2

0

2.

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 6:5pn
branky: 1. Michal Sládek, 3. Lukáš Pešat, 19. Šimon Kuczera, 20. Michal Sládek, 31. Lukáš Herblich, N Dominik Klimscha - 25. Tom Ondrušek, 26. Marek Vávra, 41. Ondřej Vošta, 47. Radim Slunečko, 48. Daniel Maxa; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 90; zásahy brankářů: Jan Binder 24 - Vojtěch Šimůnek 3, Karel Hodík 16; po třetinách: 4:0, 1:2, 0:3, 0:0
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava hráč #43 Michal Sládek a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV hráč #77 Daniel Eremiáš , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava hráč #18 Dominik Klimscha a vstřelil rozhodující gól (6:5).
1 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV hráč #84 Petr Majer , ale gól nevstřelil.
65:00 Zahájena trestná střílení
65:00 Komentáře trenérů a nejlepších hráčů najdete zde
65:00 Střely v prodloužení: 1:0
64:03 Sládek bohužel z první mimo.
62:06 Chodov kombinuje na vlastní polovině.
61:01 Domácí se dostali na chvíli k míčku, ale za chvíli ho opět ztrácí.
60:01 Buly pro Chodov.
60:00 Střely ve 3. části: 5:9
59:00 Probíhá poslední minuta 3. třetiny.
57:09 Chodov kombinuje na domácí polovině.
55:43 Domácí šli do rychlého protiútoku, nakonec se však s míčkem dostali za bránu, kde ho nakonec ztratili.
54:57 Zápas je už je velice drsný, hráči si opravdu vjíždějí do vlasů.
53:02 Zápasu v posledních minutách dominuje Chodov, tak snad se domácí opět vzchopí.
51:58 Hosté hrají v plném počtu.
51:29 Přesilovka domácích zatím nic moc.
49:58 Vyloučen hráč #86 Adam Balatka družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání
49:23 Rozhodčí zvedají ruce, výhoda pro domácí.
48:45 Domácí jakoby se lekli a přestali úplně hrát.
47:55 Timeout FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
47:55 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 5:5
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #4 Daniel Maxa, asistoval #84 Petr Majer (5:5)
47:12 Hraje se ze strany na stranu.
46:32 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 5:4
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #19 Radim Slunečko, asistoval #84 Petr Majer (5:4)
44:45 Druhá ostravská lajna nyní potrápila Hodíka, ten však drží svou bránu uzamčenou.
43:37 Chodov obléhá polovinu Ostravy a docela si je točí.
42:23 Sládek v perfektní pozici, bohužel míří nad.
41:22 Domácí na míčku na útočné polovině.
40:52 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 5:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #14 Ondřej Vošta, asistoval #11 Šimon Doubek (5:3)
40:01 Buly pro Chodov.
40:00 Střely ve 2. části: 11:13
39:00 Probíhá poslední minuta 2. třetiny.
38:02 Domácí se sami dostávají pod tlak svými nevynucenými chybami.
37:26 Chyběly centimerty a Eremiášová střela by skončila v bráně.
36:07 Ondrušek to napálil přímo do Šuberta, divím se, že takovou pecku ustál.
35:01 Binder opět pod palbou střel.
33:19 Hra se přelévá ze strany na stranu.
31:27 Hosté začali velmi aktivně napadat, čímž velice ztěžují rozehrávku domácího týmu.
30:44 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 5:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #16 Lukáš Herblich, asistoval #33 Ladislav Gál (5:2)
30:00 Dnešní utkání sleduje 90 diváků, děkujeme.
29:12 Ondrušek to zkusil z dálky, Binder připraven.
27:43 Samostatný únik Pešata končí pouze střelou do Hodíkovy ruky.
26:24 Chodov je nyní očividně na koni a docela FBC dusí.
25:54 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #21 Marek Vávra, asistoval #25 Tom Ondrušek (4:2)
25:34 Kuczera to zkusil z poloviny, avšak netrefuje bránu.
24:48 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #25 Tom Ondrušek, asistoval #21 Marek Vávra (4:1)
23:17 Sládkovu nebezpečnou střelu z první nakonec blokuje Komárek.
22:02 Chodov obstřeluje Bindera zleva zprava, ten zatím svůj tým drží.
21:07 Nebezpečná mela před Binderem nakonec končí míčkem v jeho rukou.
20:01 Buly pro Chodov.
20:00 Střídání brankáře. Nový brankář #30 Karel Hodík družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV
20:00 Střely v 1. části: 7:7
19:29 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 4:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #43 Michal Sládek, asistoval #50 Lukáš Pešat (4:0)
19:00 Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
18:24 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 3:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #46 Šimon Kuczera, asistoval #17 Marek Lípový (3:0)
18:13 Vyloučen hráč #19 Radim Slunečko družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání
17:11 Eremiáš vyslal tahem pěknou jedovku, Binder vyráží.
15:41 Chodov se asi probral a začíná domácí doecela točit.
14:28 Herblich byl sám s míčkem před Šimůnkem, ale míjí bránu.
13:37 Herblich tak dlouho kombinoval za Šimůnkovou bránou až o míček přišel, Chodov jde do rychlého protiútoku.
12:31 Domácí jsou častěji na míčku a hraje se převážně na polovině Chodova.
10:54 Hra se začíná již teď přiostřovat.
09:29 Klimscha hrdinsky zaklekl proti střele Ondruška a odvrátil tak hrozící nebezpečí.
07:53 Hraje se opravdu nahoru dolů.
06:32 Hosté nenechají domácí vydychnout a obstřelují Bindera.
05:33 Chodov drží domácí uzamčené na útočné polovině.
03:56 Ostrava se hnala do dalšího přečíslení, bohužel Herblich trefuje pouze brankáře Chodova.
02:48 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #50 Lukáš Pešat, asistoval #43 Michal Sládek (2:0)
02:48 Nádherná souhra Sládka s Pešatem, který z první nekompromisně prostřelil Šimůnka.
01:13 Gál se ocitl v dobré pozici, ale jeho střela letí mimo bránu.
00:31 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #43 Michal Sládek, asistoval #46 Šimon Kuczera (1:0)
00:01 Úvodní buly pro domácí tým.