz Musila, ze kterého byla hezká golová šance.
51:10 Tento zápas je velice bohatý na goly, pro diváka je určitě zajímavý.
50:17 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 5:16
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #64 Zbyněk Stuchlík, asistoval #17 Viktor Kopecký (5:16)
49:27 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 4:16
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #55 Jakub Hubálek, asistoval #13 Rostislav Gattnar (4:16)
48:50 Další skvělý zákrok brankáře Musila, který dnes opět drží domácí.
46:07 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 4:15
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #55 Jakub Hubálek, asistoval #86 Marek Matejčík (4:15)
46:06 Chyba v rozehrávce domácích, kterou hosté nekompromisně trestají.
43:37 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 4:14
41:19 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 4:13
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #72 Adam Delong, asistoval #55 Jakub Hubálek (4:13)
40:14 Vyloučen hráč #65 Ondřej Stuchlík družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání
40:13 Právě začíná poslední třetina utkání a hned na úvod tady máme vylučení a VÍtkovuce si zahrají další přesilovku.
40:00 Střely ve 2. části: 9:9
39:58 Utkání sleduje 65 diváků, děkujeme.
39:15 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 4:12
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #89 Vojtěch Klápa, asistoval #99 Jan Procházka (4:12)
39:10 Hezké zdvojení Vítovce na středu, který přichází o balonek. Dopředu míří Procházka a jeho střelu doráží do brány Klápa.
37:48 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 3:12
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #92 Štěpán Kaleta, asistoval #53 Marek Bräuer (3:12)
37:06 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 3:11
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #25 Matyáš Šindler, asistoval #77 Ondřej Vítovec (3:11)
34:25 Stějně tak i Vítkovice využívají početní výhodu a a po velice krátké přesilové hře upravují skore na 10:3.
34:21 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 3:10
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #72 Adam Delong, asistoval #86 Marek Matejčík (3:10)
34:01 Vyloučen hráč #47 Štěpán Čuda družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za zdržování hry
32:15 Druhou přesilovku domácí tým Sokol Královské Vinohrady využili daleko lépe, po 20 vteřinách se prosazují a snižují skore.
32:14 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 3:9
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #17 Viktor Kopecký, asistoval #28 Jan Fiala (3:9)
32:13 Kopecký přidává další branku a kompletuje hattric.
31:50 Vyloučen hráč #72 Adam Delong družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za vysoká florbalka
31:49 Výhoz golmana domácích zachytává Delong, ale balon zasáhl vysokou holí a pujde si sednout na 2 minuty.
30:54 Hosté jsou v plném počtu.
30:22 Druhá přesilá hra domácích, která zatím moc nevypadá jako početní výhoda pro domácí na balonu jsou Vítkovice.
28:50 Vyloučen hráč #17 Jan Šebesta družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
28:01 Hra je o proti první třetině daleko klidnější a zatím bez golu.
26:01 Dobrý zákrok Musila, který vyráží balonek mimo hřiště a rozehrávají Vítkovice.
21:55 Pěkný výběh Klápy od mantinelu a střela k bližší tyčce, kterou si golman Vítkovic pohlídal.
20:00 Střely v 1. části: 2:9
18:59 Pěkná kombinace, která končí v brance Vítkovic, Vinohrady využívají přesilovku a snižují skore na 2:9.
18:58 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:9
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #17 Viktor Kopecký, asistoval #89 Vojtěch Klápa (2:9)
17:45 Vyloučen hráč #13 Rostislav Gattnar družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hrubost
17:36 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 1:9
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #18 Ondřej Sidunov, asistoval #88 Jiří Besta (1:9)
14:25 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 1:8
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #53 Marek Bräuer bez asistence (1:8)
14:23 Brauer vystihl rozehrávku Vinohrad a pokračuje sám na golmana, připisuje Vítkovicím další branku.
13:42 Velice rychlá přesilovka hostů, po hezké individuální akci se prosadil Delong.
13:41 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 1:7
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #72 Adam Delong bez asistence (1:7)
13:23 Vyloučen hráč #37 Štěpán Švejda družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za blokování florbalky
11:07 První gol domácích o který se postaral Viktor Kopecký, po nahrávce od Stuchlíka, který na středu zachytil rozehravku VÍtkovic a rychle posunul na volného Kopeckého.
11:06 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:6
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #17 Viktor Kopecký, asistoval #64 Zbyněk Stuchlík (1:6)
10:51 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 0:6
08:19 Další gol vyhnal golmana domácích z branky a nastupuje místo něj Petr Musil.
08:18 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 0:5
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #13 Rostislav Gattnar, asistoval #77 Ondřej Vítovec (0:5)
08:18 Střídání brankáře. Nový brankář #80 Petr Musil družstva TJ Sokol Královské Vinohrady
07:55 Vítkovice jsou na bálonu a momentálně určují tempo zápasu.
05:03 Po přesné krosové nahrávce do velkého brankoviště se prosazuje M. Gatnar.
05:02 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 0:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #12 Martin Gattnar, asistoval #72 Adam Delong (0:4)
04:00 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 0:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #53 Marek Bräuer, asistoval #17 Jan Šebesta (0:3)
01:36 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 0:2
01:13 První gol utkání střílí obránce Vítovec a otevírá tak skore, již v první minutě zápasu.
01:12 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 0:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #77 Ondřej Vítovec, asistoval #86 Marek Matejčík (0:1)
00:01 Úvodní vhazování vyhrává domácí tým.