• 59 58:14
    1:7
    (Plichtová)

SK BIVOJKY LITVÍNOV - Crazy girls FBC Liberec 1:7
branky: 56. Laura Vytrhlíková - 1. Dominika Plichtová, 4. Markéta Rumlová, 7. Eliška Vrzalová, 16. Markéta Lenfeldová, 19. Markéta Valešová, 58. Berenika Vrzalová, 59. Markéta Rumlová; rozhodčí: Tomáš Chleborád - Martin Procházka; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 42; zásahy brankářů: Sandra Srpová 25 - Kateřina Dlouhá 26; po třetinách: 0:5, 0:0, 1:2
60:00 pokračování domácího komentáře 2 :Pane Rondoš píši báseň, nebyla to dneska žádná lázeň. Odvetu si rádi dáme, v play off se však chleba láme. Přeji všem dnes krás den, bez covidu ..amen.
60:00 komentář vedoucího družstva Liberce : První třetinu jsme hráli jednoduše, tlačili se do zakončení a stříleli. od druhé třetiny jsme hru začali komplikovat a hra nepřinášela efekt. Domácí nám nedali nic zadarmo a od druhé třetiny se výrazně zlepšili. Pro nás je pozitivní, že hra dozadu byla skoro bezchybná. Těšíme se na další zápasy, snad se bude moct hrát.
60:00 komentář trenéra Bivoje (p. Vadim Všetula): Co k tomu říci. Ach jo... Kvalitní zápas plný soubojů, který rozhodla přesnost střelby soupeře. My máme snad 100 střel mimo a Liberec sice střel méně, ale vše na bránu. A na to se hraje. Jsem pyšný, že jsme asi nejlepší tým ligy potrápili a to dost. Kolega chtěl rým.
60:00 Střely ve třetí třetině Litvínov 10 Liberec 12
58:14 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 1:7
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #15 Markéta Rumlová, asistoval #17 Dominika Plichtová (1:7)
57:28 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 1:6
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #44 Berenika Vrzalová bez asistence (1:6)
57:11 Netušilová zachránila na poslední chvílí míček který projížděl těsně před brankovou čárou domácího týmu
55:48 Timeout SK BIVOJKY LITVÍNOV
55:48 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 1:5
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #77 Laura Vytrhlíková, asistoval #41 Nela Havlínová (1:5)
54:10 Vrzalová to obíhá mimo hřiště ale naskakuje zpět do pole
52:01 Arazimová se proráží po mantinelu na hostující polovinu
49:37 Bártová nadhazuje míček Poštové před bránu, kde je zablokován obranou domácích
48:35 Hra se zatím přesunula spíš na stranu domácích a tak Rampasová musí byt neustále v pohotovost
46:51 Litvínov hraje v plném počtu
45:39 Hroudová využívá přihrávky přímo na pádlo a zakončuje
44:51 Vyloučen hráč #16 Michaela Poštová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za špatné střídání
44:22 Havlínová zachraňuje na poslední chvíli míček letící na domácí polovinu
43:36 Vrzalky s Klementovu kombinují na domácí polovině i se zakončením na Rampasovou
42:50 Před Dlouho na Střihavkovou projíždí míček ale ta nestíhá dorážet
40:00 Střely ve druhé části Litvínov 8 Liberec 9
37:47 Slavíková se rozebíhá přes střed ale byla scvaknuta hostující obranou
35:57 Liberec se stáhl na domácí polovinu a tlačí na protihráčky
32:47 Litvínov i přes oslabení nabíhá na hostující polovinu a využívá šance na střelu
31:59 Vyloučen hráč #38 Vendula Bártová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za sekání
31:25 Rozhodčí zvedají ruku a Liberec posílá Dlouhou pryč z brány a hrají přesilovku na Litvínov
31:17 Liberec hraje v plném počtu
30:41 Vytrhlíková přihrává Havlínové a ta jí balónek vrací zpátky a hned střílí na Dlouhou přímo do masky
29:17 Vyloučen hráč #11 Eliška Vrzalová družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení
20:00 Střely v první části Litvínov 9 Liberec 11
19:45 Arazimová se ještě před koncem třetiny snažila dostat míček do hostující brány
18:07 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 0:5
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #9 Markéta Valešová, asistoval #15 Markéta Rumlová (0:5)
17:12 Netušilová vybíhá na střed proti hostujícímu týmu
15:41 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 0:4
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #31 Markéta Lenfeldová, asistoval #15 Markéta Rumlová (0:4)
14:58 Hra i přes nepříznivé skóre pro Litvínov je jak na kolotoči
12:03 Vytrhlíková se chopila šance po chybě Liberce a vybíhá s míčkem proti Dlouhé
10:25 Valešová ještě rychlé dobíhá míček na domácí polovině aby stíhala nahrát na střelu
08:35 Slavíková po úniku nepřekvapila Dlouhou, ta míček vyrazila a ani Vytrhlíková z druhé strany se dorážkou neprosadila
07:36 Havlínová se tvrdě pere za bránou se Sugardorjovou
06:10 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 0:3
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #11 Eliška Vrzalová, asistoval #31 Markéta Lenfeldová (0:3)
06:09 Lenfeldová ze středu přihrává Vrzalové a ta hned střílí na Rampasovou která míček nestíhá zahlídnout
04:25 Lenfeldová Krouží okolo Kundertové na středu
03:56 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 0:2
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #15 Markéta Rumlová, asistoval #25 Anna Kabeláková (0:2)
01:59 Na Střihavkovou se lepí protihráčky na mantinelu ta míček vyhazuje pryč
00:52 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 0:1
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #17 Dominika Plichtová, asistoval #5 Anu-Ujin Sugardorj (0:1)
00:01 Úvodní buly vyhrál Liberec