• 60 59:29
    2
    Milan MELIŠ

Tatran Střešovice - FbŠ Bohemians 8:2
branky: 6. Jakub Kolísko, 30. Marek Beneš, 35. Matěj Havlas, 44. Marek Beneš, 44. Martin Šindelář, 56. Marek Beneš, 56. Jakub Kolísko, 60. Pavel Sládeček - 5. Patrik Šebek, 46. Jan Malič; rozhodčí: Filip Drápal - Jakub Pospíšil; vyloučení: 3 + Ondřej Němeček 5 + Milan Meliš OS:2; využití: 0:1; diváků: 268; zásahy brankářů: Lukáš Kříž 25 - Radovan Michajlovič 16; po třetinách: 1:1, 2:0, 5:1
65:00 Komentář hostí
65:00 Komentář domácích
60:01 Za dnešní trochu zvláštní utkání je to už ode mě vše, děkuji za pozornost a budu se těšit někdy příště opět napočtenou.
60:00 Počet střel celkem: Tatran 23 - Bohemians 27
60:00 Počet střel ve třetí třetině: Tatran 6 - Bohemians 6
60:00 Střely ve 3. části: 6:5
59:59 Utkání máme u konce s konečným stavem 8:2 pro Tatran.
59:29 Vyloučen hráč #70 Milan Meliš družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za nesportovní chování
59:29 Vyloučen hráč #70 Milan Meliš družstva Tatran Střešovice - osobní trest
59:29 Meliš dostal ještě v závěru utkání 2+10 minut.
59:03 GÓL Tatran Střešovice! 8:2
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #25 Pavel Sládeček, asistoval #71 Ondřej Němeček (8:2)
59:03 Sládeček zametl míček do branky nepříliš prudkou střelou pod padajícím Michajlovičem.
58:23 Diváci ještě v posledních minutách povzbuzují své týmy.
55:41 GÓL Tatran Střešovice! 7:2
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #28 Jakub Kolísko, asistoval #88 Martin Šindelář (7:2)
55:41 Tentokrát s brankářem ve hře se už ale prosazuje.
55:30 Kolísko vysokým obloučkem netrefuje prázdnou branku ani hřiště.
55:06 GÓL Tatran Střešovice! 6:2
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #35 Marek Beneš, asistoval #23 David Šimek (6:2)
55:06 Beneš vymetá prázdnou branku.
53:12 Bohemka střídavě odvolává brankáře.
51:15 Tatran toto druhé oslabení ubránil.
50:36 Křížova noha odrazila míček.
50:00 Na zápas se přišlo podívat 268 diváků. Děkujeme vám za podporu!
49:11 Domácí lavička mohutně oslavuje veškeré bloky a auty.
46:41 Zmatky na hřišti s verdikty rozhodčích.
45:58 Bohemka v šesti.
45:57 GÓL FbŠ Bohemians! 5:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #38 Jan Malič, asistoval #7 Patrik Šebek (5:2)
45:57 Tatran ve třech lidech na hřišti dostal gól.
45:24 Vyloučen hráč #71 Ondřej Němeček družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za opakované přestupky
45:24 Vyloučen hráč #71 Ondřej Němeček družstva Tatran Střešovice na 5 minuty za hrubost
45:24 Němeček dostal dvojitý trest 5+2 minuty vyloučení.
45:12 Michajlovič při odloženém vyloučení na střídačce.
44:23 Čihák trefil čepel Mühlfaita, odkud se míček poroučel do autu.
43:50 GÓL Tatran Střešovice! 5:1
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #88 Martin Šindelář, asistoval #70 Milan Meliš (5:1)
43:50 Bekendovou zasekávačkou Šindelář asi ani neví, jak z tohohle dal gól.
43:04 GÓL Tatran Střešovice! 4:1
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #35 Marek Beneš, asistoval #37 Matěj Havlas (4:1)
43:04 Po přihrávce od Havlase Beneš zpracoval míček a z celé otočky zavěšuje za Michajloviče.
42:31 Pánek trefil síť za hřištěm.
42:03 Kříž přiznal teč.
40:50 Šindelář se řítil závratnou rychlostí, ale netrefil zařízení.
40:01 Poslední buly do třetiny po několika sehrávkách uzmul Tatran.
40:00 Střely ve 2. části: 8:8
39:54 Signál Tatranu byl sehrán poměrně hezky, ale míček se jen otřel o břevno či ruku brankáře. Domácí si v této třetině dokázali vytvořit dvoubrankový náskok, uvidíme, co se stane v poslední třetině regulérní hrací doby.
38:16 Šindelář trefil kolena Michajloviče, za což si vysloužil potlesk z řad diváků.
37:31 Cabejškovu zblokovanou střelu chytá ze vzduchu Kříž.
36:51 Šebkova tečovaná střela neprošla přes Křížovu vytrčenou nohu.
36:20 Beneš nezužitkoval přečíslení 2 na 1, které navíc hosté poměrně rychle dokázali smazat.
36:08 Bílek vybojoval nedovolený zákrok na svoji osobu.
35:27 Růžek ve výhodné pozici neprostřelil Kříže.
34:48 GÓL Tatran Střešovice! 3:1
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #37 Matěj Havlas, asistoval #18 Bohumil Piskáček (3:1)
34:48 Hráči Bohemians si ještě něco vyříkávali s rozhodčími ohledně gólu Tatranu. Skóre je ale dané.
34:34 Kříž v kleče, ve stoje, ve všech pozicích pozorný.
32:25 Šindelářova střela ze středu hřiště přistála Michajlovičovi v rukách.
31:58 Tatran oslabení přežil.
31:25 Kříž drží akcie Tatranu vysoko.
30:27 Kříž si poradil s křižnou střelou/nahrávkou.
29:58 Vyloučen hráč #25 Pavel Sládeček družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání
29:58 Za sekeru je na dvě minuty na trestnou odeslán Sládeček.
29:23 GÓL Tatran Střešovice! 2:1
29:23 První "regulérní" gól z florbalek hráčů Tatranu si v dnešním utkání připisuje Beneš.
29:10 Čihák při signalizovaném rozehrávání přelítl přes florbalku domácí obrany.
28:33 Forman trefuje mantinel za brankou Kříže.
27:23 Tatran ne a ne najít recept na využití přesilovky.
26:19 Šimek dělovkou do autu, ale jenom za přispění florbalky bránícího hráče.
25:33 Vyloučen hráč #99 Dominik Šimáně družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za blokování florbalky
25:33 Šimáně je odeslán na trestnou za blokování florbalky.
25:17 Hra se přelévá ze strany na stranu.
24:37 Bohemka stále v presu na polovině domácích.
24:22 Rozehrávka pro hosty.
22:05 Kolísko přízemní střelou našel nohy Michajloviče.
21:28 Gajdoš promáchnul a Tatran se dostal do brejku. V něm ale hráči domácích nic nevymysleli.
21:08 Kreysa trefil hruď Michajloviče.
20:23 Piskáčkova střela byla zblokována.
20:01 Druhé buly do začátku třetiny vybojovali hosté.
20:00 Střely v 1. části: 8:13
19:59 Do konce třetiny se nic nezměnilo, a tak "jsme na nule".
19:00 Hráči mají poslední minutu v první třetině na to, aby překlopili vedení na stranu svého týmu.
17:48 Volný úder pro hosty.
17:33 Buršík napálil hruď Kříže.
16:00 Hosté oslabení přežili beze ztráty kytičky.
14:00 Vyloučen hráč #97 Peter Hrabčák družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za nesportovní chování
14:00 Za výroky proti rozhodnutí rozhodčích byla potrestána lavička hostů. Za nesportovní chování týmu odsedí dvě minuty Hrabčák.
13:24 Havlas trefil boty Šebka.
12:07 Růžek neprostřelil Kříže.
10:04 Havlas chtěl přistrčit míček k tyčce Michajloviče, gólman hostů ale jeho záměr vystihl.
09:44 Kříž si doskočil pro míček.
08:05 Na ploše se zatím spíše taktizuje.
05:47 GÓL Tatran Střešovice! 1:1
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #28 Jakub Kolísko bez asistence (1:1)
05:47 Za 59 vteřin od prvního gólu si Michajlovič srazil míček za svá záda. Máme srovnáno.
05:19 Rod byl samotný před Křížem, ale ten jej dokázal sklapnutím nohou vykolejit.
04:48 GÓL FbŠ Bohemians! 0:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #7 Patrik Šebek, asistoval #81 Filip Forman (0:1)
04:48 Hosté otevírají gólový účet dnešního zápasu. Šebek zavěsil za Kříže a Tatran tak ztrácí 0:1.
04:12 Beneš promáchnul a hned z toho byl brejk hostů.
01:35 Gajdoš přeběhl celé hřiště a střelou lehce škrtl tyčku branky Kříže.
00:59 První střelu zápasu vyslal Beneš, Michajlovič pozorný.
00:01 Úvodní buly utkání vyhrál Tatran.
00:00 Ještě před zahájením zápasu nás čeká předání památečních dresů legendám Tatranu. Za pár minut začínáme, a tak vám již tradičně přeju příjemnou zábavu.
00:00 V pražském derby nás čeká střet Tatranu Střešovice, aktuálně prvního týmu tabulky s 51 body po 20 zápasech. Jejich soupeř FbŠ Bohemians je šestý s 38 body po 20 zápasech, jen o skóre lepší je na pátém místě Chodov, který má navrch zápas k dobru. Oba týmy dnes určitě budou chtít bodovat - domácí aby udrželi vedoucí pozici, hosté aby si polepšili v pořadí. Máme se tak jistě na co těšit.
00:00 Krásný páteční večer ze Sportovního centra Řepy, kde se za několik okamžiků odehraje 21. kolo Livesport Superligy. Spolu s pořadateli vás odsud vítáme poprvé v roce 2022 a samozřejmě přejeme vše dobré. Zápas si můžete tradičně užít přímo v hale při dodržení aktuálně platných nařízení v souvislosti s Covid 19, nebo u video/online záznamu.