60
  • 60 59:33
    Pelhřimov

Snipers Třebíč - Spartak Pelhřimov 3:2
branky: 14. Jaroslav Dlabač, 20. Martin Žák, 32. Jiří Halama - 38. Petr Zajíček, 43. Matěj Kutílek; rozhodčí: Lukáš Ležák - Jaroslav Přibyl; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Adam Kohút 28 - Martin Domanský 31; po třetinách: 2:0, 1:1, 0:1
60:00 Komentář trenéra hostí Jana Kotena: Festival neproměnných šancí na obou stranách. Bez zlepšení produktivity a chuti střílet a dávat branky budou body viset hodně vysoko i v dalších utkáních. Díky soupeři za tvrdé, ale férové utkání.
59:59 Komentář trenéra domáchích: Bylo to velice bojovné utkání plné osobních soubojů a jsme rádi, že jsme soupeře přetlačili, vyhráli a soupeři děkujeme za zápas
58:00 Zbývají poslední 2 minuty 3. třetiny
57:07 Vochyán se snažil prokličkovat mezi dvouma Pelhřimovskými beky, byl však nedovoleně zabráněn, je pískána výhoda
56:18 Zajíčkův nebezpečný nához si Kohút zkušeně pohlídal
55:41 Dlabač nabral rychlost, svojí střelou však branku těsně minul
55:01 Kohút vyráží další soupeřovu prudkou střelu, Snipers vymýšlí rozehrávku
54:06 Kohút bezchybně chytá do rukou nához Kaliny
53:25 Hostující Poduška zabraňuje přečíslení 4 na 1
52:49 Halamova střela zamířila přesně do středu branku, tudíž žádný problém pro Pelhřimovského Domanského
52:11 Rychlými přihrávkami se snaží dostat ke střele z první
51:31 Vyloučen hráč #48 Michal Šulc družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za sekání
51:31 Domácí se ve druhé půlce poslední třetiny dostávají do přečíslení
50:59 Kalina pěkně probíhá hřiště, je ale utlačován ke straně hřiště a tak musí rozehrávka začít opět od začátku
49:17 Zajíček střelou z první mine odkrytou bránu
48:06 Vochyán si zkušeně prošel střed hřiště a nebezpečnou střelou ze vzduchu těsně mine brankovou konstrukci
46:55 Pelhřimovští se teď díky dobrým kombinacím drží na útočné polovině a snaží se ohrozit soupeřovu branku
45:18 Hezká kombinace Snipers zakončená střelou z první od Picmause, pro Domanského bez problému
44:32 Vlachova střela zblokována napadajícím Charouzkem
43:41 Zajíček si rozdal sprinterský souboj s Mátlem, Mátl ho předbíhá a bere míček do bezpečí za branku
42:26 GÓL Spartak Pelhřimov! 3:2
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #97 Matěj Kutílek, asistoval #33 Milan Hendrych (3:2)
42:26 Kutílek po několika minutích nakonec trefuje skákavý míček za záda Kohúta a snižuje tak na 3:2
41:44 Pelhřimovští začali 3. třetinu rozhodně aktivněji, střela na branku jim však stále chybí
41:19 Pelhřimov drží balónek a vymýšlí jak se dostat ke střele
40:01 Úvodní buly vyhrávají domácí
39:59 Poměr střel ve druhé třetině: 9:11
39:59 Vochyán sice bekhendovou střelou skóruje, ale již po siréně (Poznámka: Čas 20:02 již nastavit nejde :-D)
39:18 Domácí jim na to ale odpovídají následným napadáním a vyhání Pelhřimov do jejich obranného pásma
38:22 Pelhřimov se v posledních minutách druhé třetiny snaží velkým tlakem ještě upravit skóre před sirénou
37:49 GÓL Spartak Pelhřimov! 3:1
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #66 Petr Zajíček z trestného střílení (3:1)
37:49 Zajíček si v samostatném nájezdu krásně vykoupal domácího Kohúta a snižuje na 3:1
35:53 Díky Štveráčkově dobré práci v útočném pásmu domácích vteřiny z oslabení rychle ubíhají
35:18 Kohút vyráží první nebezpečnou střelu této přesilovky Pelhřimovských
35:01 Pelhřimov v této přesilové hře zatím předvádí pouze přihrávky, ke střele se zatím nedostali
34:01 Vyloučen hráč #47 Jan Vochyán družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za nedovolené vrážení
34:01 Vochyán v souboji přehodil soupeře přes mantinel, půjde si na 2 minuty pročistit hlavu
33:14 Pelhřimov se díky dobrému forčekinku Snipers nemohou dostat z obranného pásma
31:44 GÓL Snipers Třebíč! 3:0
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #83 Jiří Halama, asistoval #30 Adam Kohút (3:0)
31:44 Domácí Kohút předvedl nejprve zákrok, poté nádherně vyhodil míček do protiútoku na Halamu a ten si s Pelhřimovským brankářem náramně poradil
31:03 Domácí se nahrávkami snaží rozehrát a dostat se do útoku
30:08 Domácí brankář nohou vyráží prudkou střelu po zemi do bezpečí
29:16 Dobrý nápad na rozehru Snipers překazila hůl Pelhřimovského Šulce
28:22 Charouzek trefuje míček těsně před Kohútem na bránu soupeře, Kohút je zatím však stále stoprocentní
27:35 Hra je velice divoká a máme možnost vidět jeden protiútok za druhým
26:44 Vochyán proběhl střed hřiště, branku ale střelou tahem těsně mine
25:45 Vyloučen hráč #19 Lukáš Zrzavý družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za bránění ve hře
25:42 Poduška z Pelhřimova po chybné rozehrávce posílá domácí do útočného pásma
24:12 Pelhřimov nyní hraje velice hezký kombinační florbal, Kohúta se jim však stále prostřelit nedaří
23:14 Kohút nejprve nádherně vyráží helmou, a pár vteřin poté se stihl neskutečně přemístit proti střele z první a likviduje ji
22:38 I přes hezké kombinace jsme v této třetině zatím neviděli střelu na bránu
22:01 Domácí se díky hezkým nahrávkám drží po celou dobu třetiny v útočném pásmu
20:46 Mátl probíhá mezi napadajícími útočníky soupeře , mezi obráncemi však ne
20:01 Úvodní buly vyhrávají domácí Snipers
19:59 Poměr střel v 1. třetině byl: 14:10
19:54 Knězů v poslední šanci hostů v této třetině přestřeluje z vysoka branku
19:21 GÓL Snipers Třebíč! 2:0
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #86 Martin Žák, asistoval #41 Lukáš Vlach (2:0)
19:21 Žák se doslova haluzáckým gólem připisuje mezi dnešní střelce
19:02 Tlak Snipers ke konci třetiny stále pokračuje
18:26 Domácí Snipers se drží ve svém útočném pásmu
17:49 Vochyán se pěkně prokličkoval až před Pelhřimovského Domanského, neproměňuje
17:12 Kalina se nahrávkou před bránu málem zapsal mezi asistenty, spoluhráč však přestřeluje bránu
16:18 Vlach se ve vlastním oslabení dostal do samostatného úniku, míček mu však odskočil
16:01 Domácí se zatím úspěšně brání a nepouští hostující tým do šancí
14:20 Vyloučen hráč #74 Matěj Kuželka družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za sekání
14:20 Kuželka seknutím do soupeřovi hokejky zezadu zařizuje Pelhřimovu přesilovou hru
13:52 GÓL Snipers Třebíč! 1:0
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #28 Jaroslav Dlabač, asistoval #86 Martin Žák (1:0)
13:52 Dlabač střelou tahem propaluje Domanského a posílá domácí do jednogólového vedení
12:57 Akce Snipers končí nezachycenou nahrávkou, Pelhřimovští rozehrávají
11:51 Mátl předvádí krásnou defenzivní práci a drží míček v bezpečí
10:34 Vochyánova střela byla vyražena ramenem hostujícího Domanského
10:02 Pokus o pěknou kombinaci první Pelhřimovské lajny končí zachycením a ziskem míčku domácích Snipers
09:38 Žákova střela nebezpečně ztečována do Pelhřimovské brány, brankář však neomylně zasahuje
07:31 Pelhřimovský Švrkala trefuje pouze nad zařízení
06:47 Mátl se pokoušel bekhendovou střelou prostřelit Domanského, ale trefuje se nad bránu
05:58 Malich se zajímavě pokoušel překopnout soupeře, míček však bere do rukou Domanský
04:53 Zajíček se dostal k další obrovské šanci, Kohút předvádí nádherný zákrok
03:45 Rozehrávka hostů vede díky napadání Sniperů pouze do jejich obranného pásma
02:39 Zajíček měl díky dobré pozici na dorážku výbornou šanci, Kohút však zasahuje
01:44 Pelhřimovští vymýšlejí, jak rozehrát do útoku
00:58 Vlachova nahrávka na Žáka byla těsně zblokována
00:01 Úvodní buly vyhrávají hosté
00:00 Dámy a pánové, vítáme vás na posledním zápase obou celků před doufejme pouze 14-ti denní pauzou.
00:00 Vážení příznivci florbalu, dnešní utkání 5. kola Národní ligy, mezi Snipers Třebíč a Spartakem Pelhřimov, se z nařízení vlády musí odehrát bez fanoušků. Ovšem Vy o zápas nepřijdete, protože z pohodlí domova se můžete dívat na přímý přenos z tohoto utkání: https://www.youtube.com/watch?v=0_euU7EcyRQ