• 55 54:56
    18:2
    (Vrzalová)

Crazy girls FBC Liberec - Banes Florbal Soběslav 18:2
branky: 9. Berenika Vrzalová, 14. Aneta Voříšková, 17. Kateřina Novotná, 19. Kateřina Novotná, 25. Aneta Abrtová, 29. Karolína Nováková, 32. Berenika Vrzalová, 34. Karolína Nováková, 35. Markéta Rumlová, 39. Eliška Vrzalová, 41. Markéta Rumlová, 42. Aneta Foffová, 46. Eliška Vrzalová, 47. Anna Kabeláková, 48. Berenika Vrzalová, 50. Karolína Nováková, 54. Aneta Foffová, 55. Karolína Nováková - 25. Eliška Hnojnová, 37. Andrea Dostálová; rozhodčí: David Bezucha - Michal Bezucha; vyloučení: 1:2; využití: 2:1; diváků: 44; zásahy brankářů: Kateřina Dlouhá 7 - Pavlína Kozáková 13; po třetinách: 4:0, 6:2, 8:0
60:00 Komentář trenéra hostí: Dnešní utkání rozhodla herní kvalita soupeře. Děkuji holkám za předvedený výkon a soupeři hodně štěstí do dalších utkání.
60:00 Komentář trenéra domácích p. Nováka: Hra podle našich očekávání. Tréninky se propisují do zápasů a je znát úsilí všech hráček, nejen v zápasech ale hlavně v trénincích. Děkujeme soupeřkám za zápas a přejeme pohodovou cestu domů.
57:19 Voříšková docela herečka
54:56 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 18:2
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #74 Karolína Nováková, asistoval #11 Eliška Vrzalová (18:2)
53:21 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 17:2
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #19 Aneta Foffová, asistoval #31 Markéta Lenfeldová (17:2)
52:16 Vyloučen hráč #22 Adéla Kubátová družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za sekání
50:15 Dlouhá se v bráně dost nudí
49:18 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 16:2
49:18 další hattrick!!!
47:49 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 15:2
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #44 Berenika Vrzalová, asistoval #19 Aneta Foffová (15:2)
47:49 a máme tu hattrick!!!
46:26 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 14:2
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #25 Anna Kabeláková bez asistence (14:2)
46:26 Kabeláková si prosvištěla hřiště a dala takové housle že to hrálo celou halou
45:14 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 13:2
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #11 Eliška Vrzalová bez asistence (13:2)
44:50 sourozenecké duo Vrzalek válí
43:11 Nováková zatím brusle lehké
41:54 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 12:2
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #19 Aneta Foffová bez asistence (12:2)
40:55 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 11:2
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #5 Markéta Rumlová, asistoval #74 Karolína Nováková (11:2)
40:55 Rumlová si jde asi taky pro hattrick
39:11 Vyloučen hráč #11 Markéta Svobodová družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za zvedání florbalky
38:26 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 10:2
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #11 Eliška Vrzalová, asistoval #5 Markéta Rumlová (10:2)
38:26 Liberec vrací úder
36:09 GÓL Banes Florbal Soběslav! 9:2
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #6 Andrea Dostálová, asistoval #22 Adéla Kubátová (9:2)
36:09 Vrzalová si na trestné moc nepobyla
35:47 Vyloučen hráč #44 Berenika Vrzalová družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za špatné střídání
35:47 Liberci počty moc nejdou
35:42 vskutku nekřesťanská slova od hráčky hostí
34:46 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 9:1
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #5 Markéta Rumlová, asistoval #25 Anna Kabeláková (9:1)
33:40 Vrzalové málem hattrick
33:32 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 8:1
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #74 Karolína Nováková, asistoval #5 Markéta Rumlová (8:1)
33:32 Nováková si jde pro hattrick
31:55 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 7:1
29:39 po krátké pauze pokračujeme
28:15 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 6:1
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #74 Karolína Nováková, asistoval #9 Markéta Valešová (6:1)
28:15 I Novákové to střílí
27:04 Dlouhá vyráží
24:23 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 5:1
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #12 Aneta Abrtová, asistoval #31 Markéta Lenfeldová (5:1)
24:12 GÓL Banes Florbal Soběslav! 4:1
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #25 Eliška Hnojnová bez asistence (4:1)
24:12 míček udělal pink pink a je v brance Dlouhé
20:15 Liberec na míčku
18:54 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 4:0
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #86 Kateřina Novotná, asistoval #74 Karolína Nováková (4:0)
18:54 další gol Novotné a Novákové
16:51 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 3:0
16:51 Novotné střela po zemi projela mezi nohama brankářky a Novotná si připisuje první gol
13:53 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 2:0
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #50 Aneta Voříšková, asistoval #5 Markéta Rumlová (2:0)
13:53 střelu Rumlové doráží Voříšková
12:24 Plichtové cinkla tyčka
08:18 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 1:0
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #44 Berenika Vrzalová, asistoval #74 Karolína Nováková (1:0)
08:18 Nováková si našla Vrzalovou na nekompromisní střelu
06:19 Novotná zachraňuje situaci
03:49 Kozáková zabránila vlastňáku
03:00 první střela hostí
02:01 brutální sekera zazněla celou halou, rozhodčí si ničeho nevšímají
00:26 úvodní střela z hole Novákové