()
  • 60 59:32
    Mladých Nadějí

Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn - Prague Tigers Nehvizdy 5:6
branky: 2. Kateřina Bícová, 10. Nella Stašková, 13. Nella Stašková, 15. Kateřina Bícová, 60. Denisa Příhodová - 20. Eliška Mrázková, 28. Mariia Zimina, 42. Nikola Červená, 49. Eliška Dvořáková, 54. Lucie Köhlerová, 55. Mariia Zimina; rozhodčí: Miroslav Janošťák - Kamil Vraspír; vyloučení: 4:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Simona Werbynská 26 - Jana Vyrobíková 22; po třetinách: 4:1, 0:1, 1:4
59:59 Komentář trenéra hostí: Herně jsme jasně lepší, ale bojovností se nám soupeř vyrovnal. Holky věřily, že to otočíme a to se také povedlo. Klasicky jsme se nevyhnuli zdejším emocím, ale s tím se počítalo. Děkujeme soupeři za utkání a jdeme se někam ohřát.
59:59 Komentář domácího trenéra: Na jednu třetinu se bohužel nevyhrává, zahájili jsme zápas s úžasnou produktivitou, soupeřky ale byly lepší na balonu, byly rychlejší a my jsme doplatili na treninkové manko Soupeř postupně převzal hru a dal nám lekci z rychlosti a přesnosti Ve chvíli kdy jme se nadechovali k náporu jsme byli nuceni hrát ve čtyřech.
59:59 Viděli jsme hezký zápas, který jsme si bohužel prohráli sami složitou hrou.
59:32 Timeout Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn
59:32 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ! 5:6
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #99 Denisa Příhodová bez asistence (5:6)
55:33 Vyloučen hráč #38 Kristýna Minářová družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn na 2 minuty za špatné střídání
54:30 Kdybych měl dnes klobouk, tak ho před Červenou smeknu, takhle můžu jedině tak sundat roušku.
54:07 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 4:6
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #12 Mariia Zimina, asistoval #19 Nikola Červená (4:6)
53:35 Červená, dnes jednoznačně nejlepší hráčkou utkání, předvedla, že herní přehled ji rozhodně nechybí.
53:16 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 4:5
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #55 Lucie Köhlerová, asistoval #19 Nikola Červená (4:5)
52:20 Horáková ve vyložené šanci minula klec Werbynské.
52:12 Trestné střílení družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn neproměnil #12 Anna Fáberová.
52:12 Rozhodčí si sjednal klid.
51:02 Pěkné momenty ve znamení skvělých zákroků obou brankářek.
49:37 Konečně začal pořádný florbal nahoru dolu, plný emocí.
48:27 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 4:4
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #95 Eliška Dvořáková, asistoval #19 Nikola Červená (4:4)
48:27 ...
47:33 Domácím dnes celý zápas dělá problém rozehrávka z vlastní poloviny. Troufnu si říct, že si koledují o vyrovnávací branku.
44:54 Bočková předvedla sílu, rychlost i výbornou techniku.
42:22 Trma vrma končí na klíně Werbynské.
41:35 A je tady drama.
41:32 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 4:3
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #19 Nikola Červená, asistoval #49 Eliška Mrázková (4:3)
41:18 Dobrý blok Příhodové.
39:41 Vyloučen hráč #49 Kateřina Bícová družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn na 2 minuty za sekání
39:08 Červená z týmu hostujících hráček předvádí výborný pohyb.
37:19 Další tutovka z mezikruží opět se stejným koncem jako předchozí akce.
36:46 Dělovka hostující hráčky přistála na pravém rameni Werbynské.
35:45 Opět se ukázalo, že standartní situace z výborných pozic jsou pro domácí celek spíše nevýhodou.
33:14 Domácí hráčky teď doslova nabídly 100% šanci pro hostující tým. Werbynská předvedla výborný zákrok a s pomocí břevna vše zachránila,
33:08 Vysoká hůl.
31:51 Sledujeme zápas ve velmi napjaté atmosféře, radši sem dnes měl sledovat místní fotbalový tým v utkání s Rudolfovem.
30:03 Vyloučen hráč #27 Johana Vejvodová družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn na 2 minuty za blokování florbalky
27:39 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 4:2
25:37 V posledních chvílích má převahu domácí tým.
23:10 Hezká spolupráce mezi Minářovou a Bočkovou. Golmanka hostí pozorná.
21:37 Po přestávkovém občerstvení v podobě utopence jsem zpět.
19:27 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 4:1
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #49 Eliška Mrázková, asistoval #19 Nikola Červená (4:1)
14:29 Timeout Prague Tigers Nehvizdy
14:29 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ! 4:0
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #49 Kateřina Bícová bez asistence (4:0)
14:29 Po obdržené týmu si hostující tým vybírá timeout. Uvidíme, zda trenérova důrazná domluva pomůže.
12:50 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ! 3:0
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #10 Nella Stašková, asistoval #21 Karolína Hašlová (3:0)
12:50 Nejhezčí branka, kterou sem od domácího týmu viděl. Byla to akce 2 na 1 zakončená jako z učebnice brejků. Golmanka zůstala vykoupaná u levé tyče, Stašková uklízela po zemi k tyči pravé.
09:41 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ! 2:0
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #10 Nella Stašková, asistoval #49 Kateřina Bícová (2:0)
09:21 Domácím hráčkám se zatím nepodařilo usadit se na útočné polovině.
08:37 Vyloučen hráč #36 Kristýna Viktorová družstva Prague Tigers Nehvizdy na 2 minuty za sekání
05:03 Werbynská výborně proti střele Kohlerové.
04:31 Sympatická přesilovka hostujícího týmu,
03:29 Vyloučen hráč #88 Adéla Vrbková družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn na 2 minuty za sekání
03:13 Vrbková nejprve balonek výborně zpracovala a potom vyslala jedovku do tyče.
01:46 V hale je asi 5 lidí a z toho 3 mi stojí přímo ve výhledu...
01:18 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ! 1:0
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #49 Kateřina Bícová, asistoval #33 Tereza Bočková (1:0)
00:51 Mrázková čaruje, ale Werbynská její pokus znemožnila,
00:26 Aktivnější jsou zatím hosté.
00:01 Zdravím všechny fanynky, fanoušky a speciálně Lucku Prokešů do Koclířova. Nasaďte roušky, začínáme.