2:11
  • 54 53:50
    Kutná Hora

ACEMA Sparta Praha UNYP - FBC Kutná Hora 3:11
branky: 41. Kristýna Karásková, 41. Veronika Ljachová, 54. Denisa Vajdlová - 11. Sabina Labudová, 22. Lucie Spěváčková, 23. Andrea Doležalová, 26. Andrea Doležalová, 28. Sabina Labudová, 29. Nikola Knížová, 37. Lucie Vašíčková, 38. Melánie Dubská, 42. Sabina Labudová, 53. Melánie Dubská, 54. Lucie Vašíčková; rozhodčí: Miroslav Purkrábek - Filip Bollardt; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 21; zásahy brankářů: Dorothee Vogelesang 42 - Lucie Petráková 17; po třetinách: 0:1, 0:7, 3:3
59:59 Komentář trenéra domácích Tomáše Kozlíka: 'První třetina nadějná,bohužel jsme momentálně daleko od toho,abychom takhle hráli celých 60 minut. Pomalu se nám začínají ve hře objevovat prvky z tréninků, ale máme před sebou stále hodně práce,aby se to projevilo i na konečném výsledku.'
59:58 Komentář trenéra hostů: Celý zápas jsme byli lepším týmem. Třetí třetinu jsme zbytečně polevili. Nechali jsme se uchlácholit famózním výkonem ze třetiny druhé. Závěrem bych chtěl poděkovat soupeři za zápas a pořadatelům za vytvoření příjemné atmosféry.
59:58 Střely ve 3. třetině: Sparta 7, Kutná Hora 13
55:52 Spartagirls se ubránily a v oslabení ohrozily branku Kutné Hory.
53:50 Timeout FBC Kutná Hora
53:50 Vyloučen hráč #25 Michaela Tyllerová družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání
53:17 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 3:11
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #52 Denisa Vajdlová bez asistence (3:11)
53:17 Od mantinelu se trefuje Vajdlová a Spartagirls snižují...
53:02 GÓL FBC Kutná Hora! 2:11
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #98 Lucie Vašíčková, asistoval #9 Andrea Doležalová (2:11)
52:16 GÓL FBC Kutná Hora! 2:10
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #12 Melánie Dubská, asistoval #21 Denisa Drahokoupilová (2:10)
49:22 Domácí gólmanka potřebuje ošetření...a hra pokračuje.
47:05 Pěkný průnik Sparťanky Kubištové, míček má gólmanka.
41:29 GÓL FBC Kutná Hora! 2:9
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #33 Sabina Labudová, asistoval #9 Andrea Doležalová (2:9)
41:29 Spartagirls mají drtivý nástup do poslední třetiny, Kutná Hora však ihned kontruje.
40:26 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 2:8
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #77 Veronika Ljachová, asistoval #7 Aneta Kubištová (2:8)
40:09 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 1:8
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #17 Kristýna Karásková, asistoval #99 Natálie Jirková (1:8)
39:58 Utkání sleduje 21 diváků, všem díky :-).
39:58 Střely ve 2.třetině: Sparta 6, Kutná Hora 21
37:38 GÓL FBC Kutná Hora! 0:8
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #12 Melánie Dubská, asistoval #31 Nikola Šimůnková (0:8)
36:04 GÓL FBC Kutná Hora! 0:7
35:06 Radostová jde sama na branku, výborný zákrok gólmanky hostí šanci maří.
34:02 A další nebezpečná střela Sparty z hokejky Karáskové, gólmanka hostí vyráží.
33:46 Hezky rozehraný volný úder Sparty, střílí Jirková.
31:27 Sparta po delší době hraje na polovině soupeřek.
28:44 Timeout ACEMA Sparta Praha UNYP
28:44 GÓL FBC Kutná Hora! 0:6
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #47 Nikola Knížová, asistoval #33 Sabina Labudová (0:6)
27:08 GÓL FBC Kutná Hora! 0:5
25:09 GÓL FBC Kutná Hora! 0:4
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #9 Andrea Doležalová, asistoval #33 Sabina Labudová (0:4)
24:28 Domácí gólmanka kryje čistou šanci hostí...
22:09 GÓL FBC Kutná Hora! 0:3
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #9 Andrea Doležalová, asistoval #47 Nikola Knížová (0:3)
22:09 Dva slepené góly a Spartagirls prohrávají 0:3...
21:03 GÓL FBC Kutná Hora! 0:2
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #13 Lucie Spěváčková, asistoval #2 Lenka Tlapáková (0:2)
20:29 Průnik sparťanky Jirkové zakončený střelou, gólmanka kryje.
19:59 Střely v 1.třetině: Sparta 7, Kutná Hora 19
18:09 Čistá šance Kutné Hory, naštěstí pro Spartu bez gólu..
17:19 Sparťanská obrana zažívá horké chvilky...
14:15 Dobrá kombinace Sparty, střílí Radostová..
11:27 Nebezpečná střela Lukovské, brankářka hostí vyráží.
10:18 GÓL FBC Kutná Hora! 0:1
10:18 Labudová trefuje z otočky a je to gól.
08:48 Radostová pěkně pronikla, gól z toho není....
07:01 Oba týmy udržují vysoké tempo hry.
04:46 Domácí tým záchranila před gólem tyčka.
02:40 Hezký průnik sparťanky Lukovské zakončený střelou, která končí nad brankou.
00:01 Dobré ráno z Unyp arény, domácí Spartagirls hostí v zápase 1.ligy žen FBC Kutná Hora.