• 58 57:43
    2
    Kristýna KARÁSKOVÁ

ACEMA Sparta Praha UNYP - TEXAS LONGHORNS 3:9
branky: 4. Michaela Doležalová Hrubá, 17. Aneta Kubištová, 23. Michaela Doležalová Hrubá - 9. Michaela Vavrochová, 11. Markéta Černá, 13. Emma Šlopková, 17. Jana Pavlicová, 19. Aneta Špičáková, 28. Klára Zelinková, 36. Kateřina Vránová, 39. Klára Zelinková, 57. Nikola Křemenáková; rozhodčí: Martin Mašín - Marek Střída; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 39; zásahy brankářů: Kateřina Pokorná 16, Magdaléna Valentová 3 - Štěpánka Neumanová 22; po třetinách: 2:5, 1:3, 0:1
59:59 Komentář trenéra hostů, pana Daniela Škvora: Dneska pohlídané vítěztví,i když na začátku trochu s nervíky. Jsem rád, že se dnes ukázaly hráčky, které v některých zápasech tolik nehrají.Díky všemza zápas.
59:58 Komentář trenéra domácích: Hrůzná první třetině nás stála celý zápas. Bohužel ani dílčí zlepšení nám body nepřineslo. Zítra snad lépe celých 60 minut.Díky soupeři,rozhodčím a divákům.
58:19 Texas usiluje o desátý gól, Spartagirls odolávají...
57:43 Vyloučen hráč #17 Kristýna Karásková družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání
56:30 GÓL TEXAS LONGHORNS! 3:9
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil #18 Nikola Křemenáková, asistoval #80 Aneta Špičáková (3:9)
55:16 Vyloučen hráč #71 Markéta Černá družstva TEXAS LONGHORNS na 2 minuty za sekání
52:06 Sparťanky ubránily přesilovku Texasu, dobrá práce.
50:03 Timeout TEXAS LONGHORNS
50:03 Vyloučen hráč #89 Stela Lukovská družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání
48:46 Do obrany Texasu se vřítila Novotná, střela míří nad...
44:49 Výborný zákrok čerstvé domácí golmanky Valentové.
43:00 Spartagirls vyměnily golmanku a zamíchaly sestavou.
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #8 Magdaléna Valentová družstva ACEMA Sparta Praha UNYP
39:59 Střely ve 2.třetině: Sparta 8, Texas 8
38:10 GÓL TEXAS LONGHORNS! 3:8
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil #12 Klára Zelinková, asistoval #44 Kateřina Vránová (3:8)
35:25 GÓL TEXAS LONGHORNS! 3:7
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil #44 Kateřina Vránová, asistoval #12 Klára Zelinková (3:7)
35:25 Teď se Sparťanky včas nevrátily a platí za to gólem ve vlastní síti.
33:24 Sparta má přesilovku, ale do tlaku se nedostává.
32:09 Vyloučen hráč #11 Nikol Vypior družstva TEXAS LONGHORNS na 2 minuty za bránění ve hře
31:14 Ožehavá situace před brankou Sparty, dobře to dopadlo.
27:43 GÓL TEXAS LONGHORNS! 3:6
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil #12 Klára Zelinková, asistoval #79 Zuzana Purkrábková (3:6)
26:29 Utkání sleduje 39 diváků, děkujeme.
25:19 Pěkné střídání Sparty, Texas urputně brání.
24:16 Texas vysunuje svůj forčeking hluboko na polovinu Sparty.
22:36 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 3:5
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #84 Michaela Doležalová Hrubá bez asistence (3:5)
22:36 Spartagirls zúročují tlak a Hrubá snižuje na 3:5.
21:27 Sparťanky tlačí Texas před jeho branku.
19:59 Střely v 1.třetině: Sparta 9, Texas 16
19:58 Hezká kombinační akce Sparťanek, tolik potřebný gól, ale nepadl.
18:29 GÓL TEXAS LONGHORNS! 2:5
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil #80 Aneta Špičáková, asistoval #76 Petra Budská (2:5)
18:29 Zaváhání v obraně znamená, že domácí prohrávají 2:5.
16:41 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 2:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #7 Aneta Kubištová, asistoval #96 Tereza Plánková (2:4)
16:41 Spartagirls se drží na 'dostřel', Kubištová snižuje na 2:4.
16:09 GÓL TEXAS LONGHORNS! 1:4
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil #33 Jana Pavlicová, asistoval #80 Aneta Špičáková (1:4)
12:17 GÓL TEXAS LONGHORNS! 1:3
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil #72 Emma Šlopková bez asistence (1:3)
12:17 Šlopková Texasu zajišťuje dvoubrankové vedení.
10:57 GÓL TEXAS LONGHORNS! 1:2
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil #71 Markéta Černá, asistoval #24 Michaela Vavrochová (1:2)
10:57 Dobrá kombinace hostů a Černá dává vedoucí branku Texasu.
09:54 Sparťanka Radostová v šanci , nevyšlo to...
08:04 Vavrochová po rychlé akci vyrovnává.
08:02 GÓL TEXAS LONGHORNS! 1:1
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil #24 Michaela Vavrochová, asistoval #18 Nikola Křemenáková (1:1)
06:06 Pěkná střela Texasu, domácí golmanka kryje.
03:04 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 1:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #84 Michaela Doležalová Hrubá, asistoval #52 Denisa Vajdlová (1:0)
03:04 Spartagirls jdou do vedení..
00:01 Dobrý večer ze sparťanské Unyp areny, kde domací Spartagirls v domácí premiéře v 1.lize žen hostí Texas Longhorns.