(Melíšek)
  • 59 58:51
    Jaroměř

DDQ Florbal Chomutov - TJ Sokol Jaroměř 6:3
branky: 27. Erich Kellermann, 35. Lukáš Staněk, 37. Lukáš Staněk, 37. Jiří Pecháček, 40. Lukáš Staněk, 59. Lukáš Staněk - 24. Filip Krigovský, 34. Daniel Škeřík, 37. Filip Krigovský; rozhodčí: Jiří Jelínek - Josef Libecajt; vyloučení: 4:2; využití: 0:2; diváků: 147; zásahy brankářů: Jan Vlček 35 - Dušan Völgyi 35; po třetinách: 0:0, 5:3, 1:0
59:59 Komentář trenéra Dušana Balcara a nejlepšího hráče Dušana Völgyiho (TJ Sokol Jaroměř): Ohlasy po utkání
59:59 Komentář trenéra Martina Bociana a nejlepšího hráče Lukáše Staňka (Florbal Chomutov): Ohlasy po utkání
59:59 Střely na branku po třetí třetině - Chomutov: 12 Jaroměř: 10.
58:51 Timeout TJ Sokol Jaroměř
58:51 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 6:3
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #79 Lukáš Staněk, asistoval #63 Tadeáš Melíšek (6:3)
58:42 Bohužel se již blíží poslední minuta tohoto rychlého, efektivního, výborně sehraného zápasu, ale stále to nekončí a kluci furt hrají na 100%.
57:41 Šarša krásné zákroky v boji o míček a taky, že ho získal.
56:36 Když už se hosté s míčkem dostanou k domácím tak se jim tu branku vstřelit nepodaří.
55:31 Máme ne celých pět minut do konce utkání a musím říct, že tento zápas nedokáže přestat působit efektivně. Skóre je stále 5:3 pro domácí a hra je neuvěřitelná.
54:18 Domácím se dne hlavně daří střílet tyčky.
53:48 Hosté se drží u domácích, ale domácí využívají všech šancí.
52:15 Skvěle se drží i brankář hostů, který jim vychytává taktéž velmi pevné střely domácích.
51:25 Domácí mají míček, ale hosté je nechtějí pustit přes pulku.
50:41 Vlček dnes září jak nikdo jiný. Je to celý panter ten náš brankář.
49:28 Domácím se nepovedlo vstřelit branku v jejich přesilové hře, ale hrají to na výbornou.
48:58 Skvělá přihrávka Štěrby, která domácím moc pomohla.
47:56 Melíšek je opět ve hře a domácí mají šanci využít pevně svou přesilovou hru.
47:28 Vyloučen hráč #33 Tomáš Černý družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hrubost
46:31 Přesilová hra stále běží hostům, ale domácí s zatím pevně drží. Uvidí se jak dlouho to vydržíme.
45:56 Vyloučen hráč #63 Tadeáš Melíšek družstva DDQ Florbal Chomutov na 2 minuty za nedovolené vrážení
45:23 Po menších technických jsme zpátky ve hře a domácí jsou na míčku a snaží se vstřelit další branku.
44:04 Melíšek zazářil když proběhnul celé hřiště bez napadení, ale střela šla bohužel vedle kvůli obraně hostů.
43:13 Celá hala fandí s námi a tak je to už od začátku utkání. Odehrává se zde velmi efektivní zápas,
42:02 Novotný měl úžasnou šanci a také, že ji využil, ale brankář hostů mu to těsně vychytal rukou.
41:12 Hosté mají vystřídáno a začínají rozehrávkou z jejich rohu.
40:31 Jsme zpátky a probíhá třetí třetina a domácí vedou o dva góly.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny dnes už po třetí vyhrál tým domácích.
39:59 Střely na branku po druhé třetině - Chomutov: 15 Hosté: 14.
39:47 Oba týmy hrají úžasně, ale domácí se prostě stále drží ve vedení, které zajistil Jiří Pecháček.
39:17 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 5:3
38:46 Opět se nám blíží poslední minuta a domácí jsou na míčku a připraveni vstřelit ještě jednu branku.
37:25 Tahle hra dnes určitě končit nebude, protože to ani jeden z týmu nechce vzdát a pokračují v hraní na plno.
36:48 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 4:3
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #68 Jiří Pecháček, asistoval #19 Jakub Štěrba (4:3)
36:48 Blízký komentář je opět zpět. Domácí zvyšují na skvělých 4:3.
36:16 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 3:3
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #95 Filip Krigovský, asistoval #33 Tomáš Černý (3:3)
36:16 Střela za střelou, gól za gólem, hosté vyrovnávají na 3:3.
36:10 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 3:2
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #79 Lukáš Staněk, asistoval #13 Tomáš Novotný (3:2)
35:38 Bitva stále nekončí a oba týmy furt bojují na plno.
34:00 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 2:2
34:00 Domácí v oslabení dostali branku, ale ihned vyrovnávají díky silné a efektivní střele Staňka a přihrávky od Melíška.
33:43 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 1:2
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #26 Daniel Škeřík, asistoval #24 Vojtěch Výborný (1:2)
33:19 Samé hroty, ale Vlček a tři bránící hráči se stále drží a jde jim to výborně.
32:13 Domácí hrají ve třech, ale i tak se stále drží.
31:46 Vyloučen hráč #68 Jiří Pecháček družstva DDQ Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání
31:27 Vyloučen hráč #10 Erich Kellermann družstva DDQ Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání
31:13 Domácí už skoro minutu hrají svojí první přesilovou hru tohoto utkání a zatím se jim daří i když branka zatím nepadla.
30:26 Vyloučen hráč #61 Tomáš Hejzlar družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nedovolené vrážení
30:19 Štěrba skvělá šance, ale místo branky trefil hráče.
29:13 Bitva je zde stále vyrovnaná a oba týmy bojují o každou šanci, střelu a hlavně branku.
28:15 Huňat získává balonek a ihned se snaží vstřelit branku.
27:32 Stále je to vyrovnané 1:1 díky jedovaté proměněné střele Ericha Kellermanna.
26:41 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 1:1
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #10 Erich Kellermann, asistoval #84 Ondřej Šarša (1:1)
26:41 Je to tu, Erich vyrovnává pomocí přihrávce Ondřeje Šarši.
26:13 Je tu už třetí tyčka ze strany domácích. Tentokrát Šarša.
25:32 Skvělá šance na branku je tu každou střelou, ale teďka se nevydařila ani Štěrbovi.
24:13 Domácí v oslabení sice dostali jeden gól, ale i tak se stále drží a snaží se to co nejdříve vyrovnat.
23:32 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 0:1
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #95 Filip Krigovský, asistoval #71 Daniel Kroupa (0:1)
23:18 Hosté zatím nevyužívají své přesilové hry.
22:18 Vyloučen hráč #72 Josef Huňat družstva DDQ Florbal Chomutov na 2 minuty za opakované přestupky
22:18 Hosté si dnes vyzkouší svou první přesilovou hru tohoto utkání.
21:40 Domácí bohužel odevzdali balonek, ale ihned se ho snaží získat zpátky.
20:57 Oba týmy jsou po přestávce opět na palubovce a už teď to ze začátku vypadá, že ta napínavá bitva stále pokračuje.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrál opět tým domácích.
19:59 Střely na branku po první třetině - Chomutov: 14 Jaroměř: 14.
19:48 Poslední efektivní minuta v první třetině se odehrávala převážně na straně hostů.
18:54 Blíží se nám poslední minuta hry a je to stále 0:0 a vypadá to ještě velmi hravě.
17:24 Domácí mají vystřídáno a hra stále běží. Neváhají ani sekundy a ihned se snaží vstřelit branku.
16:26 Míček se stále střídá z hráče na hráče, probíhá neuvěřitelná bitva o míček.
15:17 Tato hra nepřestává být efektivní a napínavá, jelikož se tu oba týmy navzájem snaží na plno a skóre je oproti střelám furt 0:0.
14:48 Holovej opět úžasná šance, ale chytilo to břevno.
13:24 Domácí ve skvělém postavení mají rozehrávku z rohu hostů.
12:46 Hosté opět na míčku, ale nevydrželo jim to dlouho, protože obrana domácích jim ho rychle vzala.
11:31 Melíšek se skvělou šancí, ale bohužel svalen k zemi.
10:18 Hostům se nepovedlo a domácí mají rozehrávku z domácího rohu.
09:44 Již skoro deset minut se tu odehrává neuvěřitelně dobrá, rychlá a efektivní hra, která je vidět z obou stran.
08:59 Novotný nám málem dal první proměněnou střelu, ale nevyšlo to.
07:49 Vlček opět ve funkci výborného úchytu. Domácí opět na míčku.
06:57 Vlčkovi se podařilo úžasně vychytat dvě velmi rychlé a silné střely.
05:40 Hostům se nepovedlo proměnit střelu a tak se domácí chopili míčku, ale taktéž se jim střelu proměnit nepodařilo.
04:46 Hosté se povedlo po nějaké té delší době dostat přes obranu domácího týmu, ale střela nepadla.
03:50 Gipter se snažil přihrát Andrlovi, ale bohužel míček mezi tím sebral hráč hostů.
02:12 Šarša málem vstřelil branku, ale obrana hostů mu to nepřála.
01:27 Domácí se drží na míčku a snaží se proměňovat střely.
00:53 Utkání už je ze začátku velmi napínavé a určitě bude mít i zajímavé výsledky.
00:01 Úvodní buly vyhrál tým domácích.
00:01 Vážení diváci vítejte na dnešním online manuálního přenosu Florbal Chomutov vs TJ Sokol Jaroměř. Dnešní zápas bude velmi vyrovnaný a určitě i velmi napínavý. Já osobně věřím, že si ho moc užijete. Popřípadě se určitě podívejte na online přenos na stránkách Českého Florbalu. LINK: https://online.ceskyflorbal.cz/20202021/online-285824.htm