• 60 59:47
    7:4
    (Vlková)

TJ Turnov - Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn  7:4
branky: 14. Adéla Kyselová, 24. Lucie Veselá, 29. Kristýna Vlková, 50. Lucie Veselá, 52. Lucie Brabcová, 60. Lucie Brabcová, 60. Lucie Veselá - 4. Martina Hrdličková, 9. Karolína Hašlová, 10. Šárka Houzarová, 13. Markéta Šímová; rozhodčí: Michal Reczai - Jan Dlouhý; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Denisa Plačková 34 - Simona Werbynská 45; po třetinách: 1:4, 2:0, 4:0
60:00 Hodnocení trenéra domácího týmu, Radima Kolomazníka: první třetina byla v podobném stylu jako včera, tedy nepodařená. Ale od druhé třetiny holky hrály výborně. Celkově předvedly hru, na které můžeme stavět, ale stále je to pouze začátek. Děkuji všem za dnešní utkání.
60:00 Komentář hostujícího družstva: V první třetině jsme navázaly na výkon ze včera, ale po přestávce jsme kompletně ztratily koncentraci a nechaly jsme se soupeřkami srazit k zemi. Děkujeme za utkání a za 14 dnů to zkusíme znovu.
59:59 Střely ve třetí třetině: TJ Turnov - 22 Rudý Dračice Týn - 14
59:47 GÓL TJ Turnov! 7:4
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #95 Lucie Veselá, asistoval #23 Kateřina Vlková (7:4)
59:30 GÓL TJ Turnov! 6:4
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #7 Lucie Brabcová, asistoval #33 Adéla Kyselová (6:4)
55:30 Vyloučen hráč #9 Kristýna Vlková družstva TJ Turnov na 2 minuty za sekání
52:21 Vyloučen hráč #58 Eliška Zimová družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn na 2 minuty za sekání
52:21 Vlková Kr. chtěla jít do zakončení, ale hostující hráčka jí vystavila stopku v podobě sekery. Uvidíme další využitou přesilovou hru?
51:59 Timeout Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn
51:59 GÓL TJ Turnov! 5:4
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #7 Lucie Brabcová, asistoval #14 Karolína Bittnerová (5:4)
51:59 TURNOV jde do vedení!!
50:42 Vyloučen hráč #49 Kateřina Bícová družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn na 2 minuty za sekání
50:42 Domácí nyní mají velkou příležitost překlopit stav utkání na svou stranu.
49:36 GÓL TJ Turnov! 4:4
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #95 Lucie Veselá, asistoval #9 Kristýna Vlková (4:4)
43:02 Kyselová a její jedovatá střela do masky.
39:59 Střely ve druhé třetině: TJ Turnov - 18 Rudý Dračice Týn - 10
30:59 Přesilová hra zůstala nepotrestána.
28:59 Vyloučen hráč #66 Markéta Šímová družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn na 2 minuty za bránění ve hře
28:59 Šímová zbourala Vacíkovou a za odměnu dostává od rozhodčích menší trest na 2 minuty.
28:07 GÓL TJ Turnov! 3:4
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #9 Kristýna Vlková, asistoval #95 Lucie Veselá (3:4)
28:07 Kr. Vlková otočkou kolem tyče zpoza branky přelstila Werbynskou!!!
23:37 GÓL TJ Turnov! 2:4
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #95 Lucie Veselá, asistoval #7 Lucie Brabcová (2:4)
23:37 L. Veselá vyrazila sama proti Werbynské a proměňuje střelou do šibenice! To je ono!!
22:43 Kyselová nám nyní předvedla na její poměry neuvěřitelný sprint.
20:28 Vacíková a její prudká střela, potom z dorážky ještě zkoušela, ale Werbynská úspěšná.
19:59 Střely v první třetině: TJ Turnov - 11 Rudý Dračice Týn - 14
13:10 GÓL TJ Turnov! 1:4
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #33 Adéla Kyselová bez asistence (1:4)
12:16 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ! 0:4
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #66 Markéta Šímová, asistoval #22 Michaela Bezpalcová (0:4)
09:10 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ! 0:3
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #11 Šárka Houzarová, asistoval #10 Nella Stašková (0:3)
08:19 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ! 0:2
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #21 Karolína Hašlová, asistoval #38 Kristýna Minářová (0:2)
03:51 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ! 0:1
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #15 Martina Hrdličková bez asistence (0:1)
03:51 Kratochvílová stála ve správný čas na správném místě a doklepla míček za záda ležící Plačkové.
01:14 Kristýna Vlková se snažila něco vymyslet kolem brankoviště Werbynské, ale obranná dvojice z Týna jí k ničemu nepustila.
00:43 Houzarové se nepovedla rozehrávka a na balónek se dostávají domácí hráčky.
00:01 Komentářem dnešního utkání 2. kola 1. ligy žen vás provede Jan Bobek.