• 56 55:59
    0:9
    (Husková)

FBS Olomouc - 1. SC TEMPISH Vítkovice 0:9
branky: 15. Dominika Buczek, 16. Michaela Šponiarová, 36. Lina Hägg, 42. Michaela Kubečková, 45. Lenka Lenčéšová, 49. Sára Seevaldová, 51. Michaela Kubečková, 56. Lina Hägg, 56. Dominika Buczek; rozhodčí: Martin Petřík - Tomáš Podlesný; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Martina Franková 39 - Lenka Kubíčková 18; po třetinách: 0:2, 0:1, 0:6
60:00 Rozhovor s trenérem hostů, Tomášem Martiníkem, najdete zde.
60:00 Rozhovor s hráčkou utkání hostů, Michaelou Kubečkovou, najdete zde.
60:00 Rozhovor s trenérem domácích, Radkem Řehákem, najdete zde.
60:00 Rozhovor s hráčkou utkání domácích, Terezou Reimerovou, najdete zde.
60:00 Střely na branku celkem: FBS Olomouc - 18, 1. SC TEMPISH Vítkovice - 48.
60:00 Střely na branku ve 3. třetině: FBS Olomouc - 6, 1. SC TEMPISH Vítkovice - 19.
59:28 Hosté se ženou za desátým gólem.
58:00 Rennerová se dobře vrátila a zastavila útok hostů.
56:54 Seevaldová to zkusila z otočky, ale trefila pouze Střídovou.
55:59 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:9
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #8 Dominika Buczek, asistoval #26 Barbora Husková (0:9)
55:14 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:8
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #42 Lina Hägg, asistoval #10 Denisa Ferenčíková (0:8)
55:14 Hägg prostřelila Frankovou přesnou střelou nad ruku.
53:25 Buczek se uvolnila do střely, ale minula branku.
50:00 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:7
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #4 Michaela Kubečková, asistoval #26 Barbora Husková (0:7)
50:00 Kubečková si připisuje druhou branku v zápase.
49:20 Franková v klidu chytila střelu od mantinelu.
48:30 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:6
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #22 Sára Seevaldová, asistoval #18 Lucie Cholinská (0:6)
48:06 Franková si pohlídala jemnou teč Cholinské a míček vytěsnila z branky.
47:38 Rennerová neměla komu přihrát, tak raději utekla za branku.
45:45 Franková vyrazila střelu Šponiarové.
44:55 Tečovaná střela Cholinské skončila za brankou domácích.
44:22 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:5
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #15 Lenka Lenčéšová, asistoval #4 Michaela Kubečková (0:5)
44:10 Soušková vzala Häggové gól z hokejky, když vložila hůl do její střely.
42:59 Reimerová prošla celou délkou hřiště a bekhendem zkusila přelvapit Kubíčkovou, jenže ta byla připravená a stále drží čisté konto.
41:33 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #4 Michaela Kubečková, asistoval #8 Dominika Buczek (0:4)
41:33 Franková zázračně vyrazila první střelecký pokus hostů, ale na dorážku Kubečkové byla už krátká.
40:42 Kubíčová s přehledem chytila střelu Hašové do jedné ruky.
40:00 Střely na branku v 2. třetině: FBS Olomouc - 9, 1. SC TEMPISH Vítkovice - 12.
39:42 Franková v klidu chytila tvrdou střelu Šponiarové.
39:00 Franková předvedla sérii dobrých zákroků.
38:06 Franková si připisuje další zákrok do sbírky.
37:05 Hosté se sami zahnali na vlastní polovinu nepřesnou přihrávkou na beky.
36:26 Zblokovaná střela Huskové skončila za mantinelem.
35:05 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:3
34:50 Suchánková byla blízko vstřelení gólu, ale míček se jí svezl po hokejce a střela se neškodně zastavila o kalhoty Kubíčkové.
34:25 Zacpalová nedovolila Halfarové zakončit do odkryté branky.
33:45 Reimerová s Kacelovou vybojovaly standardku z dobré pozice na polovině soupeře.
33:08 Husková zakončovala signál hostů a střela proplachtila těsně vedle tyčky.
32:40 Sigmundová vyzkoušela pozornost Kubíčkové nepříjemnou střelou ze středu.
31:35 Domácí v plném počtu, Barvíková spěchala do úniku, ale domácí hráčky si jí nevšimly a nepřihrály jí do dobré pozice.
31:15 Ferenčíková pálila nad branku domácích.
29:54 Husková pálila z první vysoko nad branku.
29:35 Vyloučen hráč #6 Eva Barvíková družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání
28:57 Hosté v plném počtu.
28:55 Kubíčková vyrazila střelu Reimerové.
27:50 Barvíková pálila mimo branku.
27:20 Reimrová si pohlídala výhoz hostů a společně s Barvíkovou se dostaly do přesilovkového postavení.
27:00 Domácí mají možnost snížit náskok soupeře v přesilové hře.
26:57 Vyloučen hráč #4 Michaela Kubečková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
25:48 Hägg pálila z otočky těsně vedle tyčky.
25:21 Pejzlová rozjíždí útok na vlastní polovině.
25:00 Reimerová nepustila přihrávku před branku. Cholinská vybojovala míček opět na hokejky Vítkovic.
24:23 Palinková zablokovala střelu od mantinelu.
23:30 Domácí po delší době u míčku na vlastní polovině a snaží se najít skulinu v obraně hostů pro útok.
22:46 Hosté se usadili na polovině soupeřek, Šponiarová promáchla v dobré pozici před brankou.
21:34 Hra se přelévá ze strany na stranu.
19:45 V této třetině již gól nepadne.
18:45 Pejzlová nevěděla co s míčkem a zahodila jej na polovinu soupeře.
17:08 Barvíková to zkusila bekhendem, ale její střela byla zblokovaná.
16:28 Franková vyrazila střelu z první maskou.
15:24 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #3 Michaela Šponiarová, asistoval #42 Lina Hägg (0:2)
15:24 Šponiarová se trefila přesně nad ruku domácí brankářky.
14:21 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #8 Dominika Buczek, asistoval #2 Alžbeta Ďuríková (0:1)
14:21 Buczek se obtočila kolem tyčky a zasunula míček přesně mezi tyčku a nohu Frankové.
12:57 Šponiarová střílela z výběhu nad.
11:34 Kacelová zablokovala střelu hostů a na druhé straně se snažila zakončit Reimerová, ale také neuspěla přes obranu soupeře.
10:00 Maroszová málem vstřelila první branku utkání, když vložila čepel do rozehrávky domácích, míček se odrazil do kalhot Frankové a naštěstí pro domácí pryč od branky.
08:50 Zblokovaná střela Palinkové letěla vysoko nad branku hostů.
08:02 Kubíčková dobrým zákrokem zneškodnila tvrdou střelu Sigmundové.
07:28 Domácí v plném počtu. Hostům se první přesilovka v zápase nevyvedla podle očekávání.
06:42 Barvíková zachytila přihrávku hostů, prošla s míčkem přes s dvě protihráčky, jenže její střela byla zablokovaná poslední hráčkou hostů.
06:16 Franková si poradila se střelou od mantinelu.
05:48 Peterková pozdržela přesilovku hostů o pár drahocených sekund.
05:28 Vyloučen hráč #15 Pavla Pejzlová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání
04:35 Hašová nepřesně na Rozenbergovou a hráčky hostů ihned začaly napadat rozehrávku.
03:12 Hosté vysoko napadali, jenže dvojice Pejzlová Soušková si s napadáním poradila a zvládla rozehrát.
02:36 Franková vychytala tvrdou střelu Cholinské.
02:08 Hašová pálila bez přípravy, ale Kubáčková nemusela zasahovat proti nepřesné střele.
01:50 Rennerová drží míček za vlastní brankou.
01:15 Franková si připisuje první zákrok v zápase.
00:35 Domácí se snaží vyzrát na obranu soupeře.
00:03 Úvodní buly zápasu vyhráli hosté, kdy Ferenčíková zavezla míček za branku.