• 59 58:55
    3:6
    (Bočková)

FBC Česká Lípa - Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn  3:6
branky: 9. Klára Hanzelínová, 43. Petra Pavlíková, 53. Petra Pavlíková - 10. Michaela Bezpalcová, 31. Kateřina Bícová, 33. Kateřina Bícová, 38. Karolína Hašlová, 40. Kristýna Minářová, 59. Kristýna Minářová; rozhodčí: David Vosála - Josef Heřmánek; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 40; zásahy brankářů: Nikola Soukupová 22 - Simona Werbynská 23; po třetinách: 1:1, 0:4, 2:1
60:00 Komentář trenéra domácích: Zápas rozhodla bohužel druhá třetina, kde jsme přestali hrát to co umíme. Pokud budeme hrát celých 60 minut tak budeme brát body. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme šťastnou cestu domu.
60:00 Komentář trenéra hostů: Začátek zápasu byl trochu rozjezdový. Po přestávce jsme dali pár gólů a dostali se tím do hry. Soupeřky jsme zbytečně pouštěli do zakončení, ale naštěstí jsme dokázali zaslouženě vybojovat 3 body. Děkujeme soupeři za utkání a díky našim fanouškům, že za námi jezdí i tak daleko.
60:00 střely domácí: 6 ; střely hosté: 10
58:55 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ! 3:6
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #38 Kristýna Minářová, asistoval #33 Tereza Bočková (3:6)
54:51 Timeout FBC Česká Lípa
52:18 GÓL FBC Česká Lípa! 3:5
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #88 Petra Pavlíková bez asistence (3:5)
42:05 GÓL FBC Česká Lípa! 2:5
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #88 Petra Pavlíková, asistoval #28 Eliška Radová (2:5)
40:00 střely domácí: 8 ; střely hosté: 8
39:40 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ! 1:5
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #38 Kristýna Minářová, asistoval #49 Kateřina Bícová (1:5)
37:58 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ! 1:4
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #21 Karolína Hašlová bez asistence (1:4)
32:19 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ! 1:3
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #49 Kateřina Bícová, asistoval #38 Kristýna Minářová (1:3)
30:15 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ! 1:2
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #49 Kateřina Bícová, asistoval #33 Tereza Bočková (1:2)
20:00 Střely domácí: 12; střely hosté: 10
09:35 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ! 1:1
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #22 Michaela Bezpalcová, asistoval #88 Adéla Vrbková (1:1)
08:15 GÓL FBC Česká Lípa! 1:0
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #26 Klára Hanzelínová, asistoval #88 Petra Pavlíková (1:0)