2:10
    Jan GRÁBL
    (Mlejnek)

FBC Vikings Kopřivnice - TROOPERS 2:10
branky: 23. Daniel Opatřil, 25. Lukáš Vávra - 4. Aleš Muselík, 15. Jan Kolajta, 17. Aleš Muselík, 23. Jakub Gregor, 35. Daniel Minich, 42. Jan Kolajta, 45. Petr Voltner, 49. Daniel Budík, 52. Daniel Minich, 55. Jan Grábl; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jakub Strakoš 31, Filip Grill 3 - Jan Chrást 30; po třetinách: 0:3, 2:2, 0:5
59:59 Komentář vedoucího hostujícího celku: Soupeř nám dělal svým pohybem a rychlou hrou v prvních dvou třetinách velké problémy. Škoda, že ve třetí třetině trošku fyzicky odešel. Jinak ale perfektní zápas. Hodně nás zejména v první třetitně podržel jistými zákroky brankář. Díky všem zúčastněným za zápas.
59:59 Komentář trenéra domácího celku: Zápas nám nevyšel, soupeř byl o ,,kapinek' lepší. Jsem rád, že kluci nepoložili zbraně a bojovali do konce zápasu i za nepříznivého stavu. Díky soupeři za skvělou hru.
59:00 Poslední minuta dnešního zápasu a obecně zápasu na delší dobu.
58:42 Silný zákrok na kopřivnického hráče, ale bez trestu.
56:48 Další tyč ze strany domácích.
54:56 GÓL TROOPERS! 2:10
Branku družstva TROOPERS vstřelil #38 Jan Grábl, asistoval #88 Vít Mlejnek (2:10)
53:05 Grill a jeho první skvělý zákrok v zápase.
51:45 GÓL TROOPERS! 2:9
Branku družstva TROOPERS vstřelil #6 Daniel Minich, asistoval #27 Petr Kadlec (2:9)
51:45 Střídání brankáře. Nový brankář #75 Filip Grill družstva FBC Vikings Kopřivnice
51:45 Kopřivnice střídá golmana.
48:10 Troopers výrazně odskakují domácím.
48:03 GÓL TROOPERS! 2:8
Branku družstva TROOPERS vstřelil #20 Daniel Budík, asistoval #28 Jiří Knotek (2:8)
45:00 Individuální akce od mantinelu a je z toho gól.
44:57 GÓL TROOPERS! 2:7
Branku družstva TROOPERS vstřelil #29 Petr Voltner, asistoval #14 Petr Kodenko Kubala (2:7)
43:40 Zápas se pomalu blíží ke svému konci a na hře to jde poznat, přibývá faulů a zbytečných zákroků.
41:13 GÓL TROOPERS! 2:6
Branku družstva TROOPERS vstřelil #33 Jan Kolajta, asistoval #6 Daniel Minich (2:6)
41:12 První střela v poslední třetině a je z toho branka pro hostující celek.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny pro Troopers.
39:59 Střely po druhé třetině KOP.: 14 - TEL.: 13
39:35 Petr Mužný se zapojuje do bojů.
39:01 Poslední minuta do konce a zápas se vyhrocuje, menší šarvátka u branky domácích.
39:00 Další tyčka domácího celku.
37:10 Další břevno u domácí branky.
34:31 GÓL TROOPERS! 2:5
34:31 Krásný taháček od hráče hostujícího celku.
32:14 Domácí pouze do tyče.
30:04 Začíná přibývat menších faulů.
29:00 Kopřivničtí teď pouze hrozí z rychlých protiútoků.
26:35 Nádherný zákrok Strakoše, který vyřešil dva na golmana bravurně.
25:40 Kopřivnice je teď lepším týmem.
24:30 Kopřivnice se v druhé tetině dostává do zápasu a snižuje na rozdíl pouhých dvou branek.
24:23 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 2:4
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #13 Lukáš Vávra, asistoval #14 Daniel Opatřil (2:4)
24:22 Jednoduchá kombinace, která končí v šibenici hostujícího celku.
24:16 Hraje se nahoru, dolů...
22:56 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 1:4
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #14 Daniel Opatřil, asistoval #13 Lukáš Vávra (1:4)
22:55 Tak i domácí se konečně prosazují, nádherná kombinace na jejímž konci byl Opatřil.
22:05 GÓL TROOPERS! 0:4
Branku družstva TROOPERS vstřelil #34 Jakub Gregor, asistoval #55 David Mati (0:4)
22:04 Nádherná akce.
20:50 Mela u domácí branky, naštěstí bez gólu.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny pro hostující celek.
19:59 Střely po první třetině KOP.:10 - TEL.:17
19:00 Poslední minuta první třetiny.
17:35 Druhá tyč ze strany Kopřivnice.
16:34 GÓL TROOPERS! 0:3
Branku družstva TROOPERS vstřelil #67 Aleš Muselík, asistoval #20 Daniel Budík (0:3)
16:30 Nához na branku....
15:25 Na hale zvoní tyč na straně hostujícího celku.
14:27 GÓL TROOPERS! 0:2
Branku družstva TROOPERS vstřelil #33 Jan Kolajta, asistoval #27 Petr Kadlec (0:2)
14:25 Rychlý brejk hostujícího celku.
14:20 Hra se vyrovnává a i domácí hrozí.
12:30 Opět výborný Strakoš.
12:01 Troopers zatlačili domácí, ale výborným zákrokem Strakoše zůstává skóre stále stejné.
09:50 Dobrá střela KOSTELNÍKA.
08:50 Dobrá šance domácích, ale gól to nebyl.
08:20 Na hale zvoní tyč, na straně domácích.
07:53 Kopřivnice začala hrát, už jsme viděli i pár šancí domácích.
06:20 Troopers zatím kontrolují zápas a jsou více na míčku.
04:20 První projektyl z domácího celku vypustil Soukal, ovšem střela lehce míjí bránu.
04:00 Domácí se poprvé v zápase dostávají na polovinu soupeře.
03:48 Výborný zákrok Strakoše.
03:02 GÓL TROOPERS! 0:1
Branku družstva TROOPERS vstřelil #67 Aleš Muselík, asistoval #28 Jiří Knotek (0:1)
03:01 První střela soupeře, první gól.
02:30 Trooper zatím nepouští domácí k míčku a kontrolují hru.
01:20 Na míčku ze začátku zápasu zatím hostující Troopers.
00:02 Úvodní vhazování dnešního zápasu pro hostující celek.
00:01 Vážení diváci, vítáme Vás na online Covid-19 zápase, kde se mezi sebou utkají domácí Vikings Kopřivnice a hostující Troopers Telnice.