(Blana)
  • 60 59:25
    Letka

Torpedo Exelsior Havířov - FBC Letka Toman Finance Group 3:6
branky: 2. Daniel Tychtl, 43. Martin Kutáček, 44. Matěj Černý - 6. Martin Krupa, 21. Ondřej Vavro, 24. Tomáš Lokša, 25. Radim Kahánek, 48. Jiří Šincl, 60. Ondřej Vavro; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 3 + Richard Kraus 5:1; využití: 0:1; diváků: 156; zásahy brankářů: Martin Zapletálek 26 - Roman Fučík 43; po třetinách: 1:1, 0:3, 2:2
60:00 Komentáře trenérů a nejlepších hráčů: Ohlasy po utkání
59:59 Střely celkem: TH - 46, Letka - 32
59:59 Střely: TH - 15, Letka - 12
59:25 Timeout FBC Letka Toman Finance Group
59:25 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 3:6
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #87 Ondřej Vavro, asistoval #2 Vojtěch Blana (3:6)
57:44 Vyloučen hráč #11 Richard Kraus družstva Torpedo Exelsior Havířov na 5 minuty za hrubost
57:41 Timeout Torpedo Exelsior Havířov
57:30 Havířov přitvrdil v individuálních soubojích a začal více napadat soupeře.
56:20 Havířov má rozehrávku z rohu soupeře.
54:44 3. třetina zatím patří Letce, která si stále drží jak míček tak i náskok.
53:26 Letka má volný úder v blízkosti velkého brankoviště.
52:14 Kraus nahrává na Šulce, který tahem trefuje hráče před sebou.
49:47 Tychtlovi se nepodařilo zakončit před Fučíkem.
47:41 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 3:5
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #36 Jiří Šincl, asistoval #5 Jakub Smrčka (3:5)
47:27 Mikulokovi se nepodařilo doklepnout míček, který mu nahodil Vlach ze soupeřova rohu.
46:02 Havířovu se podařilo odbránit oslabení.
44:55 Kloza od mantinelu míjí bránu, hra pokračuje.
44:08 Mikulok opouští hrací plochu a jde na trestnou lavici.
43:59 Vyloučen hráč #10 Jakub Mikulok družstva Torpedo Exelsior Havířov na 2 minuty za opakované přestupky
43:12 GÓL Torpedo Exelsior Havířov! 3:4
Branku družstva Torpedo Exelsior Havířov vstřelil #24 Matěj Černý, asistoval #46 Daniel Matloch (3:4)
43:12 Černý utíká soupeřům a k tomu se mu daří tahem trefit pravý horní roh brány Fučíka.
42:35 GÓL Torpedo Exelsior Havířov! 2:4
Branku družstva Torpedo Exelsior Havířov vstřelil #69 Martin Kutáček, asistoval #66 Marián Kloza (2:4)
42:35 Ke Kutáčkovi se díky nahrávce Klozy dostává míček, který přesně zakončil do sítě hostů.
42:01 Vilím v rychlosti probíhá kolem střídačky hostů a zakončuje příklepem mimo bránu.
41:35 Mikulok lehce přitvrdil v souboji a ihned dochází k povyku na střídačce hostů.
40:12 Havířov ihned po rozehrání trefuje tyč Fučíka.
40:01 Úvodní vhazování 3. třetiny vyhrává tým z Havířova.
39:59 Střely: TH - 13, Letka - 11
39:05 Šochman zachytil cross soupeře a odstřeluje míček.
38:03 Blana přestřeluje prázdnou bránu domácích.
37:15 Vyloučen hráč #25 Jakub Vilím družstva Torpedo Exelsior Havířov na 2 minuty za hrubost
36:43 Fučík úspěšně vychytal střelu Vlacha.
35:31 Letka má volný úder od střídačky domácích.
34:07 Matloch tahem střílí mimo bránu a míček je v rohu soupeře.
32:53 Kraus vybojoval míček a ze středu příklepem trefuje rameno Fučíka.
29:52 Matloch po vyběhnutí z trestné lavice si ihned obhazuje protihráče a zakončuje na Fučíka, který však jeho střelu vyráží.
28:36 Zapletálek úspěšně vychytal 2 střely po sobě.
27:40 Vyloučen hráč #15 Ondřej Čech družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za držení
27:40 Vyloučen hráč #46 Daniel Matloch družstva Torpedo Exelsior Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení
27:40 Matloch a Čech si jdou společně spočnout na trestnou lavici za vzájemné požďuchování.
26:52 Šulc trefuje rameno Fučíka a Havířov má rozehrávku z rohu soupeře.
26:10 Klimešovi se nepodařilo doklepnout skákající míček před Fučíkem.
24:50 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 1:4
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #21 Radim Kahánek, asistoval #2 Vojtěch Blana (1:4)
24:33 Klimeš nahrává Černému, který z první pálí do Fučíka.
23:03 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 1:3
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #8 Tomáš Lokša, asistoval #2 Vojtěch Blana (1:3)
23:03 I přes zákeřnou sekeru od Kutáčka, po jeho ztrátě míčku, se podařilo Lokšovi zakončit do sítě domácích.
21:59 Šochman testuje pozornost Fučíka, který však pozor dává a rukou zachytává míček.
20:58 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 1:2
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #87 Ondřej Vavro, asistoval #52 Petr West (1:2)
20:58 Vavro trestá zbrklost domácích a posouvá svůj tým do vedení 2:1.
20:47 Letka ztrácí míček za bránou domácích, kteří jdou ihned dopředu.
20:01 Úvodní vhazování 2. třetiny vyhrává Letka.
19:59 Střely : TH - 16, Letka - 9
18:50 Vilím z otočky střílí mimo bránu soupeře.
16:58 Tychtl při tahu míčku zakopává o nohu soupeře, nicméně hra stále pokračuje a Havířov je stále na míčku v útočeném pásmu.
14:55 Klimeš se pokusil nahrát míček na Černého který byl poslední hráč u Fučíka, ale nahrávku jim přerušil obránce Letky, který míček odstřelil do rohu.
13:11 Vlach vyhazuje míček kutálející se před malým brankovištěm domácích a uklidňuje celou situaci.
11:18 Černý z volného úderu na polovině Letky trefuje hráče ve zdi.
10:14 V prozatimní hře je jednoznačně lepší domácí celek, který je téměř neustále na míčku.
09:21 Černý rameném posílá soupeře k zemi v souboji o míček, avšak rozhodčí to posuzuje jako přestupek a Letka má volný úder.
08:23 Vilím se pokusil nahrát přes 2 obránce na Mikuloka, ale míček byl tečován pryč.
06:43 Matloch dobíhá hráče, kterému se podařilo přes něj přejít a čistě mu bere míček z lopaty přímo před Zapletálkem.
05:30 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 1:1
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #71 Martin Krupa, asistoval #7 Tomáš Hanzlík (1:1)
05:30 Krupovi se podařilo zakončit poskakující míček před bránou domácích.
04:38 Kraus posílá přes protihráče na Křístka, který přestřeluje bránu.
04:02 Černý posílá cross přes celé hřiště na Klimeše a posouvá domácí do útočného pásna.
02:22 Fučík perfektně rukou vyráží střelu Krause, avšak ke svému doteku se nepřiznává a na míčku je tedy Letka.
01:18 GÓL Torpedo Exelsior Havířov! 1:0
Branku družstva Torpedo Exelsior Havířov vstřelil #91 Daniel Tychtl, asistoval #16 Tomáš Vlach (1:0)
01:18 Tychtl nedal prostor svému soupeři se ani rozehřát a ihned zasazuje míček do horního rohu brány soupeře a posouvá Havířov do vedení 1:0.
00:01 Úvodní vhazování dnešního utkání vyhrává Letka.