(Křemenáková)
  • 56 55:33
    Texas

TEXAS LONGHORNS - Florbal Ústí 2:5
branky: 17. Michaela Vavrochová, 56. Jana Pavlicová - 10. Lucie Špírková, 29. Petra Bratschaedlová, 32. Lucie Špírková, 34. Markéta Kociánová, 36. Elena Nygrýnová; rozhodčí: Filip Bollardt - Petr Herman; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 5; zásahy brankářů: Štěpánka Neumanová 15 - Kateřina Kočová 14; po třetinách: 1:1, 0:4, 1:0
59:59 Komentář trenéra domácích pana Daniela Škvora: Není moc co říct. Je smutné, že nás Ústí přehrává fyzicky v 9 hráčkách, když nás je na střídačce 15. My jsme zapnuly až na začátku 3. třetiny a to prostě nestačí. Zítra budeme o hodně lepší.
59:59 Komentář trenéra hostů pana Michala Wildhabera: Neskutečně odbojované utkání, sympatický výkon všech hráček. První tři body do tabulky se rozhodně hodnotí kladně. Děkujeme soupeři za utkání a za kytičku pro nejlepší Míšu.
55:33 Timeout TEXAS LONGHORNS
55:33 GÓL TEXAS LONGHORNS! 2:5
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil #33 Jana Pavlicová, asistoval #18 Nikola Křemenáková (2:5)
53:20 Vyloučen hráč #48 Daniela Tomanová družstva Florbal Ústí na 2 minuty za bránění ve hře
48:43 Trestné střílení družstva Florbal Ústí neproměnil #32 Petra Bratschaedlová.
44:06 Vyloučen hráč #33 Jana Pavlicová družstva TEXAS LONGHORNS na 2 minuty za sekání
35:09 GÓL Florbal Ústí! 1:5
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #28 Elena Nygrýnová, asistoval #87 Natálie Neumanová (1:5)
33:47 GÓL Florbal Ústí! 1:4
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #7 Markéta Kociánová, asistoval #62 Barbora Gabrielová (1:4)
31:00 GÓL Florbal Ústí! 1:3
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #3 Lucie Špírková, asistoval #62 Barbora Gabrielová (1:3)
28:46 GÓL Florbal Ústí! 1:2
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #32 Petra Bratschaedlová, asistoval #7 Markéta Kociánová (1:2)
16:08 GÓL TEXAS LONGHORNS! 1:1
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil #24 Michaela Vavrochová, asistoval #22 Andrea Svobodová (1:1)
09:40 GÓL Florbal Ústí! 0:1
00:00 Dobrý den, vítáme vás živě s Chýně, kde domácí Texas hostí Ústí nad Labem. V loňské sezóně se dvakrát radoval z výhry texaský tým, vždy o dvě branky, takže i dnes se dá očekávat vyrovnané utkání.