6:1
    Štěpánka HELCLOVÁ
    (Novotná)

FBC Kutná Hora - FBC Česká Lípa 6:1
branky: 8. Denisa Drahokoupilová, 8. Sabina Labudová, 34. Sabina Labudová, 48. Sabina Ašenbrennerová, 50. Sabina Labudová, 54. Štěpánka Helclová - 36. Petra Pavlíková; rozhodčí: Michael Zeman - Jan Paleček; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 63; zásahy brankářů: Lucie Petráková 22 - Nikola Soukupová 26; po třetinách: 2:0, 1:1, 3:0
60:00 Komentář domácích Josef Chalupa - FBC Kutná Hora: Děkujeme soupeřkám za utkání. Podaly sympatický výkon v tom počtu, ve kterém přijely. Na to, že jsme nevěděli co od toho očekávat, předvedli jsme sympatický výkon a děkujeme divákům za podporu. Jsme rádi za tři body. Těšíme se na zítra.
60:00 Komentář hostů Martina Gembecová - FBC Česká Lípa: Myslím, že v 8 lidech do pole jsme předvedly výkon za který se nemusíme stydět. V závěru nám logicky došly síly. Gratulujeme soupeřkám k zaslouženému vítězství.
60:00 Střely na branku ve 3. třetině: FBC Kutná Hora - 11, FBC Česká Lípa - 2 | CELKEM: 32:23
59:00 Kutná Hora dohrává utkání s míčkem na florbalkách.
56:16 Domácí si jdou za prvními body v 1. lize.
55:20 Utkání nabralo klidné tempo.
53:05 GÓL FBC Kutná Hora! 6:1
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #25 Štěpánka Helclová, asistoval #19 Jana Novotná (6:1)
53:05 GÓL! Helclová si šikovně počíhala na odražený míček a s ledovým klidem ho uklidila do branky.
49:19 GÓL FBC Kutná Hora! 5:1
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #33 Sabina Labudová bez asistence (5:1)
49:19 GÓL! Labudová dokonává hattrick a domácí jsou blízko k prvním třem prvoligovým bodům.
49:00 Melánie Dubská se hezky prokličkovala obranou soupeřek, ale k zakončení se již nedostala. Pěkná akce.
47:13 GÓL FBC Kutná Hora! 4:1
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #6 Sabina Ašenbrennerová, asistoval #9 Andrea Doležalová (4:1)
47:13 GÓL Kombinace do prázdné, Ašenbrennerová nepohrdla pěknou přihrávkou od Doležalové a Kutná Hora vede opět o tři branky.
46:30 Němcová se dostala k odraženému míčku před hostující brankou, ale trefuje pouze dobře postavený blok.
45:52 Je to boj! Hráčky bojují o každý centimetr hřiště a oba týmy zdá se mají pořád dostatek sil.
44:55 Dnešnímu utkání 1. kola 1. ligy přihlíží ve sportovní hale Klimeška 63 diváků!
44:00 Střely Pavlíkové a Minářové se nevešly mezi tři tyče domácí branky.
43:10 Domácí tým přežil oslabení a je kompletní.
41:10 Vyloučen hráč #21 Denisa Drahokoupilová družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za bránění ve hře
41:10 Drahokoupilová si počínala nedovoleně a odpyká si dvouminutový trest.
40:00 Střely na branku ve 2. třetině: FBC Kutná Hora - 7, FBC Česká Lípa - 14
40:00 Na florbalky domácích hráček se ve druhé části vkradla nervozita. Česká Lípa byla velmi aktivní a vyrovnala i počet střeleckých pokusů.
39:30 Brankářka Petráková si v posledních minutách dost zachytá.
38:10 Ševčíková nepřekvapila domácí brankářku individuální akcí zpoza branky.
35:33 GÓL FBC Česká Lípa! 3:1
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #88 Petra Pavlíková bez asistence (3:1)
35:33 Zmatku při odloženém vyloučení využila Pavlíková, která snižuje na rozdíl dvou branek.
33:52 GÓL FBC Kutná Hora! 3:0
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #33 Sabina Labudová, asistoval #47 Nikola Knížová (3:0)
33:52 GÓL! Parádní pumelice se otřela o břevno a Labudová navyšuje vedení domácího týmu.
32:00 Šance střídá šanci, brankářky se rozhodně nenudí.
28:18 Hostující hráčky se řítily do brejkové situace, Petráková včasným výběhem z brankoviště akci zastavila.
27:30 Šimůnková připravena na své pozici, nepustila do šance hráčky České Lípy.
26:15 Dvě šance pro domácí. Střela Ašenbrennerové se zastavila na tyči. Na hraně velkého brankoviště promáchla Labudová.
25:28 Natálie Dubská předvedla včasný návrat do obrany a přerušila slibně se rozvíjející akci soupeřek.
23:45 Doležalová vyslala ostrou ránu od mantinelu, ale opět vysoko nad českolipskou branku.
23:20 Spěváčková v ideální pozici, Soukupová s vyznamenáním. Stále 2:0
22:00 A domácí hráčky se připomněly. Střela Baťhové prosvištěla nad brankou.
21:20 Česká Lípa vlétla do druhé třetiny, po další šanci zazvonila tyč!
20:58 Minářová se snažila překvapit domácí brankářku, se svým pokusem neuspěla.
20:40 Na druhé straně gól, který neplatí. Brance předcházel faul.
20:23 Pavlíková se ocitla sama před brankou, Petráková pozorná.
20:00 V první třetině byly aktivnější domácí hráčky, čemuž odpovídá i počet střeleckých pokusů. Českou Lípu drží brankářka Soukupová v čele s obětavou obranou.
20:00 Střely na branku v 1. třetině: FBC Kutná Hora - 14, FBC Česká Lípa - 7
19:36 Nebezpečný projektil z hole Ševčíková, Petráková si s obtížemi poradila.
19:14 Helclová v dobré pozici, nebezpečná rána, ale nad branku.
18:48 Ševčíková se řítila na Petrákovou, ta odolala a drží čisté konto.
17:11 Cháberová dostala míček do branky, gól však neplatí pro předchozí útočný faul. Stále 2:0
16:28 Drahokoupilová orazítkovala horní tyč.
15:58 Důraz kapitánky domácího týmu ovoce nepřineslo.
14:30 Špulková před odkrytou bránou míček v obrovské ložence netrefila, skóre se nemění.
13:01 Obětavá hra domácích zastavuje ojedinělý výpad hostujících hráček.
12:00 Pěkné zákroky v rychlém sledu vytasila Soukupová.
10:10 Brankářka Soukupová pod palbou střel.
09:00 Domácí i po druhé vstřelené brance pokračují v aktivní hře a drží své soupeřky na jejich polovině.
07:50 GÓL FBC Kutná Hora! 2:0
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #33 Sabina Labudová, asistoval #9 Andrea Doležalová (2:0)
07:50 GÓL! Parádní kombinace domácího celku. Labudová zakončuje křižnou přihrávku od Doležalové.
07:06 GÓL FBC Kutná Hora! 1:0
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #21 Denisa Drahokoupilová bez asistence (1:0)
07:06 GÓL! Drahokoupilová se štěstím otevírá skóre dnešního utkání.
07:00 Pokorná zablokovola střelu Drahokoupilové. Domácí i nadále okupují polovinu soupeřek.
06:16 Pěkná kombinační hra domácích na útočné polovině. Přihrávky na jeden dotek, k zakončení to však nevedlo.
04:52 Tečovaná střela Špulkové končí za brankou České Lípy.
04:00 Oba týmy do zápasu vlétly a hraje se nahoru dolů.
02:00 Dva větší zásahy musela vytasit Petráková a poradila si dobře.
01:30 V první větší šanci hosté. Ze závaru před brankou se píská útočný faul.
00:30 První zákrok dnešního utkání si připsala hostující brankářka.
00:00 Dobrý večer z Kutné Hory. Premiéra domácího týmu v 1. lize žen je tady. Ve sportovní hale Klimeška se v rámci 1. kola utká FBC Kutná Hora a FBC Česká Lípa!