• 60 59:56
    2
    Jana VOSTRÁ

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - Florbal Chomutov 3:2
branky: 3. Jana Vostrá, 24. Michaela Urbanová, 49. Jana Vostrá - 10. Simona Mock, 44. Tereza Suková; rozhodčí: Jan Husák - Ondřej Horažďovský; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 21; zásahy brankářů: Kateřina Valečková 18 - Aneta Blahníková 26; po třetinách: 1:1, 1:0, 1:1
60:00 Komentář trenéra domácích (Milan Bejček): Po včerejší blamáži jsme dnešní osekávanou odehráli lépe (hůře už to snad ani nešlo), byli jsme větší část utkání aktivnější, měli více šancí, takže vítězství považuji za spravedlivé. ALE - shledání v lepším století to ještě rozhodně nebylo. Děkuji soupeřkám a ostatním aktérům, zraněným přeji brzké vyléčení.
60:00 Komentář trenéra hostů (Miroslav Moro): Domácí hráli dobře, přesto jsme tady šahali po bodu a možná i více. Po včerejším večerním zápase na Vinohradech už jsme neměli tolik sil.
60:00 Střely na branku: domácí - 12, hosté - 8
59:56 Vyloučen hráč #85 Jana Vostrá družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání
48:47 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 3:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #85 Jana Vostrá, asistoval #44 Jitka Jedličková (3:2)
43:41 GÓL Florbal Chomutov! 2:2
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #52 Tereza Suková, asistoval #10 Lenka Čiháková (2:2)
40:00 Střely na branku: domácí - 9, hosté - 7
39:36 Timeout Florbal Chomutov
34:51 Vyloučen hráč #85 Jana Vostrá družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení
25:11 Trestné střílení družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň neproměnil #76 Martina Špetová.
23:37 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 2:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #46 Michaela Urbanová, asistoval #9 Karolína Vostracká (2:1)
20:00 Střely na branku: domácí - 8, hosté - 5
09:14 GÓL Florbal Chomutov! 1:1
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #97 Simona Mock, asistoval #69 Denisa Ulčová (1:1)
02:55 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 1:0
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #85 Jana Vostrá, asistoval #4 Michaela Mašková (1:0)