• 56 55:38
    8:1
    (Pollak)

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - FAT PIPE Start98 Kunratice 8:1
branky: 14. Jakub Matula, 15. Tomáš Foret, 20. Rostislav Riger, 31. Václav Černoch, 43. Jakub Matula, 45. Jakub Matula, 54. Václav Černoch, 56. Jakub Matula - 33. Richard Marek; rozhodčí: Petr Števček - Radek Števček; vyloučení: 3:0; využití: 0:1; diváků: 94; zásahy brankářů: Daniel Chrást 35 - Martin Petr 16; po třetinách: 3:0, 1:1, 4:0
60:00 Ohlasy trenérů a nejlepších hráčů najdete na našem Youtube kanále zde
60:00 Střely ve třetí třetině: 9:11
60:00 Střely celkem: 24:36
59:13 Matulovi to nestačí a chtěl pátý zářez.
57:43 Hosté se snaží a bojují. Domácí s tím však nemají větší problém.
57:03 Ojojoj. Frajeřina hráče hostí (moc se omlouvám ale nestihl jsem si všimnout. kterého) teď zvedla ze sedadel i fans domácích.
55:38 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 8:1
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #24 Jakub Matula, asistoval #86 Patrik Pollak (8:1)
55:38 Neskutečný. Matula chytl slinu a přidává další zářez.
55:02 Černochův útok na hattrick, golman hostí si alespoň částečně spravil chuť.
53:42 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 7:1
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #23 Václav Černoch, asistoval #24 Jakub Matula (7:1)
53:42 Matulovi jeho snaha ještě nevyšla, Černochovi obtočení brány už ano.
50:32 Chrást přímo libově. Stejně by se dala hodnotit i akce hostí.
49:05 Kdyby to dnes Černochovi lepilo jak mu to nelepí, dal teď tak pátý gól.
46:18 Vyloučen hráč #68 Tomáš Dvořák družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za nedovolené vrážení
46:18 Dvořák si zařádil a teď si odpočine.
44:50 Pro Start tohle musí být opravdu kruté, protože opravdu nehrají špatně.
44:47 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 6:1
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #24 Jakub Matula, asistoval #23 Václav Černoch (6:1)
44:47 Být to fotbal, je to ofsajd jako kráva, ale víte co, nejsme. Matula tváří v tvář golmanovi jednoruč zakončuje a zapisuje hattrick!!! To je plejer!!!
42:57 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 5:1
42:57 Černoch i přes faul ve vápně nepadal a našel Matulu, který nekompromisně zavěsil.
40:00 Střely ve druhé třetině: 4:16
39:40 Dvě obří šance Gulls. Ani z jedné nezapršelo, stejně jako z přesilovky hostí.
37:45 Vyloučen hráč #31 Lukáš Vrtěl družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za držení
35:18 Bouška sice sprinterský souboj prohrál, ale zahrál čistý balón.
32:12 GÓL FAT PIPE Start98 Kunratice! 4:1
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #10 Richard Marek, asistoval #35 Filip Kříž (4:1)
32:12 Silou vůle, ale i to se počítá.
30:42 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 4:0
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #23 Václav Černoch, asistoval #50 Daniel Chrást (4:0)
30:42 Dlouhý Chrástův výhoz a Černoch s notnou dávkou štěstí nastavuje rozdíl na numero 4.
30:12 Vyloučen hráč #89 Tomáš Foret družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
29:52 Závar před bránou dojácích jak černá díra.
29:08 Obrovská příležitost Startu, kterou ke dnu poslala až Chrástova noha.
27:45 Bouška je žhář, jinak se to napsat nedá. vyřešil to sice dobře, ale dva metry před zařízením netrefit o metr? Ehm.
24:14 Hala nyní oplakává Kryštofa Indrucha, který v bolestech skáče ze hřiště.
23:41 Vrtěl teď z ničeho vymyslel hostům šanci jak vrata. Stav se ale nemění.
21:24 To se dávááá!!! Vrtělovi sice přihrávka přišla tak, že Dvořákovi T sjela střela, ale i tak...prázdná brána.
20:28 Čáry máry Kuba Matula. Skákavý balonek mezi třemi prostě trefím na počkání.
20:00 Střely v první třetině: 11:9
20:00 Asi se sluší říct, že vedení domácích 3:0 je hezu, ale že by úplně na tuty odpovídalo průběhu, to spíš ne.
19:41 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 3:0
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #67 Rostislav Riger, asistoval #31 Lukáš Vrtěl (3:0)
19:41 Vrtělův dlouhý pas vyrazil golman hostí pouze na hokejku Rigera a ten posílá domácí do tříbrankového trháku.
19:23 Nebezpečný brejk hostí pouze vedle.
17:42 Ulmanova odkopu někde u hlavy si prostě rozhodčí všimnout museli.
17:09 Žůrkova raketa těsně vedle.
14:27 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 2:0
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #89 Tomáš Foret, asistoval #67 Rostislav Riger (2:0)
14:27 Ťukec, že si z toho i ozvučení haly sedlo na zadek.
13:55 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 1:0
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #24 Jakub Matula, asistoval #11 Adam Bouška (1:0)
13:55 'Jsem moc v úhlu, jsem moc v úhlu, ale stejně ti to dám po víko!' Kuba Matula dává první gól za Gullivery!!!
11:09 Suchomel s Ulmanem 2 na 1. Největší šanci dosavadního dění však golman hostí chytá.
10:01 Zatím to je jak na tenise. Zleva doprava.
07:30 Riger teď na nic nečekal a překvapil všechny v hale. Po jeho přiťuknutí Dvořák vedle.
06:57 Bouška hasí, co zapálil. Odpuštěno.
06:28 Černoch ze strany sám sebe dotlačil k tomu, že šla střela do bloku. Třeba příště.
05:36 Já jsem Tomáš Foret a vezmu vám míček. Děkuji.
04:49 Prvních pět minut jasně pro hosty. Pollak teď zblokoval tutovku.
03:55 Těžká šichta pro Chrásta, který musel řešit velký závar před svojí bránou. Stav se nemění.
02:45 Sekaná Patrika Pollaka - 25 korun.
02:01 První opravdu zajímavou záležitostí budiž finta Suchomela, který hraje během pěti hodin druhé utkání.
00:01 Přátelé hezký podvečer z VUT, kde dnes Gulliveři vítají pražský Start.