59
  • 59 58:29
    15:4

Crazy girls FBC Liberec - Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn  15:4
branky: 5. Markéta Rumlová, 8. Markéta Valešová, 15. Karolína Nováková, 17. Markéta Rumlová, 18. Markéta Valešová, 20. Petra Müllerová, 25. Berenika Vrzalová, 30. Berenika Vrzalová, 32. Aneta Foffová, 34. Eliška Vrzalová, 43. Karolína Nováková, 53. Berenika Vrzalová, 58. Berenika Vrzalová, 58. Markéta Lenfeldová, 59. Berenika Vrzalová - 22. Karolína Hašlová, 51. Nella Stašková, 52. Michaela Bezpalcová, 54. Nella Stašková; rozhodčí: Tomáš Miksánek - Tadeáš Sidenberg; vyloučení: 0 + Karolína Nováková 5:1; využití: 0:0; diváků: 50; zásahy brankářů: Kateřina Dlouhá 13 - Simona Werbynská 42; po třetinách: 6:0, 4:1, 5:3
60:00 Komentář zastupujícího trenéra (Karolína Hašlová): Co k tomu říct, první třetinu jsme si nechali utéct, o přestávce jsme si řekly, co chceme hrát a plnily jsme to po celý zbytek zápasu do posledního puntíku. Utkání odmakané od všech stejně, naplno. Jdeme si dát odměnu, rege a zítra od začátku stejně jako jsme končily. Díky soupeři za kvalitní vstup do sezóny. Posíláme pozdrav trenérům a taky domů!
60:00 Komentář trenéra Liberce(Vojtěch Rondoš): 1. Zápas sezóny a dobrý vstup. Máme stále načem pracovat. Vzápase bylo na mé oko dost nepřesností. Nic méně holky chvalím za nasazení. Soupeřkám díky za fér dohraný zápas.
60:00 Nejlepší hráčky dnešního zápasu: Liberec: Berenika Vrzalová ; Týn: Simona Werbynská
60:00 Střely celkem: Liberec: 57 ; Týn: 17
60:00 Střely po třetí třetině: Liberec: 20 ; Týn: 7
58:29 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 15:4
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #44 Berenika Vrzalová, asistoval #25 Anna Kabeláková (15:4)
58:01 Probíhají poslední dvě minuty dnešního zápasy.
57:56 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 14:4
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #31 Markéta Lenfeldová, asistoval #86 Kateřina Novotná (14:4)
57:15 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 13:4
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #44 Berenika Vrzalová, asistoval #10 Petra Müllerová (13:4)
57:15 Vrzalová se prosadila zády k brance.
56:20 Liberec nevyužil početní výhodu.
54:18 Vyloučen hráč #22 Michaela Bezpalcová družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn na 2 minuty za nedovolené vrážení
54:18 První zkouška přesilová hry domácích.
54:10 Odložené vyloučení, výhoda pro Liberec.
53:19 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ! 12:4
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #10 Nella Stašková, asistoval #15 Martina Hrdličková (12:4)
52:59 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 12:3
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #44 Berenika Vrzalová, asistoval #19 Aneta Foffová (12:3)
52:53 Sólo akce Foffové neskončila gólem.
51:40 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ! 11:3
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #22 Michaela Bezpalcová, asistoval #66 Markéta Šímová (11:3)
50:48 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ! 11:2
50:48 Stašková sama na zadní tyči dokázala míček dostat za záda Dlouhé.
49:47 Střelecký pokus Lenfeldové končí vedle pravé tyčky.
46:23 Týn už jenom vyhazuje míčky.
44:21 Kabeláková by touto svoji střelou přestřelila i fotbalovou bránu.
43:45 Střela Staškové šla pouze do boční síťky
42:12 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 11:1
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #74 Karolína Nováková bez asistence (11:1)
42:12 Nováková ze středu zavěsila na rameno do protip ohybu golmanky.
42:04 Střela Kabelákové byla vytěsněna mimo bránu.
40:01 I potřetí Liberec vyhrává úvodní buly třetiny.
40:00 Střely po druhé třetině: Liberec: 16 ; Týn: 7
39:10 Valešová se neprosadila v situaci, kdyby byla sama před bránou.
39:04 Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
37:56 Liberec měl pár pěkných šancí za sebou, ale ani neskončila neskončila brankou.
33:31 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 10:1
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #11 Eliška Vrzalová, asistoval #5 Markéta Rumlová (10:1)
33:31 Teč Vrzalové končí v brance.
31:44 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 9:1
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #19 Aneta Foffová, asistoval #25 Anna Kabeláková (9:1)
31:44 Foffová se trefuje mezi nohu a ruku.
29:58 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 8:1
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #44 Berenika Vrzalová bez asistence (8:1)
29:44 Liberec přečkal dlouhé oslabení.
27:43 I Týn dokáže vytvořit pěknou šanci, ale nedokáže ji proměnit.
25:20 Liberec dokáže v oslabení ohrozit soupeřovu branku.
24:43 Vyloučen hráč #74 Karolína Nováková družstva Crazy girls FBC Liberec na 5 minuty za hrubost
24:43 Nováková si za vražení soupeřky na bránu vysloužila 5 minut.
24:11 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 7:1
24:11 Vrzalová B. vymetla všechny pavouky.
21:51 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ! 6:1
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #21 Karolína Hašlová z trestného střílení (6:1)
21:51 Dlouhá zariskovala a vyjela proti Hašlové, ta ji objela a poslala míček do brány.
20:01 Bule opět pro Liberec.
20:00 Střely po první třetině: Liberec: 21 ; Týn: 3
19:28 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 6:0
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #10 Petra Müllerová, asistoval #74 Karolína Nováková (6:0)
19:01 Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:10 Střelu Vrzalové vytěsnila golmanka maskou.
17:32 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 5:0
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #9 Markéta Valešová, asistoval #74 Karolína Nováková (5:0)
17:32 Valešová krásně zavěsila a navyšuje skóre.
16:27 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 4:0
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #5 Markéta Rumlová, asistoval #11 Eliška Vrzalová (4:0)
14:31 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 3:0
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #74 Karolína Nováková, asistoval #31 Markéta Lenfeldová (3:0)
14:31 Na střelu Novákové si hostující golmanka sáhla, ale i přesto míček zapadl do branky.
13:52 I za Dlouhá za sebou uslyšela zazvonit tyč.
11:58 Rumlová prokličkovala celé hřiště. akorát nedokázala zakončit podle svých představ.
07:27 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 2:0
06:35 Dlouhá musela na 2x zasahovat.
04:28 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 1:0
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #5 Markéta Rumlová, asistoval #25 Anna Kabeláková (1:0)
04:28 Rumlová krásnou střelou po zemi otvírá dnešní skóre.
03:30 Týn se poprvé podíval na polovinu soupeře.
03:14 Střela Vrzalové E. hostující golmaka vyrazila.
02:23 Valešová uklouzla po soupeřově hokejce a těžko se jí zvedá.
01:20 Liberec se stále drží na hostující polovině.
00:45 Nováková trefuje tyč.
00:01 Úvodní bule dnešního zápasu pro Liberec.